18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pet spa

C0C0JUMBO • 2022-11-03, 23:45
Kotek w tym "Pet Spa" czuję się bardzo zrelaksowany ... To chyba jednak automat dla psów


Tetrix

2022-11-04, 04:31
To ten kot:



35i

2022-11-04, 05:06
Podkład muzyczny jak najbardziej na miejscu. Koty są jak żymianie. Wpuścisz do domu i dasz żreć, to zamiast się dostosować, sra ci do buta i dalej żyje w swoim zj***nym kocim świecie.

Urwane w najlepszym momencie, momencie otwierania drzwi. :-D

mwaski napisał/a:

Automat do petów.
Widocznie kot niepalący



Maszyna do petowania, jak piaskowania czy szkiełkowania. Z tą różnicą, że ta obsypuje petami.

Pawehan

2022-11-04, 07:08
To wszystko zależy od człowieka. Ja mam kota, ale nie trzymam go w mieszkaniu, nie mam nic do tych zwierząt, lubię skur...yna , tak samo jak lubiałem dawniej psa którego miałem. To zależy czy jesteś człowiekiem

danielxc717

2022-11-04, 07:37
mazga50 napisał/a:

Nigdy nie zrobiłbym czegoś tak potwornego swojemu kotu czy psu.



Ja kotu też nie ale do dziś, się nie, dziwię jak suka urodziła, kundle i na wiosce się je utylizowalo w worku i do szamba. Kot pożyteczny a, pies, jeden na, lancuchu był potrzebny. Teraz każdy ma śmierdzącego kundla w domu i mało, kto po tym gownie trawniki sprząta. Dlatego zawsze w sylwestra trseba skończyć z protestami kundlarzy. Widzę srającego spa, to odpalam petardę. Szybko dupsko mu się zamyka

yigebek291

2022-11-04, 07:42
Spa dziala. Jak widać kotek staje się coraz spokojniejszy

Cudak

2022-11-04, 08:31
PIs napisał/a:

Koty to największe gówna jeśli chodzi o domowe zwierzęta. Zwykłe darmozjady które tylko żrą i srają, a Ci im jeszcze k***a karmy kupują A dać im piach z budowy i niech żrą.



KAOTIC.com napisał/a:

Sam jesteś gównem. Koty są mądre, inteligentne, miłe, sympatyczne, zabawne i ciekawe. Sprawniejsze od psiurów. Psy są z reguły głupsze i głośniejsze, potrafią bezsensownie szczekać cały dzień i noc, leją i srają gdzie popadnie, śmierdzą, żrą własne gówno i w ogóle są obmierzłe.



Obaj jesteście zj***ni. Spakować plecaki i wypie**alać do szkoły.

BambiPMT

2022-11-04, 09:04
KAOTIC.com napisał/a:

Sam jesteś gównem. Koty są mądre, inteligentne, miłe, sympatyczne, zabawne i ciekawe. Sprawniejsze od psiurów. Psy są z reguły głupsze i głośniejsze, potrafią bezsensownie szczekać cały dzień i noc, leją i srają gdzie popadnie, śmierdzą, żrą własne gówno i w ogóle są obmierzłe.



Się k***a kociarz znalazl. Nie wiem jakie zwierzę odpisujesz ale na pewno nie kota. Widać że masz problem jak Mahomet. Pewnie pies wie, że k***a jesteś i cię uj***ć chciał. Miałem psy i koty. Nie dyskryminuje żadnego zwierzęcia domowego. Ale powiedz że leniwa p*zda jesteś i ci się z psem chodzić nie chce a nie spuszczaj się na tego super empatycznego kota.

pytolsky

2022-11-04, 09:21
KAOTIC.com napisał/a:

Sam jesteś gównem. Koty są mądre, inteligentne, miłe, sympatyczne, zabawne i ciekawe. Sprawniejsze od psiurów. Psy są z reguły głupsze i głośniejsze, potrafią bezsensownie szczekać cały dzień i noc, leją i srają gdzie popadnie, śmierdzą, żrą własne gówno i w ogóle są obmierzłe.



jedynym zwierzęciem głupszym od kota jesteś tylko ty

hasfar

2022-11-04, 09:39
KAOTIC.com napisał/a:

Koty są mądre, inteligentne, miłe, sympatyczne, zabawne i ciekawe



Jako posiadacz psa i dwóch kotów, mogą powiedzieć, że to prawda.
Z tym, że gówno prawda...

