18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedofil Andrzej się mazgai

OpenStreetMaps • 2022-05-28, 22:29
Bardzo potrzebne są takie akcje i szacun dla nich za to co robią.
Muszą to robić zgodnie z prawem bo policja i nieudolny wymiar sprawiedliwości nie lubią konkrecji i kombinują jak łowcom łeb ukręcić.
Władza nie lubi być ośmieszana.
A co do delikwenta to oglądajcie od 12 minuty bo wcześniej są same smuty. :-)


Xs...........33

2022-05-29, 12:47
Ci samozwańczy szeryfowie potrafią jedynie łapać ludzi na swoim poziomie intelektualnym.

kocur

2022-05-29, 12:49
łowcu dałnów, k***a sami są pewnie niedoj***ni.

Kolorowy

2022-05-29, 13:24
Co to za j***ne gówno wyreżyserowane? Dali jakiemuś suchoklatesowi bez perspektyw ze 300zł, żeby się zbłaźnił na YT :lol:
Druga sprawa - czego w Internecie szuka autor tego fascynującego tematu, że trafia na filmy z pedofilami :-D

Tulkas

2022-05-29, 13:33
żaden nie spojrzał do opisu, żaden z was....
a co jest w opisie filmu???

a no może właśnie to???


Art. 291. [Parodia, pastisz, karykatura]
Wolno korzystać z utworów na potrzeby parodii, pastiszu lub karykatury, w zakresie uzasadnionym prawami tych gatunków twórczości.
Na filmie występują aktorzy wszystkie sceny są inscenizowane przez profesjonalnych aktorów.

Adrian92

2022-05-29, 13:56
Agoreth napisał/a:

Bo tak jest. Niektóre 14-stki miały już więcej partnerów seksualnych, niż większość sadoli (nie licząc lodów). Takie przykre realia. I w sumie nie rozumiem co mają te nagrania na celu. Okej - materiał dowodowy, ale tak, to chyba po prostu pożywka dla internetu, bo patrzenie na gościa ze zrytą psychą i z reguły upośledzonym ryjem, raczej nic do sprawy nie wnosi. Chyba, że właśnie chodzi o ten rozgłos, żeby się bali, ale wątpię, by tacy troglodyci często trafiali na tego typu materiały.




A skąd ty k***a możesz wiedzieć ilu partnerów miały 14 latki? Nawet jeśli "takie realia" to nie znaczy żeby machnąć ręką i to akceptować. Co innego kiedy taka 14 czy 15 się bzyka ze swoim rówieśnikiem a co innego jak ją wykorzystuje obrzydliwy, stary ch*j który nie potrafi sobie znaleźć normalnej dziewczyny.
Po tym co napisałeś, dla mnie jesteś jednym z takich potencjalnych zboków. Chłopaki robią bardzo dobrą robotę, niech te k***y nie czują się bezkarnie, bardzo dobrze że jest wizerunek utrwalany w internecie i mam nadzieje ze twoj też kiedyś będzie. chłopaki pod celą zajmą się takimi jak wy :)

Znawca_Cipek napisał/a:

A j***ć to! Gdzie ta policja? Śmierdzi mi tu atencjuszami znęcającymi się nad kumatym inaczej lamusem.



Kumaty inaczej, to tak teraz nazywa się pedofili? k***a co za czasy, pewnie lewakom się podoba, oni wszystko akceptują i nikogo nie chcą urazić.

JednorękiBandyta

2022-05-29, 17:56
Znawca_Cipek napisał/a:

A j***ć to! Gdzie ta policja? Śmierdzi mi tu atencjuszami znęcającymi się nad kumatym inaczej lamusem.



Kumatym inaczej? Tak nazywacie pedofilii?

izo

2022-05-29, 18:07
w końcu ktoś nagrał halmana ryj

Kidl3r

2022-05-29, 18:19
Znawca_Cipek napisał/a:

A j***ć to! Gdzie ta policja? Śmierdzi mi tu atencjuszami znęcającymi się nad kumatym inaczej lamusem.



Złapali kolesia z moich stron, nie ten film, ale prowadzący rozmowę jest podobny. Nagrali misia i zniszczyli mu życie. Wyspowiadał się. I jak zobaczył policję to z łzami zapytał o umowę że psów nie będzie. To usłyszał " z pedofilami w układy nie wchodzę". Jadą z nimi równo. I dobrze...

jkllll485

2022-05-29, 19:00
Tylko czemu nigdy nie pokażą krawaciarza, księdza tylko pokazują osoby z uchybieniem na psychice i intelekcie tak, samo sp***olonym jak i oni sami.

rufusso

2022-05-29, 19:41
Beka_XD napisał/a:

j***ne atencjusze znęcające się nad jakimś upośledzonym umysłowo lamusem, który ma max 20 cm w łapie. Filmik nagrywany i puszczony do neta głównie dla lajków i rozgłosu.
Większą przysługę zrobili by społeczeństwu ujawniając dane pał policyjnych, które wiedzą o sprawie, ale nic nie robią, albo imię i nazwisko sędzi, która dała pedofilowi tak krótki wyrok, po którym wyszedł i dalej robi to samo, to by się pałami czy sędzią zajęli kibole, czy inne "służby" imające się tego typu zadaniami.



ty śmieciu bez mózgu. im wiecej takich wylapia tym bepieczniejse beda dzieci. nie wazne czy chudy czy uposledzony ale skoro chce to robic z dziecmi to trzeba go zlapac...

Agoreth

2022-05-29, 19:43
Adrian92 napisał/a:

A skąd ty k***a możesz wiedzieć ilu partnerów miały 14 latki? Nawet jeśli "takie realia" to nie znaczy żeby machnąć ręką i to akceptować. Co innego kiedy taka 14 czy 15 się bzyka ze swoim rówieśnikiem a co innego jak ją wykorzystuje obrzydliwy, stary ch*j który nie potrafi sobie znaleźć normalnej dziewczyny.
Po tym co napisałeś, dla mnie jesteś jednym z takich potencjalnych zboków. Chłopaki robią bardzo dobrą robotę, niech te k***y nie czują się bezkarnie, bardzo dobrze że jest wizerunek utrwalany w internecie i mam nadzieje ze twoj też kiedyś będzie. chłopaki pod celą zajmą się takimi jak wy
Kumaty inaczej, to tak teraz nazywa się pedofili? k***a co za czasy, pewnie lewakom się podoba, oni wszystko akceptują i nikogo nie chcą urazić.



33 lata, a debil jakich mało.

psykop

2022-05-29, 20:10
Łowcy atencji. Dziwnym trafem zawsze znajdują takich z deficytem intelektualnym.

miedzion

2022-05-29, 20:33
Mocz napisał/a:

Za każdym razem łapią upośledzonego



Śledzę ich od jakiegoś czasu. I fakt że łapią też jakiś niedorozwojów ale oni robią krzywdę tak samo i trzeba ich ujawnić policji. Ale łapią i zdrowych kumatych gości, jakiś czas temu złapali jakiegoś bankowca z Gdyni. Obrońcy dziecięcych marzeń są potrzebni.

marcos199

2022-05-29, 22:31
Oj będzie dupsko piekło jak po porządnym kebsie

BajecznyKrzysztof

2022-05-30, 00:14
osobiście zawsze te akcje od "łowców pedofili", samozwańczych szeryfów, śmierdzą mi samosądem, prowokowaniem do popełnienia przestępstwa i chęcią zabłyśnięcia. Jakoś tym gardzę.