18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Penta Kill

Mr Dan • 2012-09-15, 15:52
Ahh, League of Legends i te emocje Polskich streamerów.



Chyba dlatego nie lubią Polaków w różnych grach :jezdziec:

darkoo

2012-09-15, 19:15
Penta k***a kill! Fajny debil :D

T34v2

2012-09-15, 19:43
aj hołp ju dont daj nał

DisHonoreD

2012-09-15, 19:46
na koncu mu dał pente mogł dalej uciekac

Pi...........is

2012-09-15, 20:03
Pener, usuniesz mi konto? Nie mam już sił, gimbaza opanuje internet niedługo.

lie

2012-09-15, 20:14
Nie, Polaków na lolu nie lubią bo uważają ich za kretynów i za dzieci.
No i niestety w 99% mają rację, rzadko spotykam Polaka, którego po grze chętnie dodałbym do znajomych, zazwyczaj jak widzę polski nick to juz płaczę.

Corey_09

2012-09-15, 20:46
Ja się k***a pytam, co to jest do ch*ja "penta kill"?

Coliber

2012-09-15, 20:50
Zastanawiałem się kiedy w końcu League zawita na sadistic'a

Strzelił pentę Karthusem, wielkie osiągnięcie :roll:
To prawda że (przynajmniej w LoL'u) Polacy przynoszą najczęściej tylko wstyd. Nie umieją pisać po angielsku, wściekają się na wszystko, obrażają dosłownie wszystkich i nie umieją się przyznać do błędów.
Doprowadziło to do tego, że chowam się za angielskim nickiem i nie przyznaję się do bycia polakiem.
Jak widzę na czacie słynne "pl?" to już wiem że będzie ciekawie.

Btw. wiedzieliście że Riot zakończył wsparcie dla Polaków na serwerze West? Tzn. m. in. została usunięta możliwość płacenia w złotówkach i punkt obsługi klienta w języku polskim.
Cały temat i dyskusję można znaleźć na forum.

megrin napisał/a:

k***a coraz więcej ludzi dla których bycie dobrym w lol'a stało się celem życiowym. j***na gimbusiarnia...


Zabawa polega na tym że na byciu dobrym w LoL'a, można cholernie dużo zarobić.

PS. mam 30 lvl na East, jak ktoś (najlepiej +18) chce pograć we (względnie) przyjemnej atmosferze, to pw ^^

M4rkOPL

2012-09-15, 21:10
I co on jest zadowolony że zrobił tego pentakilla czy ryczy swą mordą z ubolewania nad sytuacją? Nie rozumiem języka graczy, a przedewszystkim w tych durnych grach RPG MMO.

sinjids

2012-09-15, 22:28
lie napisał/a:

Nie, Polaków na lolu nie lubią ..



Polaków nigdzie nie lubią.

Dj Devil

2012-09-15, 22:40
Dlatego ja uciekłem na Westa, East jest pełny polaków i rusków z którymi w ogóle nie da się grać...

Hario

2012-09-15, 23:25
Dokładnie,na wescie nie ma tylu polaków i rusków.No ale czasem jednak sie trafi na bande rusków i wtedy już jest ciekawie... Jesli ktoś chciał by pyknąć na Wescie to pisać pw ;p

koksiarzz

2012-09-15, 23:29
Dośc podobny filmik, tutaj jednak graczowi sie nie udało. :samoboj:

hell.no

2012-09-16, 00:02
no_idea. napisał/a:

pfff kath noob w jednej grze u mnie miał 2 penta, od tamtego momentu nie gram blind picków.




Ktoś mi może tę gadkę przeszprechować na polski? Bo ja nie kapiszu cu on gadaju...

endriuksp666

2012-09-16, 00:04
ten cały lol to gówno . WoW(World Of Warcraft) to jest gra a nie jakieś nie wiadomo co , 5 skilli na postać ze 20 itemów , które za każdym razem trzeba mieć nowe , 0 opcji rozbudowania postaci tj w wowie ( możliwości wybrania 1 z 3 drzewek talentów) i jedyne co się robi to broni jakiegoś śmiesznego kamyka i bije innych nie mając za to praktycznie nic ...nie wiem skąd to coś się wzięło i czemu wszyscy mówią że to takie fajne . pewnie tylko dlatego że za darmo , gdyby global na wowie był darmowy to by było inaczej ( chyba że połowa nieogarów skończyła by gre po 2 dniach bo nie umiała by tego połapać i powiedziała by że wow to gówno)