18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pedofil pobity na śmierć.

Gonczor • 2013-08-30, 14:23
Złe wieści dla wszystkich sadoli w Texasie: ojciec złapał pedofila usiłującego zgwałcić córkę i pobił go, jak to się u nas określa "ze skutkiem śmiertelnym". Nie zostanie skazany.

Angielski nie wymagany, bo przetłumaczę, nie jest to pierwszy post, ale że jest taka moda to pie**olnę se jeszcze gif z lodówką. :lodowka:

Cytat:

Zamieszkujący w Teksasie ojciec natknął się na molestującego córkę i nie tracąc czasu pobił go. Ława przysięgłych uznała go za niewinnego, ponieważ prawo stanowe pozwala na użycie każdego środka [było "deadly force", ale "śmiertelna siła" jakoś dziwnie brzmiało przyp. tłum.] żeby powstrzymać przemoc na tle seksualnym.

Incydent miał miejsce 9 czerwca nieopodal Shiner w Teksasie. Ktoś zauważył rolnika Jezusa Floresa [przypadek?] niosącego dziewczynkę w odosobnione miejsce i zaalarmował jej ojca. Zaniepokojony ojciec pobiegł w kierunku, z którego dochodziły jej krzyki i znalazł dwójkę bez ubrań. Wk***ił się, i pobił FLoresa do nieprzytomności, po czym zadzwonił na 911 [ichnie 997 przyp. tłum.] "Przyjeżdżajcie! Ten człowiek zaraz mi się przekręci i nie wiem, co robić!" Krzyczał.

Wydarzenie zostało potraktowane, jak zabójstwo, ale ojciec nie pójdzie do pierdla i nie zostanie w żaden sposób obciążony.



Info zaczerpnięte stąd.

Dziękuję za uwagę.

qwachu

2013-08-30, 15:26
Ja bym mu jeszcze medal dał i pamiątkowy dyplom.

Do pełni szczęścia w tym stanie brakowałoby tylko, żeby zaj***ł go gołymi rękami, a potem przedzwonił na komisariat, złożył wyjaśnienie i żeby ktoś przyjechał śmieciarką i zgarnął to ścierwo na śmietnik, a nie jeszcze proces mu wytaczać (o zabójstwo? Rly? Zrobił tylko przysługę sobie i społeczeństwu. Nikt nie karze lekarzy za niszczenie patogenów, dlaczego mamy skazywać ludzi za niszczenie patologii?).

@tysonic: Ta nowa gwiazdka SLD w necie to rodzina?

SweetSloth69

2013-08-30, 15:41
Mógł go pobić trochę ,,delikatniej" ale żeby sobie pedofilek zapamiętał to ojciec powinien mu urwać jajca razem z fiutem...

Blurey

2013-08-30, 15:42
Mogł go nie zabijac, w wieznieniu czekaloby go cos gorszego niz smierc.

HappyViolence

2013-08-30, 15:43
bardzo dobrze zrobil - tyle do powiedzenia..

luxik1988

2013-08-30, 15:52
No k***a. To mi się podoba. O to chodzi.

PatrolZG

2013-08-30, 15:52
Tysonic, na moje jestes pedofilem i starasz się działać profilaktycznie, żeby cie nie zabili w razie wtopy. Ale nie ma lekko, jak wpadniesz, to módl się żeby cie na miejscu zatłukli, bo w więzieniu będziesz miał calodobowe r*chanie a ch*j ci z gęby będzie wychodził tylko na czas żygania.

sz...........an

2013-08-30, 15:55
Jadę do teksasu :D

Promek

2013-08-30, 16:02
Prawidlowo w Europie powinno byc podobnie

GhostScarface

2013-08-30, 16:32
i co najdzie sie jakis ch*jogłowiec śmiejący z Ameryki ??zapewne tak ,wiec może possać pięty pana w takim razie! :D

Tafariel

2013-08-30, 16:37
tysonic napisał/a:

Ja jednak będę obstawał przy tym, że samosądy to jednak nic dobrego. Jak go zatłukł na śmierć to albo on tajson jest i gość zszedł po jednym strzale, albo tłukł go z 5 minut. A to już byłoby morderstwo. Tak więc super że tata załatwił pedofila, ale już nie tak super, że ten precedens może sporo namieszać - ot, zatłukłem typa wysoki sądzie bo mi się zdawało, że mi córkę molestował. (a ten się np. pytał "gdzie twoja mama dziewczynko?"). "Ach, to ok - jest pan wolny".

Dobra - jedziecie z hejtem, ogień.



No aż ubrania musiał zdjąć żeby się "zaPYTAĆ" ... Trzymaj się waść podanych informacji, a nie przechodzisz w skrajności. Pedofila się nie da wyleczyć bo jest sp***olony i taki już zostanie więc dobrze, że jedną k***ę mniej na świecie ;)

argen

2013-08-30, 18:17
Głąby najeżdżające na tysonica odsyłam do gimbazy gdzie już niedługo niechybnie powrócicie... Proponuję przeczytać czym jest precedens. Koleś nie mówił, że w tej sytuacji pedzio pytał o drogę, tylko, że takie rozwiązywanie sprawy może doprowadzić do tego, że ktoś może zabić kogoś niesłusznie i bezpodstawnie, a przed sądem powie "eee no wydawało mi się, że on molestował moją córkę". Inna sprawa, że dobrze się stało i niech śmieć gnije w glebie.

Gonczor

2013-08-30, 18:26
@UP Czujesz się doroślejszy, jak rzucisz określeniem "gimbus" albo "gimbaza" ilekroć ktoś powie coś niezgodnego z Twoją opinią?

Xaw

2013-08-30, 19:33
za ubicie pedofila piwo się należy. ZAWSZE

zarpion

2013-08-30, 20:14
no i tak ma być - z takim prawem to by można po domach chodzić i odstrzelać tych popie**olów

Byczys

2013-08-30, 23:24
Przecież Jezus ma immunitet.