18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pawiany wychowujące psy

gi...........on • 2012-08-10, 17:08
Stado pawianów żyjące przy wysypisku śmieci dzieli teren z dzikimi psami. Na filmie przestawiono ciekawą "symbiozę" - pawiany porywają szczeniaki psów i wychowują je u siebie w stadzie (jak zwierzęta "domowe").

Korzyść po obu stronach - psy mają większą grupę i nie muszą walczyć o pożywienie, a w zamian broną stada i warują w nocy.

Dla wrażliwych - w scenie w której szczeniak skomle, nie jest on katowany przez pawiana, tylko prawdopodobnie jest to wymuszenie na nim zaakceptowania hierarchii.


rockface123

2012-08-10, 17:11
to przykre że czasem małpy czy zwierzęta zachowują się inteligentniej od ludzi

Stablo

2012-08-10, 17:30
@ Up wnioskujesz to po ciągnięciu psa za ogon pomiędzy kamulcami?
Ludzie też potrafią wychować i "wykorzystać" psy.

JarekJUHC

2012-08-10, 17:36
ciekawe czy tez się r*chają z psami :D

ZabójczaMama

2012-08-10, 18:16
Pawiany to sk***ysyny.
I po co mają niby porywac szczenięta skoro mają w stadzie suki, które te szczeniaki powinny dobrowolnie przystosowywac do życia z pawianami? Fake!

gi...........on

2012-08-10, 19:02
ZabójczaMama napisał/a:

Pawiany to sk***ysyny.
I po co mają niby porywac szczenięta skoro mają w stadzie suki, które te szczeniaki powinny dobrowolnie przystosowywac do życia z pawianami? Fake!



Z pewnością fake - pawiany zgadały się z psami, a wszystko ukartowane przez kamerzystów.

wsamookno

2012-08-10, 20:54
dobrze ze nie maja kotow, tylko bym im szczaly po katach i lizaly malso.

JarekJUHC napisał/a:

ciekawe czy tez się r*chają z psami :D



jak to, TEŻ !? :D

mi...........ji

2012-08-13, 02:27
Teraz niech ktoś napisze, że zwierzęta są bardziej ludzkie od ludzi, bo powyższy filmik.

Skoro czujecie się na równi ze zwierzaczkami, małpami i innymi pawianami to zamieszkajcie sobie z nimi. Normalni ludzie będą mieli spokój.

Jozekban

2012-08-13, 02:45
Jak zwykle czarny dostaje.

DFM

2012-08-13, 03:16
wsamookno napisał/a:

dobrze ze nie maja kotow, tylko bym im szczaly po katach i lizaly malso.



jak to, TEŻ !? :D




Takto , nie j***łeś nigdy psa ? :D

dth

2012-08-13, 04:34
pie**olicie w ch*j, wszystkie komentarze które przeczytałem w tym temacie są totalnie z dupy, nie wiem co chcecie udowodnić? Zwierzaki przystosowały się do życia w takim a nie innym środowisku i ch*j, koniec tematu. Nie nabijajcie browarów na ch*jowych tekstach bo nie ma sensu. Nie wiem, jakaś podjara? A filmik spoko, ma ktoś może ciąg dalszy całości?

bohema667

2012-08-13, 06:58
Fajny przykład jak naczelne podporządkowują sobie inne zwierzęta. Jestem ciekaw ile zajmie im, aby dojść do etapu hodowli i uprawy ;P Planeta małp nadchodzi :D

Gszysztow

2012-08-13, 07:56
Jakie pawiańskie k***y, stop porywaczom szczeniąt. Ciągnął go za ogon- co za ch*j!

Na...........ch

2012-08-13, 08:43
Nawet obroże wymyśliły

Pan D.

2012-08-13, 08:53
Co Ty tu wypisujesz jakie porywanie szczeniaków żeby je tresować? Chyba problem z angielskim. Psy i pawiany mieszkają razem na jednym śmietnisku są "stadem" W zamian za to że psy chronią je przed innymi stadami pawiany je głaszczą. Są na równym poziomie dla Siebie - Symbioza.

Szkoda spodziewałem się, że małpy wychowują psy...