18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piątek: The Series - Mocne słowa o EURO!

tosiewytnie • 2012-06-08, 11:44


Dakann nie szczędził ostrych słów na temat EURO

T-Will

2012-06-08, 12:02
Nieśmieszny tłusty kasztan.

Sythriel

2012-06-08, 12:06
Sam też nie lubię piłki nożnej. Sam też uważam że EURO 2012 to syf ale "kobiety za inteligentne"? Weź ty się jebnij w czółko Dakkan.

wolfik990

2012-06-08, 12:10
Co za debil-.^ Euro jest szansą dla nas. Wpłynie gotówka. Itd. A ten wyrzutek coś pie**oli. NIe jestem fanem piłki nożnej ale nie obrażam tego sportu;d. Jeśli komuś on sprawia przyjemność to się z tego cieszę.

bOxiOr

2012-06-08, 12:10
"...to mam ochote już teraz kupić bilet do najdalszego miejsca na ziemi i wypie**alać" - pierwszy jego dobry pomysł

buer2008

2012-06-08, 12:11
Sam sposób gadania tego grubaska jest irytujący...

Maraza7.1

2012-06-08, 12:11
ja pie**olę...wszystko uj***ne, wszystko brudne aż tu nagle przychodzi EURO i zaczynają sprzątać i malować...czyli rozumiem, że on wolałby żeby nadal było uj***ne? Debil k***a kompletny, jak syf to narzeka, jak pomalują też narzeka. Faktycznie lepiej niech sobie kupi ten bilet do zakątka świata i wypie**ala. Każda impreza na taką skalę poniekąd zapewnia inwestycje w wygląd miasta które pewnie przez jakiś czas nam jeszcze posłużą...a ta gruba menda tylko narzeka...

pater92

2012-06-08, 12:13
polaczkowatość ;) btw. jak nie ma nad nami bata to się nie możemy zmobilizować taka smutna prawda...

nisanosa

2012-06-08, 12:13
Jak ktoś nie lubi piłki nożnej to niech się usunie w cień na czas Euro, bo dla wielu Polaków to wielkie święto a dla Polski szansa na wielu płaszczyznach.

Archilus

2012-06-08, 12:15
Myślę, że raczej zwracał uwagę na to, że gdyby nie euro, to nadal byłby taki syf jaki był... a czy euro jest szansa? Wiekszosc kasy i tak zgarnia UEFA

Ba...........ro

2012-06-08, 12:20
Ależ tragedia. Ja myślałem, że to zwykli użyszkodnicy będą najbardziej hejtować całą imprezę piłki kopanej. A tu się okazuje, że w internecie najwięcej kłapią media :shock: . Cały ten odcinek jest wypełniony po brzegi marudzeniem i jadem. Lubiłem niektóre odcinki tego pana, ale raczej się nie popisał.

kuzax

2012-06-08, 12:21
Czy on w ogóle umie się z czegoś cieszyć? Bo póki co to tylko narzeka, jakby mu się krzywda działa.

andreez91

2012-06-08, 12:28
Sythriel@ widzę że ty styczność z kobietą miałeś tylko w domu ze swoją matką ?

kosti7

2012-06-08, 12:28
@ wolfik990
"Co za debil-.^ Euro jest szansą dla nas. Wpłynie gotówka. Itd. A ten wyrzutek coś pie**oli. NIe jestem fanem piłki nożnej ale nie obrażam tego sportu;d. Jeśli komuś on sprawia przyjemność to się z tego cieszę."

Szczerze to każdy z obywateli musi dopłacić po 10tys do tego Euro, jedynie kto tu zobaczy forse to sku*wiałe UEFA.... no i może ludziki z gastronomi

Filozof-tm

2012-06-08, 12:31
Czytam te komentarze i mi się odechciewa. Chociaż strasznie się Grzesiu zbiesił już dawno i zdania bez tego, czy owego wulgaryzmu nie będzie, to akurat wiele celnych uwag podał. No ludzie, te przystanki, ta farba i ten najpiękniejszusi stadionik narodowy...

I wiem, że euro to szansa, srtatatata, sranie w banie i tak dalej. No jest, ale czy musimy dostać jakąś prestiżową imprezę, żeby coś normalnego się poprawiło?

EDIT:
PS:
T-Will napisał/a:

Nieśmieszny tłusty kasztan.


Tak... Cytując: nieważne czy jesteś gruby, czy chudy, wysoki, czy niski i tak wytkną Ci brak cechy przeciwnej do posiadanej. Taki jest internet, lepiej po prostu zbluzgać, niż wytłumaczyć, dlaczego się to robi.