18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Peja... złodziej.

JDRK • 2010-05-19, 00:19
Czyli ciąg dalszy jazd po Peji przez internautów.


Magik2501

2010-05-19, 00:38
Ohh ciekawe kiedy zaczną pisać tru-JPna100% i potępią tego konfidenta co "uprzejmie donosi" :D

mateuszmatel

2010-05-19, 00:44
tru-JPna100% jebac tego konfidenta co uprzejmie donosi. Wiecie co z nim zrobić

Ks...........ak

2010-05-19, 00:52
Daję piwo, bo norrrmalnie tego ćwoka nie cierpię.

dupaCyckDupa

2010-05-19, 01:06
ćwok ćwokiem ale donosicielstwo do koncernów to gorzej niż z sb współpracować, maciek ci w pupe

Magik2501

2010-05-19, 01:27
Donieść, że debil ukradł nutę to gorzej niż w SB pracować? :shock: jebnij się w łeb lodówką, albo zacznij myśleć. Wiem, że jest późno, ale jak Ci to przeszkadza to na ch*j na necie siedzisz?

Osobiście mam na to wyj***ne, że Peja podpie**olił muzykę komuś kogo nie znam nawet, mi się krzywda nie dzieje, ale śmieszni po prostu są ci internetowi wojownicy walczący z konfidentami

manev

2010-05-19, 01:57
Nie ważne, kto KRADNIE bit, ważny jest czyn. Gdybym był fanem Peji i uslyszlabym, że pod.bał bit 2pacowi diametralnie zmieniłbym o nim zdanie, bo po pierwsze robi hajs na bitach czyiś, po drugie nie ma szacunku dla raperów. Skoro wychowywał się na ulicy i wie jak trudno jest zyć, to czemu okrada kogoś, kto dorastał tak jak On, na ulicy. HIPOKRYZJA.

Magik2501 napisał/a:

Donieść, że debil ukradł nutę to gorzej niż w SB pracować? :shock: jebnij się w łeb lodówką, albo zacznij myśleć. Wiem, że jest późno, ale jak Ci to przeszkadza to na ch*j na necie siedzisz?

Osobiście mam na to wyj***ne, że Peja podpie**olił muzykę komuś kogo nie znam nawet, mi się krzywda nie dzieje, ale śmieszni po prostu są ci internetowi wojownicy walczący z konfidentami



Nie znasz 2paca.. No to świadczy tylko o tym, że wypowiadasz się na temat którego kompletnie nie pojmujesz. TYPOWE podejście: mi nic się nie dzieje więc co mi tam. Napie**alaliby kogoś na ulicy powiedziałbyś "eee tam, nie znam typa, nie obchodzi mnie". Nie czaję takiego podejścia. Widać zasady moralne leżą i kwiczą na glebie.

zn...........nu

2010-05-19, 05:29
Zostawcie Ryśka ! Który to 2Pac ? Tik Taka kojarzę i Mariki Tiki i Kasztanki, ale już ich nie sprzedają ? 2Pac to jakiś nowy baton ? Jak czekoladowy to sie skuszę.

SweetSensi

2010-05-19, 09:04
znawcaekranu napisał/a:

Zostawcie Ryśka ! Który to 2Pac ? Tik Taka kojarzę i Mariki Tiki i Kasztanki, ale już ich nie sprzedają ? 2Pac to jakiś nowy baton ? Jak czekoladowy to sie skuszę.


Stary, ale k***a co raz głupszy...


:homer:

vilay

2010-05-19, 09:07
znawcaekranu napisał/a:

Zostawcie Ryśka ! Który to 2Pac ? Tik Taka kojarzę i Mariki Tiki i Kasztanki, ale już ich nie sprzedają ? 2Pac to jakiś nowy baton ? Jak czekoladowy to sie skuszę.

Z której jaskini wy kur*a wychodzicie? Skad wy sie bierzecie? Rozumiem, zeby nie znac 50centa czy inna amerykanska biede, ale kur*a 2Paca? Fakt nie leci na esce i w vivie to nie slyszales nigdy...

aargh

2010-05-19, 09:15
@up
Kolego jestes debilem chyba ze nie ogarnales tak pieknej prowokacji.Ale widze ze gify potrafisz wstawiac absolwencie szkoly zawodowej gry na fortepianie.BRAWO !

minkabletka

2010-05-19, 09:27
Ja jebie! Ludzie niewiecie kim jest 2pac?! To ja wam powiem... 2 pac jest dla Rap'u tym kim jest np. Elvis dla Rock'n'Roll'a. Pewnie nie słyszeliście go na Vivie ponieważ "nie żyje". "Zmarł" w 1996 roku. Jestem jego wielką fanką i boli mnie to jak jakiś pseudo Raper Rychu Peja kradnie bity dla takiej legendy. ŻAL JAKICH MAŁO!

p.s Nie pytajcie o cudzudzysłowia bo to odfdzielna historia, kto kojarzy 2pac'a to skojarzy

utopjec

2010-05-19, 09:39
minkabletka napisał/a:

Ja jebie! Ludzie niewiecie kim jest 2pac?! To ja wam powiem... 2 pac jest dla Rap'u tym kim jest np. Elvis dla Rock'n'Roll'a. Pewnie nie słyszeliście go na Vivie ponieważ "nie żyje". "Zmarł" w 1996 roku. Jestem jego wielką fanką i boli mnie to jak jakiś pseudo Raper Rychu Peja kradnie bity dla takiej legendy. ŻAL JAKICH MAŁO!

p.s Nie pytajcie o cudzudzysłowia bo to odfdzielna historia, kto kojarzy 2pac'a to skojarzy



you made my day! :-D

nawet nie wiem, do którego zdania się odnieść, wszystkie są genialne.

1. kogo obchodzi małpi (czyli gangstersko-murzyński) rap?
2. ten cudzysłów przy "zmarł" oznacza, że 2pac zmartwychwstanie?
3. legenda może i tak, ale chyba plebejska
4. ŻAL JAKICH MAŁO! (powieszę sobie ten tekst na ścianie!)

nie odpowiadajcie na tego posta, kto kojarzy, ten kojarzy
elo czarni bracia!

ko...........rz

2010-05-19, 09:43
Heh z tym znaniem 2Paca to różnie bywa. Bylismy juz dość dawno, bo jeszcze w liceum na cmentarzu z okazji jakiegoś święta zwiazanego z chodzeniem po cmentarzach no i wypaliłem do kolegi "Ciekawe gdzie leży 2Pac.." a on do mnie z powagą "a nie wiem, nie znam, ja nie stąd jestem"... Osobiście szanuję 2Paca i lubie jego kilka kawałków, jednak nie słucham bo jest dość nudny ;)