18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pedofil pobity na śmierć.

Gonczor • 2013-08-30, 14:23
Złe wieści dla wszystkich sadoli w Texasie: ojciec złapał pedofila usiłującego zgwałcić córkę i pobił go, jak to się u nas określa "ze skutkiem śmiertelnym". Nie zostanie skazany.

Angielski nie wymagany, bo przetłumaczę, nie jest to pierwszy post, ale że jest taka moda to pie**olnę se jeszcze gif z lodówką. :lodowka:

Cytat:

Zamieszkujący w Teksasie ojciec natknął się na molestującego córkę i nie tracąc czasu pobił go. Ława przysięgłych uznała go za niewinnego, ponieważ prawo stanowe pozwala na użycie każdego środka [było "deadly force", ale "śmiertelna siła" jakoś dziwnie brzmiało przyp. tłum.] żeby powstrzymać przemoc na tle seksualnym.

Incydent miał miejsce 9 czerwca nieopodal Shiner w Teksasie. Ktoś zauważył rolnika Jezusa Floresa [przypadek?] niosącego dziewczynkę w odosobnione miejsce i zaalarmował jej ojca. Zaniepokojony ojciec pobiegł w kierunku, z którego dochodziły jej krzyki i znalazł dwójkę bez ubrań. Wk***ił się, i pobił FLoresa do nieprzytomności, po czym zadzwonił na 911 [ichnie 997 przyp. tłum.] "Przyjeżdżajcie! Ten człowiek zaraz mi się przekręci i nie wiem, co robić!" Krzyczał.

Wydarzenie zostało potraktowane, jak zabójstwo, ale ojciec nie pójdzie do pierdla i nie zostanie w żaden sposób obciążony.



Info zaczerpnięte stąd.

Dziękuję za uwagę.

H88tman

2013-08-30, 14:25
Piękne prawo tam mają

ceep

2013-08-30, 14:27
"Złe wieści dla wszystkich sadoli w Texasie: ojciec złapał pedofila usiłującego zgwałcić córkę i pobił go, jak to się u nas określa "ze skutkiem śmiertelnym". Nie zostanie skazany."

To na pewno złe wieści?

AnnaDupa123

2013-08-30, 14:29
k***a prawidłowo.

Każdy ojciec powinien sie tak zachować

BonusBGC

2013-08-30, 14:33
Na teksańskim rejonie nie jest kolorowo

mare30ks

2013-08-30, 14:38
mogl powiedziec ze jezus kilka razy uderzyl sie o jego piesc i poprawil kopiac go glowa w noge :)

tysonic

2013-08-30, 14:43
Ja jednak będę obstawał przy tym, że samosądy to jednak nic dobrego. Jak go zatłukł na śmierć to albo on tajson jest i gość zszedł po jednym strzale, albo tłukł go z 5 minut. A to już byłoby morderstwo. Tak więc super że tata załatwił pedofila, ale już nie tak super, że ten precedens może sporo namieszać - ot, zatłukłem typa wysoki sądzie bo mi się zdawało, że mi córkę molestował. (a ten się np. pytał "gdzie twoja mama dziewczynko?"). "Ach, to ok - jest pan wolny".

Dobra - jedziecie z hejtem, ogień.

kamilek69

2013-08-30, 14:46
tysonic napisał/a:

Ja jednak będę obstawał przy tym, że samosądy to jednak nic dobrego. Jak go zatłukł na śmierć to albo on tajson jest i gość zszedł po jednym strzale, albo tłukł go z 5 minut. A to już byłoby morderstwo. Tak więc super że tata załatwił pedofila, ale już nie tak super, że ten precedens może sporo namieszać - ot, zatłukłem typa wysoki sądzie bo mi się zdawało, że mi córkę molestował. (a ten się np. pytał "gdzie twoja mama dziewczynko?"). "Ach, to ok - jest pan wolny".

Dobra - jedziecie z hejtem, ogień.

wyliż mi rowa

jedrzej152

2013-08-30, 14:48
@tysonic będziesz miał córkę/dziewczynę/siostrę/żonę to zrozumiesz. Gdyby ktokolwiek próbował zgwałcić którąś z moich wymienionych tłukł bym do utraty sił. Tak powinno działać prawo.

hudziel

2013-08-30, 14:53
Spokojnie ... skoro to Jezus to niedługo wróci do życia.

Ale tak serio to ojcu powinni dać medal i wprowadzać akcje promujące akcje " bij pedofila ".

SpiderCK

2013-08-30, 14:54
tysonic napisał/a:

Ja jednak będę obstawał przy tym, że samosądy to jednak nic dobrego. Jak go zatłukł na śmierć to albo on tajson jest i gość zszedł po jednym strzale, albo tłukł go z 5 minut. A to już byłoby morderstwo. Tak więc super że tata załatwił pedofila, ale już nie tak super, że ten precedens może sporo namieszać - ot, zatłukłem typa wysoki sądzie bo mi się zdawało, że mi córkę molestował. (a ten się np. pytał "gdzie twoja mama dziewczynko?"). "Ach, to ok - jest pan wolny".

Dobra - jedziecie z hejtem, ogień.



Tak pytał ją o drogę a ona mu rysowała mapę na gołym ciele, ja prdl... :homer:

kamilek69

2013-08-30, 14:56
SpiderCK napisał/a:



Tak pytał ją o drogę a ona mu rysowała mapę na gołym ciele, ja prdl... :homer:

gość ma zadatki na polityka z takim rozumowaniem

Cara_Al_Sol

2013-08-30, 14:58
tysonic napisał/a:

A ten się np. pytał "gdzie twoja mama dziewczynko?").".



"Zaniepokojony ojciec pobiegł w kierunku, z którego dochodziły jej krzyki i znalazł dwójkę bez ubrań"

Casus belli było, no sorry :)

Gonczor

2013-08-30, 15:00
k***a tysonic jaki samosąd? Złapał gościa na gorącym uczynku, jak mu sk***ysyn zdzierał ubrania z córki! Moim jedynym zastrzeżeniem do kary śmierci jest to, że można nieodwracalnie skazać niewinnego, ale tutaj!? Dziecko sobie ubzdurało, że się do niej dobierał? Że ją zaciągnął w dziwne miejsce?

Hrodgar

2013-08-30, 15:15
Teksas, tam możesz sobie kupić broń jak u nas bułkę czy batonika, możesz wpakować kulkę w łeb każdemu obcemu, który jest na twojej posesji, miejsce, gdzie Twoja głupota jest Twoim zmartwieniem, ech, teraz mi k***a smutno.