S.Cat

2022-11-04, 09:40
PIs napisał/a:

Koty to największe gówna jeśli chodzi o domowe zwierzęta. Zwykłe darmozjady które tylko żrą i srają, a Ci im jeszcze k***a karmy kupują A dać im piach z budowy i niech żrą.



To samo z tymi obsranymi psami (nie pie**olcie, że to do obrony domu, bo ta funkcja dawno wygasła...) , chomikami, rybkami, papugami i innymi zwierzakami domowymi.No i co z tego ?

John-Flopp

2022-11-04, 09:50
KAOTIC.com napisał/a:

Sam jesteś gównem. Koty są mądre, inteligentne, miłe, sympatyczne, zabawne i ciekawe. Sprawniejsze od psiurów. Psy są z reguły głupsze i głośniejsze, potrafią bezsensownie szczekać cały dzień i noc, leją i srają gdzie popadnie, śmierdzą, żrą własne gówno i w ogóle są obmierzłe.



Obsrałeś się k***a koteckiem debilu.. Dla mnie największymi śmieciami do utylizacji są ludzie. xd

~prophetess

2022-11-04, 10:14
Andrzejas napisał/a:


Koty leją tak samo gdzie popadnie. Do tego często robią to nie dlatego, że już nie mogą wytrzymać. O nie! Kuweta ledwo co wyczyszczona! Świeży żwirek! ...no ale naszczane w moim bucie, bo sk***iel musiał zaznaczyć.



Dlatego zwierzęta domowe się kastruje. Wszystkie zwierzęta potrafią znaczyć teren. Psy, koty, króliki itd, to przez hormony i terytorializm. Zwykła kastracja zazwyczaj pomaga, a przy okazji chroni przed chorobami układu rozrodczego, głównie guzom, czy ropomaciczu.
A poza tym to koty tez trzeba umieć wychować, jeśli od młodego się nie nauczy kontaktu z wodą, noszenia, głaskania itd to później są takie ciotowate sk***iele :roll:

chitlerowiec

2022-11-04, 10:30
KAOTIC.com napisał/a:

Sam jesteś gównem. Koty są mądre, inteligentne, miłe, sympatyczne, zabawne i ciekawe. Sprawniejsze od psiurów. Psy są z reguły głupsze i głośniejsze, potrafią bezsensownie szczekać cały dzień i noc, leją i srają gdzie popadnie, śmierdzą, żrą własne gówno i w ogóle są obmierzłe.



Najgorsze z domowych zwierząt są baby.

PimpMyDick

2022-11-04, 10:31
j***ć psy i koty. Macie taki filmik tylko z dziećmi? Najbardziej na sadolu mnie kręciły filmy z rozpie**alaniem tych śmierdzących, robiących przez 4 lata gówno pod siebie kaszojadów od których jest przeludnienie na świecie i teraz zabierają normalnym, żyjącym ludziom samochody bo emitują spaliny k***a. Dajcie filmik jak palą żywcem kaszojady!

Love_is_Love

2022-11-04, 10:32
KAOTIC.com napisał/a:

Sam jesteś gównem. Koty są mądre, inteligentne, miłe, sympatyczne, zabawne i ciekawe. Sprawniejsze od psiurów. Psy są z reguły głupsze i głośniejsze, potrafią bezsensownie szczekać cały dzień i noc, leją i srają gdzie popadnie, śmierdzą, żrą własne gówno i w ogóle są obmierzłe.



* żrą także cudze gówna :D

Inna sprawa, że koty są dla inteligentnych ludzi.