18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piątek - Kościół (s08e07)

Vadim • 2013-10-18, 00:44
Nanowszy epizod z serii Piątek, tym razem o kościele. Polecam, według mnie jeden z lepszych odcinków waszego ulubionego grubaska.


Tomili_Dżons

2013-10-18, 00:50
najedź na kościół dostaniesz "lajka", "piwo", "suba" co się k***a dzieje?!

aaa... j***ć kościół.

MocnyFull

2013-10-18, 01:13
grubas na pewno ma doświadczenia z czarnymi. Z drugiej strony jego pie**olenia na ten temat ale i każdy wcześniejszy ciężko słuchać. Tak czy inaczej, niech wypie**ala, szczególnie z sadola.

gackowaty

2013-10-18, 02:12
Ciekawy wstęp ale końcówka pozostawia już nieco do życzenia.Szkoda ,że bez rozwinięcia o Opus Dei.
Nie mniej lubię ciekawe rozwinięcia tematów którymi częstuje Nas ten jegomość bo zwyczajnie ciekawie gada.
Każdemu kto wyzywa gościa od grubasów, mimo jego solidnej tuszy, należy się powrót do przedszkola by zrozumiał,że z tłuszczu wiedza się nie bierze.
Z wyglądu też nie i Stephen Hawking jest tego j***nym dowodem.
A na koniec chcąc być delikatnym powiem- bolec Wam w oko Szatana,zwyrodniałe,bezkrytyczne ,katolickie ścierwo.
By Wam po śmierci się nic nie przydarzyło i człon Wam w ryło.

RockyWood

2013-10-18, 02:18
tzn od początku nie mówi nic czego wszyscy (tak mi się wydaje) nie wiedzą ale ogólnie gada całkiem z sensem

lepiej przewinąć od razu do 4:05 i cóż.. tyle.

ASAKKU

2013-10-18, 07:28
Tomili_Dżons napisał/a:

najedź na kościół dostaniesz "lajka", "piwo", "suba" co się k***a dzieje?!



ten proces się nazywa samodzielnym myśleniem... Wiesz... potrafisz być krytyczny wobec świata zewnętrznego i nie łykasz wszystkiego jak nastoletnia k***a...

Stefano27

2013-10-18, 09:04
Vadim napisał/a:

Nanowszy epizod z serii Piątek, tym razem o kościele. Polecam, według mnie jeden z lepszych odcinków waszego ulubionego grubaska.


Nie ma czegoś takiego jak "ulubiony grubasek" grubas to grubas i kropka

Fa...........um

2013-10-18, 11:45
Czekamy na odcinek z pojazdem na islam albo judaizm ... ale nie! Zapomniałem! Dakann jak każda lewacka parówa robi się kozak jak trzeba grzać po kościele. Bo łatwo, bo tanio, bo bezpiecznie. Pomyśleć, że takie niedorozwoje plują na katolicyzm i wyśmiewają chrześcijańskie obyczaje i w tym samym czasie oburzają się jak ktoś najeżdża na kozojebów i bronią pedałów z piana na ustach.

Ciekawi mnie też kilka innych spraw. Założę się, że grubas jak każdy rasowy lewak nie pracuje w weekedny. A powinien zapie**alać cały tydzień! Przecież niedziela to wymysł tych pie**olonych katoli! Powinien też zapie**alać całe święta Bożego Narodzenia, no bo co to? Taki to on k***a ateistyczny a odpoczywa w dni wyznaczone przez kościół?! Skandal! Aleś się dakannku obraził - do komunii zmusili! To oddaj prezenty jakie wtedy dostałeś! Z procentami! Ale nie! Brać to każda lewacka k***a umie. Nawet jeśli sra tym samym na swoje poglądy.

I tą listę debilizmów, zakłamania i obłudy można ciągnąć i ciągnąć.

Ja sam mam na was wyj***ne. Tak samo jak na czarnych w sutannach, burkach czy innych szmatach. Wojujący ateiści pokroju grubasa to takie same ścierwa jak wojujący katole, kozojeby itd. co zresztą grubas potwierdził tekstem o ministrantach. Chcieli sobie być ministrantami? To sobie zostali! ch*j ci do tego spaślaku ... a szansę na to, że stracili dziewictwo z księdzem mieli taką samą, jak Ty parówo na stracenie ze swoim starym.

Dlatego mam dla Dakanna i jego miłośników dobrą radę - pie**olnijcie się czymś ciężkim w pusty łeb. Jesteście w równym stopniu, jeśli nie bardziej, żałośni jak baby spod krzyża, a obłudą to spokojnie kościołowi dorównujecie. Jesteście drugą stroną tej samej monety. Monety totalnego debilizmu.

wiesiors4

2013-10-18, 13:21
ASAKKU napisał/a:

ten proces się nazywa samodzielnym myśleniem... Wiesz... potrafisz być krytyczny wobec świata zewnętrznego i nie łykasz wszystkiego jak nastoletnia k***a...


