18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pazerność kleru nie zna granic

Czesiek181 • 2012-07-22, 21:58
Mial być ośrodek zdrowia ale go nie będzie.

bartekmmm

2012-07-22, 23:09
Już mam naprawdę dosyć rozdawania naszych pieniędzy temu kurestwu.

siwybis

2012-07-23, 00:18
Kler to zbiór zer....

buer2008

2012-07-23, 13:54
Wku*wiają mnie takie teksty "uciekaj z klechistanu". Najlepiej żeby porządni ludzie i ci co mają swoje zdanie uciekali a zastaną tu same menty... Już lepiej przysłowiowo postawić kosę na sztorc i pokazać kto tu powinien stąd uciekać.

immortaldog

2012-07-23, 17:39
My mamy uciekać ? niech oni wypie**alają. I odebrać im te wszystkie zagrabione ziemie.

ka...........ka

2012-07-23, 17:40
@up
Toż tak! Trzeba wyj***ć te klechy z kraju, niech każdy wierzy sobie w co chce, ale państwo nie będzie za to płaciło.

JÃ...........a.

2012-07-23, 17:52
bartekmmm napisał/a:

Już mam naprawdę dosyć rozdawania naszych pieniędzy temu kurestwu.



immortaldog napisał/a:

My mamy uciekać ? niech oni wypie**alają. I odebrać im te wszystkie zagrabione ziemie.



kaszanka napisał/a:

@up
Toż tak! Trzeba wyj***ć te klechy z kraju, niech każdy wierzy sobie w co chce, ale państwo nie będzie za to płaciło.



WIELKA IMPROWIZACJA


Tak, tak. Niedobry kler, jest peee. Też napisze swoje:

j***ć kler, j***ć ich. Niech oddadzą moje.. NASZE ziemie i pieniądze!


Dobra, a teraz spadam. Bo zaraz mama zobaczy, że się nie uczę katechezy i powie tacie i będę miał po dupie, ehh do tego ta głupia religia w szkołach, głupie BIERZMOWANIE!!!.

ci...........na

2012-07-23, 17:58
Zastanawia mnie tylko, czemu teraz w mediach i internecie jest taka nagonka na Kosciol. A przedstawiane informacje maja na celu tylko oczerniac. Wybierane sa tylko te informacje przedstawiajace Kosciol w zlym swietle. W kazdej grupie spolecznej (m.in wsrod ksiezy) znajda sie osoby nieodpowiednie na stanowisko, ktore zajmuja.

Antybozia666

2012-07-23, 18:05
haha, bluzgajcie sobie do woli, a biskupów to pie**oli :P że tak za rymuję :) i ch*j że bluzgacie kler, kościół ,wiarę a nawet jedynego słusznego... jak i tak czarni mają za sobą w h*j ludzi władzy i nie tylko. kręcą biznes taki że głowa boli a wy, my możemy im co najwyżej wysłać nasze dzieci do dupczenia, tzn do katechizowania ...

bloodwar

2012-07-23, 18:07
@ciupagaolejna - nie ma nagonki na Kościół tylko dzieje się to co w każdym cywilizowanym kraju stało się już dawno - odsunięto Kościół od władzy, koryta i zepchnięto w miejsce "bajki dla dzieci i ludzie rozmawiający z niewidzialnymi osobami". Czechy, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Francja - wszędzie tam kościoły pozostawiono jedynie jako zabytki, a przeciętna parafia liczy 100-200 osób - w 99% samych dogorywających staruszków. Nawet w do tej pory katolickiej Hiszpanii udało się to zrobić, więc najwyższy czas na laicyzację Polski (zwaną Klechistanem), ostatniego bastionu ciemnogrodu i zabobonów

Loaloa

2012-07-23, 18:16
To nie nagonka, ludzie po prostu wreszcie otwierajÄ… oczy.

