18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pedofilia zakazana? dziwne.... cz. 1

TamGdzies • 2014-04-06, 17:04
czasami gdy oglądam film, zadaję sobie pytanie... czy to normalne???
Pedofilia ponoć jest zakazana ale oglądając niektóre filmy zastanawiam się komu??
zacznę od filmu szwedzkiego....
jak wskoczy na główną, dodam filmy z Polski, niemiec, usa itd...
...tzn, nie wiem, czy to podbiega pod pedofilie... ?


....


`filmy z jutube.

ANDRZEJ698

2014-04-07, 13:11
podajcie tytul tego filmu francuskiego :-D

le...........ce

2014-04-07, 13:43
Film z głównego posta to: Svenska Kids / Kid Svensk.
Film z komentarza znajdziesz na youtube pod tytułem: Schneeschmelze ;-)

Linki w spojlerze:
spoiler

Nihil

2014-04-07, 17:25
To ja się już nie dziwię, skąd takie zapędy za granicą są ;>

PS. Ten kto fapie ten trynkeiwicz 8-)

mi...........dz

2014-04-07, 17:26
Ta laska z tego francuskiego filmu urodziła się w 1985r film jest z 2009r czyli w chwili kiedy grała rzekomą 14-latkę miała na karki 24 lata - i cały czar prysł :D

LaTos

2014-04-07, 17:50
EdmundKemper napisał/a:



Poj***ło mi się i zamiast Cię zacytować to dałem Ci piwo.
bloodwar ma rację. W dniu 18 urodzin możesz wziąć udział w wyborach, więc dzień piętnastych urodzin wyznacza właśnie ten wiek dozwolony wskazany w Art.200 KK.



Tak, ale dzień 18 urodzin jest 18. rocznicą urodzin, co oznacza, że przeżyłeś już pełne 18 lat. Bloodwar napisał, że kiedy rozpoczynasz 15. rok życia, to masz skończone 15 lat ( problem w tym, że 15. rok życia rozpoczynasz dzień po 14 urodzinach - masz wtedy 14 lat ukończone, a leci Ci 15.) Chłop zawarł tam też zdanie prawdziwe, ale opisał to tak, że bania mała.

TamGdzies

2014-04-07, 18:57
....tak wrzuciłem ten urywek filmu, chciałem ilu napaleńców będzie chciało dalsze części....
JARA was to???

EdmundKemper

2014-04-07, 21:40
LaTos napisał/a:



Tak, ale dzień 18 urodzin jest 18. rocznicą urodzin, co oznacza, że przeżyłeś już pełne 18 lat. Bloodwar napisał, że kiedy rozpoczynasz 15. rok życia, to masz skończone 15 lat ( problem w tym, że 15. rok życia rozpoczynasz dzień po 14 urodzinach - masz wtedy 14 lat ukończone, a leci Ci 15.) Chłop zawarł tam też zdanie prawdziwe, ale opisał to tak, że bania mała.



No można go źle zrozumieć, ale napisał dobrze :)

marinis

2016-09-13, 18:47
Mam ważne pytanie.
Dlaczego internauci i nie tylko internauci nie wiedzą co to pedofilia i jakie kryteria muszą być spełnione, żeby dany film/zdjęcie/zachowanie określić w taki sposób?

Przykładowo można założyć, że wszelkie filmy z nagimi dziećmi dostępne na youtube to nie jest pedofilia.
Po pierwsze dlatego, że to tylko filmy (gra aktorska), a po drugie sama nagość dziecka to nie pedofilia.
Czyli wszelkie filmy medyczne z dziećmi to również nie pedofilia.

Natomiast pedofilią jest wykorzystywanie seksualne dzieci. Nie należy z tym mylić samej nagości.
michallodz napisał/a:

Ta laska z tego francuskiego filmu urodziła się w 1985r film jest z 2009r czyli w chwili kiedy grała rzekomą 14-latkę miała na karki 24 lata - i cały czar prysł :D


Nie koleś. Pomyliły ci się aktorki.
Ona nie była tą 24 latką.