18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Philadelphia USA Fentanyl ma się dobrze 2024

Duczki1234 • 2024-01-10, 14:43
Zmieszać z cyjankiem i zutylizować ciała


zbynekmaslanka

2024-01-10, 14:56
Alkohol to taki sam narkotyk, tak samo wyglądacie jak się najebiecie. Jak chlejecie regularnie to niech wam się zapali czerwona lampka, nie ważne że co tydzień, ważne że regularnie. To jest fajna zabawa do czasu.

NILE75

2024-01-10, 14:56
Walking dead nowy sezon.

Rutus

2024-01-10, 15:06
zbynekmaslanka napisał/a:

Alkohol to taki sam narkotyk, tak samo wyglądacie jak się najebiecie. Jak chlejecie regularnie to niech wam się zapali czerwona lampka, nie ważne że co tydzień, ważne że regularnie. To jest fajna zabawa do czasu.



Ja piję codziennie i wcale mnie nie ciągnie.

flejtuch

2024-01-10, 15:08
k***a, jaki tam burdel

zbynekmaslanka

2024-01-10, 15:28
Rutus napisał/a:

Ja piję codziennie i wcale mnie nie ciągnie.



Zrób sobie prosty test.:
1) Po pierwsze nie pij minimum 2 tygodnie czy lepiej miesiąc.
2) Podczas przerwy w piciu obserwuj swoje zachowanie. Czy myśłisz ciągle o alkoholu, czy sprawia ci trudność powstrzymanie się , czy musisz się kontrolować.

Po przejściu testu odpowiedz sobie sam, tylko uczciwie na pytanie: Czy jestem alkoholikiem?

To typowy test na alkoholizm w skrócie "Nie testem jest ile pijesz, tylko czy masz kłopoty ze zrobieniem długiej przerwy od alkoholu"


Od razu ci mówie, że jak chlejesz powyżej dwóch lat dzień w dzień, to z ogromnym prawdobieństwem jesteś uzalżniony.
Już nie wspomnę jak rozwaliłeś sobie organizm. ALkohol to zwyczajna toksyna.


Caanonierka

2024-01-10, 15:32
zbynekmaslanka napisał/a:

Zrób sobie prosty test.:
1) Po pierwsze nie pij minimum 2 tygodnie czy lepiej miesiąc.
2) Podczas przerwy w piciu obserwuj swoje zachowanie. Czy myśłisz ciągle o alkoholu, czy sprawia ci trudność powstrzymanie się , czy musisz się kontrolować.
Po przejściu testu odpowiedz sobie sam, tylko uczciwie na pytanie: Czy jestem alkoholikiem?
To typowy test na alkoholizm w skrócie "Nie testem jest ile pijesz, tylko czy masz kłopoty ze zrobieniem długiej przerwy od alkoholu"
Od razu ci mówie, że jak chlejesz powyżej dwóch lat dzień w dzień, to z ogromnym prawdobieństwem jesteś uzalżniony.
Już nie wspomnę jak rozwaliłeś sobie organizm. ALkohol to zwyczajna toksyna.



Co zadziwiające,toksyna na której zarabia producent i zwłaszcza państwo!!!

cofniety

2024-01-10, 15:48
U nas też sie zacznie podobny kryzys bezdomności jak nadal rząd będzie napełniać kabzę deweloperom windując ceny mieszkań.

onucek

2024-01-10, 16:13
A zjeb na filmie daje napis, że nie oceniac. Jak się nie ocenia to tak właśnie się dzieje. Należy oceniać, ewentualnie oceniać tak by dawać nadzieję!

Grishjarta

2024-01-10, 16:36
No to niezły 2024 że w zimie bez koszulek biegają

Ciposzka

2024-01-10, 17:03
Przykre i smutne ,do utylizacji bo z tego to już nic nie będzie

kuba1986

2024-01-10, 17:25
Jeszcze nie tak dawno "American Dream", obecnie "American Nightmare"...

SkoPio1

2024-01-10, 17:34
zbynekmaslanka napisał/a:

nie ważne że co tydzień



1. Nieważne.
2. Dlaczego nie ma przecinka przed że?

Może odstaw alkohol i pisz jak Polak?
:>