18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Philadelphia USA Fentanyl ma się dobrze 2024

Duczki1234 • 2024-01-10, 14:43
Zmieszać z cyjankiem i zutylizować ciała


lewanmich1

2024-01-10, 17:44
American dream? Dziękuję, postoję.

Azzazel

2024-01-10, 17:53
Epidemia Opioidowa w USA to rozsadza łeb swoim poziomem sp***olenia.

I tak, trudno oceniać, bo w przypadku fentanylu i tego co sie pozniej odj***lo to naprawdę mogła nie być ich wina. Kupujesz sobie polecany w aptece i przez lekarzy lek przeciwbólowy a tydzień pozniej jesteś ćpunem który nie jest w stanie funkcjonować bez kolejnej dawki. Próbujesz odstawić fentanyl biorąc znów przepisane przez lekarza leki, a tu sytuacja się jeszcze pogarsza bo dostajesz gówno 100 razy silniejsze od heroiny. Wtem rząd panikuje i zakazuje leków od których już jesteś uzależniony, podobnie jak miliony innych amerykanów, którzy nie wytrzymując z bólu szuka na ulicach czegokolwiek co może zastąpić fentanyl. I trafiają na tranq który uśmieża ból, ale zamienia ich w zombie. ło k***a.

Fentanyl i oxy są wszędzie, nawet w wodzie. Dzikie zwierzęta w kaliforni zaczynają odpie**alać, bo też są już uzależnione od opioidów które wypiły z wodą pitną. Umierają przedszkolaki bo dotkneły poręczy w komunikacji miejskiej a następnie wlozyly łape do ust, a były tam drobinki opioidów w dawce już dla nich smiertelnej.

TheJack22

2024-01-10, 17:58
Chiny produkują masowo półfabrykaty do tego gówna i za pomocą karteli zalewają nim Stany. Idą na stopniowe wyniszczanie społeczeństwa gównem uzależniającym bardziej, niż heroina. W Europie to by nie przeszło, bo jednak ma rozwiniętą publiczną służbę zdrowia i bezpłatne ośrodki leczenia uzależnień. Europie się wpiera ekologie i zarzynanie własnego przemysłu.

Latissimus

2024-01-10, 18:25
Rutus napisał/a:

Ja piję codziennie i wcale mnie nie ciągnie.



Niestety więcej czasu potrzeba, żeby zdechnac

cavern69

2024-01-10, 18:26
Nie rozumiem problemu. Ci ludzie mają lepsze ciuchy i czystsze skarpety niż mój syn.

Wolny kraj - mogą leżeć gdzie chcą.

Czepiacie się.

kris1978

2024-01-10, 18:32
Chyba jakaś promka u dilera była

TwójCzarnyPan

2024-01-10, 18:38
Rutus napisał/a:

Ja piję codziennie i wcale mnie nie ciągnie.


Nie ciągnie, ale jednak codziennie. Jaja sobie robisz?

robsonx79

2024-01-10, 18:39
Wolny rynek z minimalnym udziałem władz.

cerber14

2024-01-10, 18:47
Zobaczcie, że większość to biali i to jest dopiero upadek.

RodrigoCortez

2024-01-10, 18:56
rządowi to na rękę pozbywa się bezdomnych i innych ludzi ze społeczeństwa.
Taka darmowa czystka bez ryzyka że ktoś się doczepi rządu.

Taishan

2024-01-10, 18:57
Kiedyś te osoby wymrą, sądząc po tym co biorą raczej wcześniej niż później i będzie to dobre dla społeczeństwa gdy ubędzie trochę głupich ludzi.

Siriuz

2024-01-10, 19:40
Lewacy aspirują do tej cywilizacji. Może trzeba im wskazać odpowiednie środki? :)

betonma

2024-01-10, 19:45
Ktoś wie co to za muzyka w tle lub ewentualnie z czego to jest motyw?

viking19

2024-01-10, 19:58
Grishjarta napisał/a:

No to niezły 2024 że w zimie bez koszulek biegają



ale tam jest mowa o tym, że zima 2024 dopiero nadchodzi.
btw, filmik creepy w ch*j, no ale że w ostatniej sekundzie spaceruje se typek bez głowy...to już ciary. xD

Rutus

2024-01-10, 20:08
zbynekmaslanka napisał/a:

Zrób sobie prosty test.:
1) Po pierwsze nie pij minimum 2 tygodnie czy lepiej miesiąc.
2) Podczas przerwy w piciu obserwuj swoje zachowanie. Czy myśłisz ciągle o alkoholu, czy sprawia ci trudność powstrzymanie się , czy musisz się kontrolować.
Po przejściu testu odpowiedz sobie sam, tylko uczciwie na pytanie: Czy jestem alkoholikiem?
To typowy test na alkoholizm w skrócie "Nie testem jest ile pijesz, tylko czy masz kłopoty ze zrobieniem długiej przerwy od alkoholu"
Od razu ci mówie, że jak chlejesz powyżej dwóch lat dzień w dzień, to z ogromnym prawdobieństwem jesteś uzalżniony.
Już nie wspomnę jak rozwaliłeś sobie organizm. ALkohol to zwyczajna toksyna.



Jestem HDK ZdZN badania mam średnio co 2 miesiące odmowy nie było to zdrowie raczej jest.