ci...........na

2012-07-23, 18:22
ale katolicy sa dyskryminowani, a ateisci nie w chwili obecniej. jak mozna tu mowic o tolerancji?
dla mnie to mozecie sobie wierzyc w latajacego potwora spegetti lub w jakiegos indyjskiego budde, nie robi mi to. tego samego oczekuje od innych

moja wolnosc nie powinna naruszac wolnosci innych

McMenel

2012-07-23, 18:47
Wolność wiary OK ale wypaczenia instytucji związanych z wiarą należy tępić z całą stanowczością. Wiara a hierarchowie i instytucje kościelne to dwie różne rzeczy można być i wierzącym ale nie tolerować klerykalizmu toczącego ten kraj.

Kuriki

2012-07-23, 18:53
ciupagaolejna, Taa wolność nasza nie powinna być naruszana przez kogoś innego ale wiesz... Można się zasłonić obowiązkiem misyjnym (katolicy takie fajnę cholerstwo posiadają). Raz mnie jakaś babka w autobusie zaczepiła bo zauważyła, ze jakieś "satanistyczne treści" przyswajam (a wielce satanistyczne czasopismo o grach czytałem) i zaczęła pie**olić Dżizas to duch święty tamto. Ja jej powiedziałem, że nie mam ochoty jej wysłuchiwać i w ogóle jakim prawem mi przerywa lekturę i zmusza do wysłuchiwania tych bezsensownych pierdół i ja sobie nie życzę, a ta k***a "ale ja mam obowiązek misyjny". I teraz weź to całe "naruszanie wolności" takiej osobie wytłumacz.

SunLee

2012-07-23, 18:58
Buhaha. Widać że od 100 lat lemingi dają się nabierać na te same kwaśne bzdury. Klechy rządzą??? Czy wyście się z h... na głowy pozamieniali ???? Rządzi w Polsce banda mafijna w prostej linii pochodząca od zdrajców Polski. Ubecy, kapusie i zwyczajni mordercy (tak jak członek parti palikota - morderca księdza Popiełuszko) Od kilkuset lat rypią nas te szuje w d...ala ale tylko nieliczni próbują coś zrobić. Powstania, poźniej strajki i wreszcie solidarność - to efekty działań prawdziwych patriotów. Dlatego mamy wolność a cocacola jest za złotówki a nie ruble - to im zawdzięczamy. W czasie ruchów niepodległościowych , kiedy większość zdziecinniałego narodu żarła bezrefleksyjnie to co mówili im zdrajcy i nic nie robiła chyba, że donosiła na sąsiadów ta niewielka część narodu miała zawsze oparcie w Kościele. Poczytajcie trochę tępe gimbusy i dopiero potem wypowiadajcie się. Kościół ograbiony z ogromnego majątku po wojnie, prześladowany zawsze w taki sam sposób - oczerniany na około przez zdrajców po to by łatwiej można go było okradać, mordować duchownych itp. I to się działo bezkarnie. Dlatego, że pokolenia tępych gimbusów przyzwalały na to.
Bo powtarzali między sobą - ale to klechy - ich można. Głupole - za was gineli ci ludzie, za prawdę i za Polskę.

Ale co wymagać od takiego typowego przygłupa - żeby zrozumiał coś z otaczającego świata?? Opisujecie jak to tusek kradnie. Sami na to przyzwalacie. Rżnie was od tylca a wy jeszcze krzyczycie w uniesieniu - zabić klechę!

A pomyślał jeden z drugim co będzie jak już nie będzie kościoła? To co myślicie że szczęście będzie nieskończone, głąby? Bo co - teraz klechy wam coś zabraniają? Możecie się onanizować całymi dniami, ćpać i pić. To jest dla was pełnia szczęścia? Brak wyższych uczuć, dalszych celów - tylko jak zwierzęta: srać, żreć i spać - podstawowe instynkty.

Nic nie jesteście warci i tak żyjecie jak na to zasługujecie. A teraz zap...lać parobasy do roboty bo nie starczy na raty za plazmę.