18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Petarda w kiblu

delmonte1 • 2013-01-05, 13:26

Kto by się spodziewał, że taka mała petarda będzie w stanie rozsadzić kibel. Polscy imprezowicze nie wiedzieli bowiem, iż w ludzkim moczu znajduje się substancja wybuchowa - tlenek azotu. A rodzice pewnie byli jeszcze bardziej zdziwieni, gdy dowiedzieli się, że po Sylwestrze będzie trzeba kupić nowy klop.

zwirz13

2013-01-05, 13:39
będziesz srać tera na gazete debilu j***ny

@bsynt

2013-01-05, 13:51
delmonte1 napisał/a:

Polscy imprezowicze nie wiedzieli bowiem, iż w ludzkim moczu znajduje się substancja wybuchowa - tlenek azotu.


Taaa i pewnie jeszcze nitroglicerynę

Tadziuu

2013-01-05, 14:05
Gówno, a nie tlenek azotu. W wodzie fala uderzeniowa od wybuchu jest znacznie silniejsza niż w powietrzu.

mrmleee

2013-01-05, 14:09
up
dokladnie gdzies kiedys widziałem jak wysadzali sejf,najpierw wiercili otwor,zalewali go woda a potem umieszczali w srodku przez otwor ladunek wybuchowy i gotowe

konto1981

2013-01-05, 14:32
mógł tam najpierw nasrać :P

Headen

2013-01-05, 14:33
na moim sylwestrze ktoś tak zrobił, była kupa śmiechu i w ogóle do czasu gdy nie pozostała sama kupa.

pikpok

2013-01-05, 14:45
0:22 Toż to portal

Lasarr

2013-01-05, 15:19
Jakby ogladali sadola to by wiedzieli jak to dziala :D

Kapral Poproszek

2013-01-05, 15:59
Mnie bardziej k***a zastanawia jakim człowiekiem trzeba być, żeby po sobie nawet dokładnie gówna nie spłukać - 0:05. Po to wymyślono szczotkę do czyszczenia sedesu, aby po sobie to gówno zgarnąć, jak się rozbryzgowym poleci, czy też spławikiem.
Nie czekać aż przyschnie i trza k***a widelcem drapać albo szlifierką kątową, przecież to k***a twój dom, ale sądząc po tym że taki kolo chodzi w czapce to prędzej to był włam. Co nie zmienia faktu, że gówno po sobie sprzątamy.
Wyobrażacie sobie włazicie po swojej kobiecie do kibla a tam nie spuszczone gówno, albo takie rozbryzgi po całości, nie wiem psy takich ludzi wychowują czy co. Nie wyobrażam sobie, żeby tak kibel zostawić.

zlomiarz666

2013-01-05, 18:14
nie zadne fale uderzeniowe, nie zadne tlenki azotu, tylko woda ładnie przenosi cisnienie na scianeczki kibeleczka, tylko dlatego ze nie jest ściśliwa, w przeciwienstwie do powietrza. Stad całą roznica miedzy wybuchem na lądzie i w wodzie.

Trast mi, ajm an Indżynier "iksDe"

evilmatt

2013-01-05, 19:00
Za dzieciaka kilka razy zdarzyło mi się wrzucić petardę do klopa, ale na szczęście nigdy go nie rozerwało. :D

grongow

2013-01-05, 19:03
Też kiedyś na sylwestra wraz ze znajomymi postanowiliśmy wrzucić kosarza do kibla przy tym spuszczając wodę. Jakie było nasze zdziwienie gdy nagle noga od kibla została zniszczona, a woda zalewała podłogę i sąsiada. Dodam fakt, że prowizoryczne klejenie tego typu rzeczy nie przynosi efektu, a poinformowała nas o tym jego babcia gdy którego zimowego dnia postanowiła załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. Ale mimo wszystko polecam.

oldsoul166

2013-01-05, 19:05
Za knapa zrobiliśmy podobnie u mnie w domu, wzięliśmy słynne te malutkie petardy piccolo. Najpierw po prostu wrzucone bez zamknięcia klapy- wybuchło i nic. Później zamknęliśmy klapę, ta po wybuchu podskoczyła i też było chwilę śmiesznie i nic się nie stało. Okazało się, że to było dla nas za mało- postanowiliśmy odpalić to piccolo u spuścić wodę- aby petarda wybuchła w rurach piętro niżej, ale nikt nie przewidział że petarda będzie za lekka i się nie spuści- zawirowała wraz ze spuszczaną wodą i wybuchła rozsadzając kibel i wylewając całą wodę z kibla i ze spłuczki do łazienki i przedpokoju.
Na drugi dzień oczywiście zamontowaliśmy nowy kibel- obyło się bez "srania na gazetę"

@edit: haha widze, że jest nas więcej. Dodam, że my próbowaliśmy kleić na butapren i można się domyśleć że efekt był żaden :D

max1332c

2013-01-05, 19:05
Chodzi o fakt, że wybuch pod wodą jest ok 10 razy silniejszy niż na powietrzu, w przeciwnym razie wszyscy na sylwestra rzucali by się workami z moczem zamiast strzelać petardami :roll: