18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PDL - Islamizacja w Polsce, zjazd muzułmanów w Puławach.

No...........ic • 2013-07-03, 20:45
Polish Defence League prezentuje film o cenzurowaniu krytyki islamu w polsce oraz o jutrzejszym zjeździe muzułmanów w Puławach.

Atreyu

2013-07-04, 00:30
@SethNecromancer - jak jakiś radykał narodowy nawołuje do zabijania muzułmanów to może za to trafić do więzienia - to samo stanie się z radykałem islamskim nawołującym do zabijania "niewiernych". Co innego w krajach arabskich, tam to tak nie działa.


Prawo chroni, Ci co atakują europejczyków też są karani. Tyle że większość patrzy na to przez pryzmat jednej strony. Dokładnie tak samo jak islamscy radykałowie - tacy też mówią że tylko się bronią, wszyscy ich atakują, a europejskie prawo jest złe. Dokładnie tak jak Wy. ;)


Konkretnie pod tym względem - niczym się nie różnicie moim zdaniem.

Piridais

2013-07-04, 00:31
Kurde chłopaki trochę za daleko mam, ale nie zawiedziecie mnie prawda? Gdyby nie to że już trochę bez snu jestem ehh :cry:


qtacz

2013-07-04, 00:34
świnski łeb nabity na pal boczek i słoiki łoju i stac w puławach czekac az przyjada to nawet z autokau nie wysiada na widok świnskiego łba albo w trakcie spotkania wrzucic świnski łeb na sam środek :amused:

Imper3838

2013-07-04, 00:37
Weźcie porozrzucajcie tam trochę schabu, przy okazji sklepy mięsne trochę zarobią ^^

megrin

2013-07-04, 00:40
no wszystko prawda, ale.. już nawet moja poranna kupa (która jest wyjątkowo paskudna) wygląda lepiej niż ten film.. k***a, nie można było tych literówek poprawić? I te bezsensowne 'pisanie' poszczególnych liter jednocześnie we wszystkich wierszach... nie da się tego normalnie oglądać..
ja wiem że nie każdy jest mistrzem grafiki komputerowej, ale w tym przypadku ciężko traktować ten film poważnie.

backu

2013-07-04, 00:44
tak dlugo jak w polsce nie bedzie normalnie z praca tak dlugo nie dotknie nas problem islamizacji ani zadnej innej migracji do polski.

Nihilista

2013-07-04, 00:49
Filmik robiony przez jakiegoś ciapatego, żeby tanim kosztem sensację wokół "skrzywdzonych" wyznawców tej religii nienawiści wzbudzić. Wnoszę po tłumaczeniu z ciapatego na Polski za pomocą translatora - Polacy przecież lepiej znają swój ojczysty język od autora tej marnej prowokacji, prawda?

naqbi

2013-07-04, 00:53
A ja jednego, k***a, nie rozumiem. Skoro Polish Defence League - PDL, czyli Liga Obrony Polski, to dlaczego do ch*ja logo i nazwa są po angielsku?

bloody_john

2013-07-04, 01:43
Coś mi się wydaje, że słowo kozioł nie zostało bez powodu użyte w powyższym filmiku... ^^

nakimesis88

2013-07-04, 02:06
Drugi koniec Polski liczy na tubylców :)

jacek44

2013-07-04, 02:27
Najpierw składnia, interpunkcja, logika zdania, później tworzenie filmików. Nigdy na odwrót.

Idea szlachetna, popieram.

golind

2013-07-04, 02:46
Niech ktoś wrzuci jakiś filmik z miejsca akcji/protestu będzie ciekawie piwko!

MówięPrawdę

2013-07-04, 03:40
Co jest większą nietolerancją? Chęć ucięcia komuś głowy czy niehęć do islamy i spoleczeństwa multi. Bądź poprawny politycznie i sam sobie glowe utnij