18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Peja... złodziej.

JDRK • 2010-05-19, 00:19
Czyli ciąg dalszy jazd po Peji przez internautów.


guan0

2010-05-19, 12:23
ten temat roi się od trolli i napinaczy :D
P.S.
j***ć Peję, a 2Paca powinien ktoś zastrzelić
.
.
.
a , sorry

Lashlo

2010-05-19, 12:25
guan0 napisał/a:

ten temat roi się od trolli i napinaczy


Jak większość ostatnio..

pozeracz_kotow

2010-05-19, 12:59
skorzystam z tematu o tym dresiarzu i spytam, jak wygląda sprawa karna jaką mu wytoczyli po pobiciu tego chłopaka na jego koncercie? Czy już może się wybronił?

Sk...........el

2010-05-19, 13:25
Lashlo napisał/a:


Jak większość ostatnio..


norma :roll:

Adder

2010-05-19, 14:08
no i super. zajechać skurkowańca.

Kov

2010-05-19, 14:12
Dawid_lbn napisał/a:

same kudłeje na tym portalu. Bawcie sie na swoim brudstoocku i odpie**olcie sie od normalnej muzyki...


no to koleżko (czy jak wolisz ziomku/ziomalu/kuzynie/brachu/murzynu) popłynąłeś. Zdefiniuj normalną muzykę. Bo chyba nie masz na myśli gówna z komputera?

el...........un

2010-05-19, 14:16
Kov napisał/a:


Zdefiniuj normalną muzykę. Bo chyba nie masz na myśli gówna z komputera?


To żeś się zaszufladkował teraz.
Mam na myśli gówno z komputera 8-)

Hitler

2010-05-19, 14:21
Jak mozna zabrać jakiś durny bit-podkład od bambusa, który nagrał go na bębnach w Afryce?

PinkRose

2010-05-19, 15:15
kicolek napisał/a:

skorzystam z tematu o tym dresiarzu i spytam, jak wygląda sprawa karna jaką mu wytoczyli po pobiciu tego chłopaka na jego koncercie? Czy już może się wybronił?



A kogo pobił ? Masz google to sobie poszukaj co z jego sprawą.

EdwinBB

2010-05-19, 15:16
Na hardzie dajecie ostro, że murzynów trzeba tępić a teraz piszecie, że 2pac zajebistym raperem "był" -__-
Osobiście nic nie mam do tego pana(i tak wiem że zaraz znajdą się obrońcy praw zwierząt) ale nie lubię RAPu

Tak samo Ajep* namówił do pobicia dzieciaka, a wy go za to uwielbiacie dzieci JotPe =D gdzieś tam jeszcze śpiewał, że mu ciężko czy coś a lansuje się zajebistymi furami.
(nie wiem gdzie przypadkiem kiedyś usłyszałem,bo nie słucham tego [tu wstawcie co chcecie])

belladonnaa napisał/a:


Co za kałmuki..


Masz na myśli siebie ? =D aa i ten.. skąd ten nick skoro do Belladonny Ci daleko ?=D
aaa no i znaki by sięęęęę przy dałłłłłłły =D trudno ALT + literkę wcisnąć ?

*czyt od tyłu.

Turkusowa Dziewica napisał/a:



Dobra, to my się będziemy bawili a ty pomagaj swoim czarnym braciom zbierać bawełnę, z czegoś muszą robić te swoje koszulki i opłacać wytwórnie by wydawali te ich ch*jowe płyty.



hahahah sikam xD

Byczarz

2010-05-19, 15:41
Nie jest dziwny fakt, że ktoś nawinął podczas beef'u do klasyka jakim jest 'Wonda why they call ya bitch' Tupaca (chociaż pseudoraper jak Peja powinien się schować, bo dość już napie**olił w rapie i ładnie zj***ł jego opinie). Tylko debilne jest to, że sprzedaje ten kawałek normalnie, jakby był w 100% jego. Jak się chcę nawinąć pod bit klasyk, to się nie zgarnia za to hajsu, albo rozlicza się z kimś do kogo ten bit należy.
Peja kolejny raz pokazał, że jest tylko tępym sk***ysynem i się z tego ciesze.

Nie lubię sk***iela jako 'artystę', człowieka, czy cokolwiek innego czym można go nazwać.

Mam nadzieję, że go za to zamkną, albo napie**olą taką karę, by na prawdę mógł reprezentować biedę. ; )


@Napinacze
Skończcie pie**olić. Słyszeliście o czymś takim jak gust i o tym, że każdy ma inny? Jednemu podoba się muzyka zrobiona z pierdów grubasa, innemu napie**alanie na gitarze, innemu pie**olenie pod bit murzyna, a jeszcze innemu nawijanie w ogóle bez bitu i nie należy za to z niego szydzić.

Słucham rapu, nie lubię techno, rocku czy innego (jak dla mnie) ścierwa, ale nie psiocze na wasz temat, bo jest to bezcelowe.
Po prostu, k***a, SZCZYMRYJ.

EdwinBB

2010-05-19, 15:48
Byczarz napisał/a:


by na prawdę mógł reprezentować biedę. ; )



Spadłeś mi z nieba =D o to mi chodziło "reprezentuje biede"
Brakło mi tego słowa =D

SiRafael

2010-05-19, 16:01
Szczerze mam wyj***ne na hip hurra, 2paca i innych, nie śledzę także tematu peji dlatego mam pytanie.

Skąd pewność, że peja nie wykupił od firmy posiadającej prawa do piosenki, prawa do użycia tego podkładu ww swoim utworze? Tak się tylko zastanawiam.

Bula

2010-05-19, 17:17
Po co peji taki wielki wibrator w ręku?
: O

xzo

2010-05-19, 17:27
Panie władzo nie wiem czy to ważne i w ogóle śmierć konfidentom ale muszę panu o czymś powiedzieć ....

idź na jego koncert jeszcze i mu w twarz powiedz ze jest złodziejem xD .... k***a bity są po to żeby je kraść :D