18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pedofilski skandal w paryskiej Antifie.

wiesiors4 • 2013-04-22, 22:37
Pod koniec marca paryskim środowiskiem “antyfaszystowskim” wstrząsnął seksualny skandal. Jak się okazało, wieloletni działacz “antyfaszystowski” występujący pod pseudonimem “Paco” okazał się pedofilem i gwałcicielem.

“Paco” przez lata gwałcił i molestował nikogo innego, jak właśnie młodych działaczy “Antify”. Dopiero teraz młodzi ludzie zdecydowali się przerwać milczenie i opisać swoje traumatyczne przeżycia. Powstał nawet specjalny blog poświęcony sprawie “Paco”, gdzie pojawiają się zarówno opisy przestępstw jakich dopuścił się działacz, jak również wpisy broniące go. Ma to doprowadzić do oczyszczenia atmosfery w środowisku “Antifa”.

Przed miesiącem na paryskich Indymediach pojawiło się oświadczenie wzywające do wykluczenia “Paco” z paryskiego środowiska radykalnej lewicy, skupionego wokół ugrupowania Action Antifasciste. Niestety, jak dotąd jest to jedyna reakcja “antyfaszystowskich” współtowarzyszy na popełnione przez niego przestępstwa.

na podstawie: paris.indymedia.org / antifa.ca / egaliteetreconciliation.fr



Ciekawie się tam u nich dzieje. Dzielni antyfaszyści gwałcą się nawzajem w swoich szeregach zamiast walczyć z zalewającym świat faszyzmem :amused:

mo...........et

2013-04-23, 13:34
malinovyNR napisał/a:

Poza tym jak tak bardzo interesujesz się tematem pedofilii to popatrz na statystyki gdzie jest więcej pedofilii. W kościele czy nie duchowym społeczeństwie, a nie tylko powtarzasz pierdoły z superstacji czy innego pedałenu.


o człowieku, szacunek dla ciebie że tyle wniosków wysnułeś z mojej krótkiej wypowiedzi. Przeczytaj ją jeszcze raz, jak już się przegryziesz przez ten skomplikowany post to napisz mi proszę gdzie powtórzyłem pierdoły z superstacji czy skądkolwiek. Napisałem że nie istotne jest z jakiej grupy społecznej/ideologicznej się ten gość wywodzi, jest pedofilem a każdy pedofil to ścierwo. Tylko tyle albo aż tyle.

malinovyNR

2013-04-23, 13:49
mopet napisał/a:


o człowieku, szacunek dla ciebie że tyle wniosków wysnułeś z mojej krótkiej wypowiedzi. Przeczytaj ją jeszcze raz, jak już się przegryziesz przez ten skomplikowany post to napisz mi proszę gdzie powtórzyłem pierdoły z superstacji czy skądkolwiek. Napisałem że nie istotne jest z jakiej grupy społecznej/ideologicznej się ten gość wywodzi, jest pedofilem a każdy pedofil to ścierwo. Tylko tyle albo aż tyle.




o stary sory, jebnalem sie w cytatach niechcacy. Chodzilo mi o ten post post hsl'a. Wybacz :D

hsl napisał/a:


Przecież najwięksi pedofile to księża ktoś we Francji się pie**olną...
Jak zwykle lewackie k***y, mordy pełne frazesów a jak przychodzi co do czego to niczym się nie różnią od krawężnikowych bejów - no może tym że się jebią w zadki...


mo...........et

2013-04-23, 13:56
@malinovyNR, Spoko, po prostu byłem zaskoczony. Pozdro.

kubawislak

2013-04-23, 16:50
Na 1000 pedofilów 400 to geje, a jeden to ksiądz.