18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PDL - Islamizacja w Polsce, zjazd muzułmanów w Puławach.

No...........ic • 2013-07-03, 20:45
Polish Defence League prezentuje film o cenzurowaniu krytyki islamu w polsce oraz o jutrzejszym zjeździe muzułmanów w Puławach.

darklamb93

2013-07-04, 05:12
Ja pie**ole lewactwo sie na sadisticu panoszy -,-
Beda mi k***a o literowkach pisac i składni, a co po niektorzy to jeszcze bronic kozojebcow. SIe k***a obroncy polskiego jezyka od siedmiu bolesci znalezli, zalosne.
Panowie i Panie (o ile sie tam znajda) - liczymy na TŁUSTĄ impreze :)

Tafariel

2013-07-04, 09:39
Zakład o browara, że kiedyś w końcu tak przegną pałę, że muzułmanów odeślą jakieś 1,5m pod ziemie ... I skończą się marzenia o światowym kalifacie, a w Europie ciapatego zobaczyć będzie można tylko na zdjęciach.

S.A.S.

2013-07-04, 10:01
Nie jarać się za wcześnie- jest to zjazd kilkudniowy,
a każdego kto chce coś pomóc to zapraszam w sobote do puław ;)
oj będzie się działo

Dico666

2013-07-04, 10:41
Cholernie daleko ode mnie, mogę tylko liczyć że kibice się wykażą.

fidelcast

2013-07-04, 10:44
Akurat jadę tam po samochód, przypadkiem jebnę sobie drifta 3.5 litrową betką :D

Atreyu

2013-07-04, 11:45
"Będzie się działo" - katolicyzm, religia pokoju i miłości bliźniego. Haha. :D

KANIBAL22

2013-07-04, 12:51
liczysz na sadoli :D na tę bandę popaprańców która trzyma cały czas rękę w gaciach? huehuehue :trollencjusz:

Nihilista

2013-07-04, 13:16
darklamb93 napisał/a:

Ja pie**ole lewactwo sie na sadisticu panoszy -,-
Beda mi k***a o literowkach pisac i składni, a co po niektorzy to jeszcze bronic kozojebcow. SIe k***a obroncy polskiego jezyka od siedmiu bolesci znalezli, zalosne.
Panowie i Panie (o ile sie tam znajda) - liczymy na TŁUSTĄ impreze :)


Język polski, piękny, przez tyle lat tępiony, nie wymarł. Podstawa przetrwania narodu, dziś traktowany jak tania dz**ka. Co z Wami, historii własnego kraju nie znacie? Bydło ma prawo machać maczetami, ale od publicznych wypowiedzi, a tym bardziej propagandy, są ludzie inteligentni - a Tobie proponuję dokończyć podstawówkę, a nie innych od lewaków wyzywać, lewaku! Tak k***a, działasz na szkodę kraju, a ja jestem obrońcą polskiego języka, otoczonym najwyraźniej przez sporą grupę analfabetów. Książki czytać, nadrabiać potężne braki, a nie za radosną twórczość się brać. Jeśli nie dajesz rady poprawnie się wysławiać, nie rozumiesz, do czego służą ogonki i jak ich poprawnie używać, a składnia to dla ciebie wiedza tajemna, to nie wypowiadaj się publicznie, tym bardziej w nacjonalistycznym tonie, bo nas ośmieszasz. k***a, może to ciapaki mi tak na nerwy działają, że wszelki przejaw kaleczonej polskości mam ochotę prostować?

DuckDodgers

2013-07-04, 14:00
darklamb93 napisał/a:

Ja pie**ole lewactwo sie na sadisticu panoszy -,-
Beda mi k***a o literowkach pisac i składni, a co po niektorzy to jeszcze bronic kozojebcow. SIe k***a obroncy polskiego jezyka od siedmiu bolesci znalezli, zalosne.
Panowie i Panie (o ile sie tam znajda) - liczymy na TŁUSTĄ impreze :)



Kwintesencja polskiego podejścia nacjonalistycznego. Naj***ć komuś w pięciu na jednego to chętnie w imię Polski, ale już od siebie wymagać poprawnego języka ojczystego już gorzej. Nazwa "Polska Liga Obrony" napisana po angielsku tylko uwypukla tą hipokryzję. Banda jełopów bez szkoły.

ptpraczej

2013-07-04, 14:04
zrobić bomby wieprzowe i i porozrzucać w tłumie i zadna kur.. nie bedzie miała 100 kóz po smierci

darklamb93

2013-07-04, 14:04
@up
I to jest Twoje poj***ne myslenie - moge pisac jak chce (pewnie nieznane slowo "liberalnosc") Nie musze wcale stawiac ogonkow, co najwyzej klocka na Twoje polonistyczne sprostowania. Och och sie patriota znalazl co ogonkow broni... no przestan bo to zalosne. Jak tak ma k***a wygladac nasz kraj ze bronia ogonkow w necie zamiast cos konkretnego zrobic to marnie widze przyszlosc narodu.
Widze, ze w twojej malej glowce sie priorytety poj***ly nieco - jebac wazne sprawy, zaczne bronic ogonkow.
Brzydze sie i rzygac mi sie chce jak czytam, takie wypowiedzi.
Ze ja dzialam na szkode kraju? Nie no k***a bosko, poklikaj sobie jeszcze troche to napewno zrobisz cos dobrego, co wyniesie nas na wyzyny. I te piekne zdanie "jestem obronca jezyka polskiego" - jestes p*zda co mu ego napletem wychodzi, a nie obronca.

Nihilista

2013-07-04, 14:49
darklamb93 napisał/a:

@up
I to jest Twoje poj***ne myslenie - moge pisac jak chce (pewnie nieznane slowo "liberalnosc") Nie musze wcale stawiac ogonkow, co najwyzej klocka na Twoje polonistyczne sprostowania. Och och sie patriota znalazl co ogonkow broni... no przestan bo to zalosne. Jak tak ma k***a wygladac nasz kraj ze bronia ogonkow w necie zamiast cos konkretnego zrobic to marnie widze przyszlosc narodu.
Widze, ze w twojej malej glowce sie priorytety poj***ly nieco - jebac wazne sprawy, zaczne bronic ogonkow.
Brzydze sie i rzygac mi sie chce jak czytam, takie wypowiedzi.
Ze ja dzialam na szkode kraju? Nie no k***a bosko, poklikaj sobie jeszcze troche to napewno zrobisz cos dobrego, co wyniesie nas na wyzyny. I te piekne zdanie "jestem obronca jezyka polskiego" - jestes p*zda co mu ego napletem wychodzi, a nie obronca.


Nie pyskuj gówniarzu, ja w przeciwieństwie do ciebie przynajmniej tego napleta posiadam. Obejrzyj film, błędów tam więcej niż w Twoich (tfu!) twoich wypocinach. Jeszcze raz podkreślam, działasz na szkodę języka polskiego upubliczniając takie błędy i propagując w internecie pisanie polskich znaków bez "ogonków" czy stawianie przecinków w niewłaściwych miejscach. [Bronia Ogonkow] - k***a, to brzmi jak imię jakiejś radzieckiej prostytutki! Po coś te "ogonki" jednak są. Zakończę durną dyskusję jednym zdaniem - p*zdę to ty miałeś z polskiego w gimnazjum.

pyzyzmiensem

2013-07-04, 15:15
PDL jest kontrolowane przez ABW.

Zresztą oryginalne EDL nie ma nic wspólnego z Ideą, wącha się zresztą z pejsatymi ickami we własnym kraju.

nadroke

2013-07-04, 15:25
Nie byłoby problemu gdyby w Polsce broń byłaby legalna.