18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Penta Kill

Mr Dan • 2012-09-15, 15:52
Ahh, League of Legends i te emocje Polskich streamerów.



Chyba dlatego nie lubią Polaków w różnych grach :jezdziec:

Uw...........am

2012-09-16, 01:28
A tam nie pieprzcie ze w LoLu tylko Polacy zachowuja sie jak gimbusy.
Generalnie jest ich duzo, niezaleznie od narodowosci, najlepiej nie wdawac sie w polemike i ich ignorowac lub wylapywac pojedyncze ogarniete jednostki z danych rozgrywek i dodawac ich do przyjaciol aby nastepnie grac wylacznie z nimi.

P.S chociaz musze przyznac ze czasami Polacy potrafia zalamc, np. raz delikwent z Polszy rzucil do mnie takim tekstem "Dlaczego Polacy umiejOM angielski a anglicy nie umiejOM polskiego?" :trzesieee:

Yourichi

2012-09-16, 01:48
Corey_09 napisał/a:

Ja się k***a pytam, co to jest do ch*ja "penta kill"?


Trzeba było nie unikać chemii w gimnazjum ;-)
Swoją drogą po co mu plemienna zbroja? Karthus powinien wbijać jako pierwszy na teamfighta paść, wywalić swoje skille i ulti.

Sythriel

2012-09-16, 03:01
@Yourichi Plemienna zbroja? Nie przyznawaj sie, że grasz po polsku.

Co do gracza - j***ny noob Po pierwsze wcisnął na siebie warmoga. AP carry jest często glasscannonem. Ma zadawać damage a nie tankować. Ten zasrany noob potrzebuje tony hp bo inaczej nic nie potrafi zrobić. Pomijam już fakt, że jeżeli ewentualnie chciał te HP to mógł kupić inne wartościowe dla ap carry itemy z hp jak np Rylai Scepter.

Druga sprawa - Podniecać się wciśnięciem R? Wszystko za niego zrobili inni. Pokazał zero umiejętności. No i oczywiście przypominam, że Karthus jako postać nie wymaga od gracza wiele ;)

matrixpna

2012-09-16, 03:42

Coliber

2012-09-16, 08:11
M4rkOPL napisał/a:

I co on jest zadowolony że zrobił tego pentakilla czy ryczy swą mordą z ubolewania nad sytuacją? Nie rozumiem języka graczy, a przedewszystkim w tych durnych grach RPG MMO.


To nie jest MMORPG, tylko MOBA (Multiplayer Online Battle Arena)

Czy Karthus powinien wbijać jako pierwszy, to bym polemizował, lepiej żeby wszedł jako jeden z ostatnich, żeby ulti odpalił jak najpóźniej.
No i oczywiście jak robi się survi do niego, to przez Rode's of Age's i Rylaikę.

@up Dotę robili Ci sami ludzie co League of Legend's.

Zarentha

2012-09-16, 11:17
@Corey_09 nikt Ci jeszcze nie wyjaśnił - penta znaczy pięć więc w wolnym tłumaczeniu oznacza piąte zabójstwo z rzędu.

wrodara

2012-09-16, 19:33
mam pytanie do adminow nie wiem jak napisac do was prywatna wiadomosc ale dlaczego dostaje ostrzezenia jak daje linka do mojego streama ??? to ja sie pytam jakim prawem moj prywatny filmik jest u was na stronie ??

.:...........:.

2012-09-16, 19:37
wrodara napisał/a:

to ja sie pytam jakim prawem moj prywatny filmik jest u was na stronie ??



Musiałeś udostępnić komuś, wywalić to?

wrodara

2012-09-16, 20:10
.:. napisał/a:



Musiałeś udostępnić komuś, wywalić to?



a nie da rady porpostu zostawic linka do streama mojego ? jak nie to do dupy ale ok niech to tu zostanie

.:...........:.

2012-09-16, 20:14
wrodara napisał/a:


a nie da rady porpostu zostawic linka do streama mojego ?



Myślisz, że to nie będzie forma reklamy?

wrodara

2012-09-16, 20:22
.:. napisał/a:



Myślisz, że to nie będzie forma reklamy?




Będzie ale skoro na streamie mam 60 k wyswietlen na yt u kolegi na 3 filmach z po 80 k i wysylam ludzi tutaj z streama aby lajkowali to wzajemna reklama jest wskazana moim zdaniem w tym momencie ale ok idc