Samodzielnym myśleniem? Nie zapominaj, że ci którzy według Ciebie "samodzielnie myślą" łykają wszystko z tvn i wybiórczej. Bo tam tako afere robio łomatkobosko to mósi być takie prawdziwe! :badyl:

Aha, nie mówiąc już, że tak to były hejty na grubasa, ale widać wystarczy po raz tysięczny zhejtować kościół, żeby zdobyć uznanie debili :facepalm:

Tomili_Dżons napisał/a:

najedź na kościół dostaniesz "lajka", "piwo", "suba" co się k***a dzieje?!


No wiesz, teraz żeby być uważanym za dorosłego, samodzielnie myślącego, postępowego człowieka trzeba hejtować kościół, wiarę i wierzących. +500 do dorosłości, +1000 do odwagi i bycia zajebistym :ok:

konrad_n

2013-10-18, 13:28
wiecznie wk***iony srakann ... piwa nie ma

przepon

2013-10-18, 13:40
Tabernak napisał/a:

Czekamy na odcinek z pojazdem na islam albo judaizm ... ale nie! Zapomniałem! Dakann jak każda lewacka parówa robi się kozak jak trzeba grzać po kościele. Bo łatwo, bo tanio, bo bezpiecznie. Pomyśleć, że takie niedorozwoje plują na katolicyzm i wyśmiewają chrześcijańskie obyczaje i w tym samym czasie oburzają się jak ktoś najeżdża na kozojebów i bronią pedałów z piana na ustach.

Ciekawi mnie też kilka innych spraw. Założę się, że grubas jak każdy rasowy lewak nie pracuje w weekedny. A powinien zapie**alać cały tydzień! Przecież niedziela to wymysł tych pie**olonych katoli! Powinien też zapie**alać całe święta Bożego Narodzenia, no bo co to? Taki to on k***a ateistyczny a odpoczywa w dni wyznaczone przez kościół?! Skandal! Aleś się dakannku obraził - do komunii zmusili! To oddaj prezenty jakie wtedy dostałeś! Z procentami! Ale nie! Brać to każda lewacka k***a umie. Nawet jeśli sra tym samym na swoje poglądy.

I tą listę debilizmów, zakłamania i obłudy można ciągnąć i ciągnąć.

Ja sam mam na was wyj***ne. Tak samo jak na czarnych w sutannach, burkach czy innych szmatach. Wojujący ateiści pokroju grubasa to takie same ścierwa jak wojujący katole, kozojeby itd. co zresztą grubas potwierdził tekstem o ministrantach. Chcieli sobie być ministrantami? To sobie zostali! ch*j ci do tego spaślaku ... a szansę na to, że stracili dziewictwo z księdzem mieli taką samą, jak Ty parówo na stracenie ze swoim starym.

Dlatego mam dla Dakanna i jego miłośników dobrą radę - pie**olnijcie się czymś ciężkim w pusty łeb. Jesteście w równym stopniu, jeśli nie bardziej, żałośni jak baby spod krzyża, a obłudą to spokojnie kościołowi dorównujecie. Jesteście drugą stroną tej samej monety. Monety totalnego debilizmu.



Widzę, że już nawet na sadolu pojawia się zdrowy rozsądek :)
Dodałbym jeszcze zabawne zjawisko - wojujący ateiści uparcie twierdzą, że ktoś im na siłę wpaja swoje przekonania i zasady, podczas gdy internet zdominowany jest przez wszelakiego rodzaju sztandary o jednej i tej samej treści "Nie ma Boga".
Autor filmiku ma oczywiście trochę racji, ale nie nazwałbym go otwartym umysłem, bo na całość spogląda z jednej strony. Poglądy wytarte i nudne jak flaki z olejem, podpięte pod chwytliwe teksty i zagrywki dla zwiększenia atrakcyjności tego tworu.
j***na pseudo-postępowość i rzekome samodzielne myślenie.

Kończę pie**olenie i idę obejrzeć George'a Carlin'a, by się przygotować do merytorycznej dyskusji o Bogu. :roll:

qwas25

2013-10-18, 13:44
sam wygląda jak j***ny pedofil

Splifcior

2013-10-18, 13:46
Dlaczego nie ma zbiorczego na to gówno?

thewhitestar

2013-10-18, 14:15
przepon napisał/a:


Dodałbym jeszcze zabawne zjawisko - wojujący ateiści uparcie twierdzą, że ktoś im na siłę wpaja swoje przekonania i zasady, podczas gdy internet zdominowany jest przez wszelakiego rodzaju sztandary o jednej i tej samej treści "Nie ma Boga".


Rozumiem że twój świat zaczyna się i kończy na internecie, ale nie wszystkich.

camel448

2013-10-18, 14:16
Mysle, że jak by dostał wkońcu elegancki wpie**ol to by przestał narzekac i sie podlizywać innym marudnym zjebom.