18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedofil Andrzej się mazgai

OpenStreetMaps • 2022-05-28, 22:29
Bardzo potrzebne są takie akcje i szacun dla nich za to co robią.
Muszą to robić zgodnie z prawem bo policja i nieudolny wymiar sprawiedliwości nie lubią konkrecji i kombinują jak łowcom łeb ukręcić.
Władza nie lubi być ośmieszana.
A co do delikwenta to oglądajcie od 12 minuty bo wcześniej są same smuty. :-)


tranzystor

2022-05-28, 22:36
Ten typ jest tak upośledzony, że chyba sam nie wiedział co robi. Izolacja w szpitalu psychiatrycznym to najlepsze rozwiązanie.

Radsey

2022-05-28, 22:37
W pierdlu zrobią z nim porządek.

Znawca_Cipek

2022-05-28, 22:42
A j***ć to! Gdzie ta policja? Śmierdzi mi tu atencjuszami znęcającymi się nad kumatym inaczej lamusem.

Mocz

2022-05-28, 22:47
Za każdym razem łapią upośledzonego

tranzystor

2022-05-28, 22:55
Mocz napisał/a:

Za każdym razem łapią upośledzonego



Bo zdrowy jest na tyle sprytny, że nie daje się złapać

Heliar

2022-05-28, 23:01
Bo zdrowe pedofile łapią tych co się wychylają, żeby za głośno o pedofilach w mediach nie było

Agoreth

2022-05-28, 23:02
Znawca_Cipek napisał/a:

A j***ć to! Gdzie ta policja? Śmierdzi mi tu atencjuszami znęcającymi się nad kumatym inaczej lamusem.



Bo tak jest. Niektóre 14-stki miały już więcej partnerów seksualnych, niż większość sadoli (nie licząc lodów). Takie przykre realia. I w sumie nie rozumiem co mają te nagrania na celu. Okej - materiał dowodowy, ale tak, to chyba po prostu pożywka dla internetu, bo patrzenie na gościa ze zrytą psychą i z reguły upośledzonym ryjem, raczej nic do sprawy nie wnosi. Chyba, że właśnie chodzi o ten rozgłos, żeby się bali, ale wątpię, by tacy troglodyci często trafiali na tego typu materiały. :lol:

ifheowna

2022-05-28, 23:07
Radsey napisał/a:

W pierdlu zrobią z nim porządek.




Co ty gadasz, wyjdzie jeszcze bardziej poj***ny.

korni131

2022-05-28, 23:12
Znam nie jedną parę w mojej okolicy gdzie delikwent 25 +jest z dziewczyną co ma 16 lat a drugi 20 patek z 13latką

Janko

2022-05-28, 23:22
j***ne k***y co dzieci niewinne chcą seksualnie wykorzystać
przecież są prostytutki które za niewielką opłatę spełnią wszystkie potrzeby seksualne

programista4k

2022-05-28, 23:26
tranzystor napisał/a:

Ten typ jest tak upośledzony, że chyba sam nie wiedział co robi. Izolacja w szpitalu psychiatrycznym to najlepsze rozwiązanie.



czy ja wiem, ten nagrywający mówi trochę jak prymityw, ale nie wiem czy aż tak jak upośledzony.
21 wiek, a ci samosądy robią do tego udając dzieci jakby sami byli pedo.

Robajson

2022-05-28, 23:32
Nie ma, że upośledzony. Wpie**ol i do piachu :/

dżonyłojlker

2022-05-28, 23:34
Janko napisał/a:

j***ne k***y co dzieci niewinne chcą seksualnie wykorzystać
przecież są prostytutki które za niewielką opłatę spełnią wszystkie potrzeby seksualne



No chyba w Zatoce Sztuki :->

Beka_XD

2022-05-28, 23:49
j***ne atencjusze znęcające się nad jakimś upośledzonym umysłowo lamusem, który ma max 20 cm w łapie. Filmik nagrywany i puszczony do neta głównie dla lajków i rozgłosu.

Większą przysługę zrobili by społeczeństwu ujawniając dane pał policyjnych, które wiedzą o sprawie, ale nic nie robią, albo imię i nazwisko sędzi, która dała pedofilowi tak krótki wyrok, po którym wyszedł i dalej robi to samo, to by się pałami czy sędzią zajęli kibole, czy inne "służby" imające się tego typu zadaniami.