18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piątek: The Series - Mocne słowa o EURO!

tosiewytnie • 2012-06-08, 11:44


Dakann nie szczędził ostrych słów na temat EURO

thewhitestar

2012-06-08, 13:50
Uwielbiam to polskie pie**olenie, wiecznie k***a źle, a jak coś się zmienia na lepsze to jeszcze k***a gorzej!
Jednym słowem - pajac.

eteryk

2012-06-08, 13:53
nie popisał się, ale ja już się zraziłem co do jego filmów od kiedy to mówił jak to fajnie być grubasem i mieć wyj***ne, że ma się brzuch, że się nie ćwiczy i że ma to w dupie itd. Jest to dla mnie jednoznaczne z tym, jakby k***a tłumaczyła się, że daje dupy, bo jest kobietą wyzwoloną.

bu...........00

2012-06-08, 13:58
T-Will napisał/a:

Nieśmieszny tłusty kasztan.



k***a :facepalm: ... A gdzie on próbuje być tu śmieszny? Po prostu mówi to co myśli i ja się akurat z nim zgadzam, jeśli chodzi o ten odcinek. Sama boląca prawda.

thewhitestar napisał/a:

Uwielbiam to polskie pie**olenie, wiecznie k***a źle, a jak coś się zmienia na lepsze to jeszcze k***a gorzej!
Jednym słowem - pajac.



Widać jak bardzo zczaiłeś o co mu chodzi ;) Jemu nie chodzi o to, że modernizują miasto, ale o to, że czemu tego nie zrobili wcześniej!?

To jest pozerstwo w stylu "bożena, goście przychodzą, zamień szary papier na kolorowy", a jak pójdą to znów zamienią na szary (to akurat do filmikowego "zdrapywania farb z budynków po euro" ;) ).

lathiel

2012-06-08, 14:12
Jakby nie patrzeć w niektórych kwestiach ma racje:
gdyby nie euro nie ruszyliby palcem by polepszyć standard życia, dostaliśmy szanse ok - możemy się pokazać jednak rozumiem że gdybyśmy nie zostali wytypowani do euro dalej wszystko byłoby brudne, stare i sypiące się. W dodatku ile jest w Polsce gotowych stadionów, wielkich o porządnej konstrukcji - tylko zaniedbanych - lepiej wypie**olić kasę i wybudować nowy stadion bo musi być w tej zaj***nej Warszawie - obsraliby się na różowo gdyby zaszczyt przypadł innemu miastu. Czyli rozumiem że polepszamy nasze standardy nie dla nas polaków tylko dla zaj***nej europy, traktują nas jak śmieci - brak pracy, niskie wynagrodzenie nawet dla ludzi wykształconych, żyjemy z dnia na dzień w państwie które jest ruiną. Po prostu nie którym nie podoba się to że polska, nasz kraj jest ładowana w dupę przez UE oraz obciąga lachę wszystkim dookoła.

czarnyblack

2012-06-08, 14:47
Jak się wyłonił zza tych krzaków to myślałem, że to jakaś baba, takie cycki ma.

Ranger

2012-06-08, 15:08
Cytat:

gdyby nie euro nie ruszyliby palcem by polepszyć standard życia



Uhm, bo zwiększanie podatku i przedłużenie wieku emerytalnego o 2 lata to zajebiste polepszenie standardu zycia...
Polska jest zwyczajnym grajdołem. Dostaliśmy szansę z Euro 2012 i co ? Zj***liśmy ją na całej linii - drogi nie gotowe, zaplecze nie gotowe, a miliony złotych poszły w ch*j. Organizacja również została zj***na, bo mecze odbywają się w regionach, które z dochodami nigdy nie miały problemu, a te którym forsa by się przydała zwyczajnie olano.
W ostatnich dwóch latach jeśli media żyły EURO to zawsze ze względu na kolejne afery, które się z nim wiązały.
A Polacy i tak to w ch*ju mają. Dłuższą pracę i zwiększanie podatku pie**olić, ale niech no nam rząd spróbuje zakazać hejtowania w internecie to już k***a wiece na pół rynku i ''kto nie skacze ten za ACTA''.
Zwyczajnie wstyd mi za ten naród, bo nasz stopień ogłupienia sięga już prawie amerykańskiego społeczeństwa...

