18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pedofilski skandal w paryskiej Antifie.

wiesiors4 • 2013-04-22, 22:37
Pod koniec marca paryskim środowiskiem “antyfaszystowskim” wstrząsnął seksualny skandal. Jak się okazało, wieloletni działacz “antyfaszystowski” występujący pod pseudonimem “Paco” okazał się pedofilem i gwałcicielem.

“Paco” przez lata gwałcił i molestował nikogo innego, jak właśnie młodych działaczy “Antify”. Dopiero teraz młodzi ludzie zdecydowali się przerwać milczenie i opisać swoje traumatyczne przeżycia. Powstał nawet specjalny blog poświęcony sprawie “Paco”, gdzie pojawiają się zarówno opisy przestępstw jakich dopuścił się działacz, jak również wpisy broniące go. Ma to doprowadzić do oczyszczenia atmosfery w środowisku “Antifa”.

Przed miesiącem na paryskich Indymediach pojawiło się oświadczenie wzywające do wykluczenia “Paco” z paryskiego środowiska radykalnej lewicy, skupionego wokół ugrupowania Action Antifasciste. Niestety, jak dotąd jest to jedyna reakcja “antyfaszystowskich” współtowarzyszy na popełnione przez niego przestępstwa.

na podstawie: paris.indymedia.org / antifa.ca / egaliteetreconciliation.fr



Ciekawie się tam u nich dzieje. Dzielni antyfaszyści gwałcą się nawzajem w swoich szeregach zamiast walczyć z zalewającym świat faszyzmem :amused:

ziutek11113

2013-04-22, 22:39
A właśnie miałem to wrzucać.
Dlaczego nie dałeś w tagach np: hiv, brudasy...?

kustoszpan

2013-04-22, 22:49
A wy to tak odrazu z kibice.net wszystko tu teraz będziecie wpie**alać obydwoje?

wiesiors4

2013-04-22, 22:53
kustoszpan napisał/a:

A wy to tak odrazu z kibice.net wszystko tu teraz będziecie wpie**alać obydwoje?


Pudło :-|

ziutek11113

2013-04-22, 22:53
kustoszpan napisał/a:

A wy to tak odrazu z kibice.net wszystko tu teraz będziecie wpie**alać obydwoje?



Pokaż mi gdzie ja wszystko wpie**alam? z resztą, co cie interesuje co kto tutaj dodaje? jak dostanie się na główną to dlatego że kogoś zainteresowało, więc milcz.

Jesusek_Chytrusek

2013-04-22, 22:59
Rozsiewali nazizm w pelnym tego slowa znaczeniu :D

kustoszpan

2013-04-22, 23:33
ziutek11113 napisał/a:



Pokaż mi gdzie ja wszystko wpie**alam? z resztą, co cie interesuje co kto tutaj dodaje? jak dostanie się na główną to dlatego że kogoś zainteresowało, więc milcz.



Słoneczko, nie mów mi czy mam milczeć czy nie :-*
Tylko żałosne się to już robi... Przedruki z autonoma,kibice.net itd.
Podniecają was wirtualne piwka?

ziutek11113

2013-04-22, 23:36
kustoszpan napisał/a:



Słoneczko, nie mów mi czy mam milczeć czy nie :-*
Tylko żałosne się to już robi... Przedruki z autonoma,kibice.net itd.
Podniecają was wirtualne piwka?



Czy myślisz że ktos to robi za piwka? może zwyczajnie ludzie chcą aby większa ilośc ludzi zobaczyła dany materiał/artykuł, i co z tego że jest kopiowane stąd czy stamtąd, jeśli jest ciekawe to nie wazne z jakiego zrodla, co to za moda na hejtowanie w stylu "teraz będziecie wszystko wrzucać "stamtąd"? takie narzekanie jest najbardziej irytujące.

kustoszpan

2013-04-22, 23:45
ziutek11113 napisał/a:



Czy myślisz że ktos to robi za piwka? może zwyczajnie ludzie chcą aby większa ilośc ludzi zobaczyła dany materiał/artykuł, i co z tego że jest kopiowane stąd czy stamtąd, jeśli jest ciekawe to nie wazne z jakiego zrodla, co to za moda na hejtowanie w stylu "teraz będziecie wszystko wrzucać "stamtąd"? takie narzekanie jest najbardziej irytujące.



To podawajcie źródła.
Jedna osoba z drugą zerknie na stronę"źródło" i tym lepiej.

mo...........et

2013-04-23, 00:24
Najmniej istotne w tej sytuacji jest to że to jakiś parch z antify, pedofil to pedofil a pedofil to ścierwo.

ziutek11113

2013-04-23, 00:28
mopet napisał/a:

Najmniej istotne w tej sytuacji jest to że to jakiś parch z antify, pedofil to pedofil a pedofil to ścierwo.



+ z antify, ścerwo razy 2 :D

Uriz

2013-04-23, 01:32
A kogo innego miał r*chać i gwałcić? Na lewicy same pedały, to sobie wykorzystał.

Imper3838

2013-04-23, 02:03
Esencja skrajnej lewicy w czystej postaci. A tak w ogóle to co antifa robi? Zwalcza nazizm, którego nie ma i nic poza tym? Brzmi zachęcająco i ambitnie. :-D

infernoth

2013-04-23, 02:04
Antifa chce jego wykluczenia? Przecież chcą uznania pedofilii za orientację seksualną. Pff, wielcy liberałowie...