18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patriotyzm internetowy

Ek...........em • 2014-02-22, 15:12
W imię zasad Ukraińcu. :-)


Lord_Viader

2014-02-22, 23:09
"Dywizjon 303 mówi ci to coś ? Lub to że latem 1944 r. Polacy brali szeroki udział w powstaniu we Francji, m.in. w wyzwoleniu szeregu miast w tym: Marsylii, Nicei, Grenoble, Lille, Nimes, Autun i Paryża"

Kolega mówił o rzekomej polskiej pomocy przed wybuchem II WŚ...
Trudno nazwać pomocą dla Anglii walkę (marginalną w stosunku do ogólnych sił walczących) z wrogiem, który podbił Twój własny kraj...

Jakim cudem otwarcie zachodniego frontu nazywasz powstaniem?

JebaćCyganów

2014-02-22, 23:44
Jesteś prowokatorem, historycznym ignorantem czy po prostu zwykłm zjebem?

Catacombe

2014-02-23, 00:11
15243 napisał/a:



Jasne, najlepiej zapomnijmy kto na nas napadł w 39, kto przez 123 lata trzymał nas w niewoli, kto zniszczył naszą gospodarkę po 45, kto był sprawcą ludobójstwa w obozach i w Wołyniu... PRzecież to takie nie istotne ,a najlepiej włożyć to między bajki, bo to mnie nie dotknęło.



To Ukraińcy byli naszymi zaborcami, zaatakowali nas 39 i po wojnie sterowali naszym państem? Czy tobie się w głowie coś sie poj***ło.

Co do tegu bólu dupy, idąc waszą logiką.
Mam nienawidzić Ukraińców za to że ich pradziadkowie mordowali Polaków.
Jak mój ojciec dostał w ryj od ZOMO, mam nienawidzić wszystkich Polaków, bez względu na to czy to ZOMO czy nie? Czy po prostu prawdziwy Polok Kotolik ma nienawidzić każdego jak leci, bo Polska jest najlepsza i najświętsza, a reszta to syf?


Dolan1488

2014-02-23, 01:32
Rewolucja motłochu jeszcze nigdy nie przyniosła światu nic dobrego.

15243

2014-02-23, 13:20
Catacombe napisał/a:



To Ukraińcy byli naszymi zaborcami, zaatakowali nas 39 i po wojnie sterowali naszym państem? Czy tobie się w głowie coś sie poj***ło.

Co do tegu bólu dupy, idąc waszą logiką.
Mam nienawidzić Ukraińców za to że ich pradziadkowie mordowali Polaków.
Jak mój ojciec dostał w ryj od ZOMO, mam nienawidzić wszystkich Polaków, bez względu na to czy to ZOMO czy nie? Czy po prostu prawdziwy Polok Kotolik ma nienawidzić każdego jak leci, bo Polska jest najlepsza i najświętsza, a reszta to syf?

Obrazek



ojciec chyba rykoszetem musiał ciebie spłodzić, że taki idiota powstał - przytaczam przykłady wielu krajów, które wyrządziły krzywdę naszemu narodowi na przestrzeni dziejów. Dziw, że pominąłeś rzeź Wołyńską, ale nie chce mi się tobie tłumaczyć pewnych rzeczy, bo widać, że twój światopogląd zatrzymał się na tvn'ie

8Preacher8

2014-02-23, 14:37
@up Freedom_69 @up Catacombe, Jak można żyć bez mózgu. Jeden głupszy od drugiego.

Freedom napisał: była wojna i Jedwabne się mogło zdarzyć, ale Wołyń już nie? NO k***A NIE! Jedwabne przede wszystkim to ciągle niewyjaśniona historia, bo śledztwo zawiesili jak tylko na miejscu znaleziono łuski od kul z mp40 rozumiem, że zwykli Polscy chłopi chodzili tak dobrze uzbrojeni? Wołyń to była masowa zbrodnia w okrucieństwie niejednokrotnie przewyższająca to co niemcy robili żydom. Zginęło ponad 100 tysięcy Polaków, znajdź mi dowody, że my Polacy zabiliśmy choćby połowę tego żydów. Jesteś takim idiotą i kretynem, że na Ciebie szkoda kuli snajpera nawet...

Catacombe Ciebie kretynie też pojąć w stanie nie jestem. Czy masz nienawidzić Polaka bo ojciec dostał w ryj od ZOMO? Polaka nie, ale komuchów już byś mógł. Widać nie tylko twój ojciec dostał po ryju bo ciebie też jakieś nieszczęście musiało spotkać, nikt normalny takich pierdół jak Ty nie pisze. Różnica między nami, a Ukraińcami na Majdanie jest taka, że my Polacy nie machamy transparentami popierającymi ZOMO, flagami jakichś band odpowiedzialnych za masakrę ludności cywilnej ani nie gloryfikujemy morderców takich jak Bandera.

Ogólnie obydwaj reprezentujecie poziom autora tego postu, czyli jakieś zj***nego robaka, który nie tylko nie potrafi, ale mu się nawet nie chce zrozumieć niechęci do Majdanu, nie dostrzega flag upa i portetów bandery (pewnie dlatego, że oberwał spermą po oku od swoich kochanków) i twierdzi, że to my jesteśmy hipokrytami... no szkoda tylko, że nie miał jaj walczyć o honor ofiar Wołynia gdy sejm odrzucił ustawę by nazwać tę zbrodnię ludobójstwem mimo, że takie znamiona ona nosiła. Wtedy tego "odważnego" zwisa końskiego nie było, siedział w domu, a teraz mu się robi żal ukraińców i wybacza na potęgę jakby ktoś mu do tego dał prawo..

zdychać k***y nie ma tu dla was miejsca

Catacombe

2014-02-23, 15:12
Dobra, mam to w dupie, was, i wasz poj***ny pogląd na świat. Polska najświętsza, nikomu krzywdy nie zrobiła, wszyscy inni k***y. I coś cię sie tak przyk***ili do tych flag banderowców, wasze j***nie małe mózgi wielkości waszych j***nie małych penisów nie są w stanie pojąc że oni nie wiedzą o zbrodniach UPA? Tak samo nas uczą tylko tego że zawsze jesteśmy poszkodowani, a nigdy nie jesteśmy oprawcami.

Po raz kolejny, j***ć was pseudopatrioci co nie są wstanie przyjąc do faktu że Polska nie jest święta.

Miszka94

2014-02-23, 21:53
Jak dla mnie jeb** ukraine. Poczytajcie ile osób zgłaszało się jako ochotnicy do SS czy innych grup np okupujących Warszawa podczas 2 WŚ. Nie mówiąc o zbrodniach band UPA na Polakach. Czekam tylko aż Putin wbije się im z czołgami i rozjedzie tą całą "opozycje" złożoną z neo-banderowskich ścierw. Śmierć bandom UPA. Śmierć ukrainie ! A i polecam kawałek http://www.youtube.com/watch?v=6mQdIVw7mUM akurat na temat ukrainy.