Quwer

2012-06-08, 15:13
Hahahaa.. po nim widać, że żadnego sportu nie lubi, a do piłki pewnie się akurat doczepił, bo już nie było do czego.

No, ale widać, że najlepiej jest tylko narzekać.. pewnie jakby Polska jakimś cudem wygrała, to ludzie zaczęliby narzekać i na to(a że taka słaba drużyna wygrała, że byli lepsi).

Zamiast się cieszyć, że ma nowe chodniki, nowe stadiony i odremontowane dworce itp., ch*j, że kosztem czego innego, ale jest. Nie jest ważne to, że mamy teraz "tyle" km autostrad i dróg ekspresowych ile nie mielibyśmy jeszcze przez najbliższe 15 lat. Lepiej ponarzekać..

Jedni srają po gaciach z podniecenia i zachwytu nad euro, drudzy biadolą i pie**olą ile wlezie. Bo nie można jak normalny cywilizowany człowiek.. Widzisz i nie grzmisz

twojamatkajestgruba

2012-06-08, 15:13
Kim jest ten ch*j? Jakiś frustrat chciałby, żeby Polska była zaściankiem, gdzie nic się nie dzieje? Kto mu każe wpie**alać te kebaby i krzyczeć "Polska górą!!"? Niech sp***ala do tego zakątka na Ziemi.

Aha: i mówi się "nowożytną" a nie "nowożytnią"...

konwogniu

2012-06-08, 15:29
Podzielam zdanie! Jebac euro az peknie, rzygac sie chce od tej polskiej patalogi mam nadzieje ze przejebiemy wszystkie mecze!! do boju

mefe

2012-06-08, 15:50
konwogniu napisał/a:

Podzielam zdanie! Jebac euro az peknie, rzygac sie chce od tej polskiej patalogi mam nadzieje ze przejebiemy wszystkie mecze!! do boju



Trudne dzieciństwo?

Attero132

2012-06-08, 16:56
wolfik990 napisał/a:

Co za debil-.^ Euro jest szansą dla nas. Wpłynie gotówka. Itd. A ten wyrzutek coś pie**oli. NIe jestem fanem piłki nożnej ale nie obrażam tego sportu;d. Jeśli komuś on sprawia przyjemność to się z tego cieszę.



Gotówka juz wplyneła i została wydana. Co prawda dróg przybyło, ale utrzymanie takiego stadionu to w ch*j kasy. Trzeba organizować z 10 zajebistych imprez (koncerty itp) zeby ten stadion sam na siebie zarobił. Ja po euro widze kryzys ;]

jacekmatys

2012-06-08, 19:02
Wygrywamy 1:0 a ten h*j JASNOWIDZ wszystko przewidział eh Dakan h*ju idz do biura Wupepeel i tam se pie**ol

JaE

2012-06-08, 20:19
Tyle gadania- a to Euro, a to sytuacja w Polsce, 3min narzekania a wystarczyło by powiedzieć "Nie lubię piłki nożnej". Ot gwiazdki internetu. Tak nakręcą, żeby wyszło że ich prywatne zdanie nie jest zdaniem prywatnym a stwierdzeniem faktów. Najgorsze jest to że połowa ynteligentów oglądnie takiego i będzie powtarzała to samo, no bo przecież on jest znany, fajny(?) i lubiany(?). A tacy rację mają! O!

Sythriel

2012-06-08, 21:28
andrezz@91 nawet jeśli (co nie jest prawdą) to i tak moja matka wygląda lepiej niż każda twoja "kobieta" to raz.

dwa kobiety nie są inteligentniejsze/mądrzejsze od normalnych facetów. są albo głupsze albo są im równe. nigdy mądrzejsze/ inteligentniejsze. Tak działa ewolucja.

Właściwie w pewnych sytuacjach kobiety mogą być inteligentniejsze od facetów. Warunek jest jeden musi to być debil Innymi słowy od ciebie na pewno są mądrzejsze :D

Sadystka666

2012-06-08, 21:38
no fakt 22 spoconych debili biega za jedną kuleczka :D
a najlepsze, że mój maż i większość moich znajomych myśli tak samo