18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patriotyzm internetowy

Ek...........em • 2014-02-22, 15:12
W imię zasad Ukraińcu. :-)


LICH0

2014-02-22, 21:43
Polnischefuhrer napisał/a:

Widać że historia to jednak niczego nas nie nauczyła ,zawsze gdy komuś pomagamy to to się na nas mści.
Pomagaliśmy Francuzom i Brytyjczykom a oni nas olali gdy rzesza na nas napadła , pomogliśmy Austriakom wypędzić kebabów a oni na nas napadli , wysyłaliśmy nasze wojska do Afganistanu a Amerykanie mają nas w dupie i nawet głupich wiz nie chcą dać (zaś oni do nas mogą przylatywać bez wiz) i robią tarcze antyrakietowe by bronić nie nasze a swoje państwo. Dlaczego nie możemy być neutralni i mieć wszystkich w dupie oraz zająć się własnymi problemami a nie problemami innych ?



Nie my wysłaliśmy wojsko do Afganistanu tylko ten pro żydowski (nie)rząd...

SharpSe

2014-02-22, 21:47
k***el aż się specjalnie zalogowałem. Do autora i jego popleczników. Naprawdę nie widzieliście czerwono-czarnych flag w relacjach? Macie czarno-białe telewizory?
A co jeśli w demokratycznych wyborach dojdą do władzy ludzie, dla których UPA to bohaterowie walki o niepodległość? Już raz tak było, poparliśmy pomarańczową rewolucję, a w podzięce Juszczenko odsłaniał pomnik Bandery. Zapomnieliście?

B1397

2014-02-22, 21:47
Polnischefuhrer napisał/a:

Dlaczego nie możemy być neutralni i mieć wszystkich w dupie oraz zająć się własnymi problemami a nie problemami innych ?



Zgadzam się z Tobą, ale neutralności zachować się nie da. Masz to nawet w "Wiedźminie" wytłumaczone.

Ol...........up

2014-02-22, 21:48
Polnischefuhrer napisał/a:

Widać że historia to jednak niczego nas nie nauczyła ,zawsze gdy komuś pomagamy to to się na nas mści.
Pomagaliśmy Francuzom i Brytyjczykom a oni nas olali gdy rzesza na nas napadła , pomogliśmy Austriakom wypędzić kebabów a oni na nas napadli , wysyłaliśmy nasze wojska do Afganistanu a Amerykanie mają nas w dupie i nawet głupich wiz nie chcą dać (zaś oni do nas mogą przylatywać bez wiz) i robią tarcze antyrakietowe by bronić nie nasze a swoje państwo. Dlaczego nie możemy być neutralni i mieć wszystkich w dupie oraz zająć się własnymi problemami a nie problemami innych ?



Selekcja naturalna.

A z tym bólem dupy do Francuzów czy Brytyjczyków to się ogarnijcie. Jak jest ktoś głupi to się go wykorzystuje. Nikt nie kazał popisywać Beckowi sojuszu z tymi państwami. Poczytajcie trochę o historii. Większość państw nas WYKPIŁA za to posunięcie. Po drugie nie bardzo rozumiem kto miał nas bronić przed ZSRR w Jałcie? Niedawno podbita Francja czy UK ze swoimi zrujnowanymi miastami i przemysłem?

Freedom_69

2014-02-22, 21:51
Jestem za neutralnością Polski ale do k***y nędzy, na sadolu każdy taki 'antytefałen' i wogóle jacy to mądrzejsi od głupiej ciżby która daje się sterować mediom itd., a wcale tacy nie jesteście. Waśnie polsko-ukraińskie są jak najlepsze dla rządzących. Tak właściwie co Wam Ci ukraińcy zrobili hmm? Pewnie zaraz zakrzykniecie że 'hurrr durrr Wołyń hurrr bandy upa durrr' Owszem była to zbrodnia, ale przepraszam bardzo wtedy była wojna. Jedwabne mogło się zdarzyć i jest ok, ale za Wołyń to nienawiść aż po grób? A czy poza tym KOP-y nie grabiły i nie paliły ukraińskich wsi na początku '39? A czy przypadkiem nie mieliśmy ekscesu z Kozakami? Nie lepiej byłoby chociaż raz do k***y nędzy zapomnieć o przeszłości i zacząć budować lepsze jutro, bo jak narazie rysuje się niesamowicie ch*jowo? Szczególnie, że potrafimy obrzucać błotem wszystkich dookoła,ale samych się mamy za świętych.

bxn69

2014-02-22, 21:56
Mam nadzieję, że ludzie przy następnych wyborach już nie dadzą się złapać się na ściemę jaką zawsze nam wciskają.... chociaż co się tu oszukiwać wszyscy to złodzieje

BrainSeeker

2014-02-22, 21:58
to może jeszcze im granice otwórzmy, żeby więcej bydła niż jest tu wpadło, a najlepiej to oddajmy im nasz kraj bo są w potrzebie, przemianujmy RP na ukrainę bo oni tacy biedni...


In...........eo

2014-02-22, 22:02
antyzog napisał/a:

To się nazywa mieć Honor.



A co Ci taki typowy Ukrainiec zrobił?

Zachodnia Ukraina jest propolska, i wiele ludzi na tych ziemiach to Polacy oraz Prawdziwy Ukraińcy.

Wschodnia zaś w większości to Ruscy, i ludzie którzy uważają się za jedna z republik radzieckich.

Należało by ich rozdzielić i stworzyć Unię Polsko-Ukraińską z tą zachodnią częścią. Ja tak to widzę.

PS: W ogóle należało by stworzyć Unię też z Białorusią i Słowacją oraz Węgrami i wyj***ć Ruskich z obwodu Kalingradzkiego, stworzyć tam nowe Polskie województwo, i otworzyć nowe porty aby Polska miała duży dostęp do morza.

Ale co ja mogę, przecież Wy i tak k***a wiecie lepiej i zawsze znajdziecie sobie wymówkę. Nigdy k***a nic nie chcecie, nawet na wybory się wam nie chce iść, taki kraj nic nie zrobię. Mimo to go nie opuszczę aż do śmierci, bo tu się urodziłem, wychowałem i tutaj chce umrzeć. Choćby miał żyć jak żebrak.

dorodnykurczak

2014-02-22, 22:08
a po co amerykanie mieli byc dac polakom wizy, zeby robili syf ? przeciez dobrze wiesz, ze tak by bylo. ch*ju

janush7

2014-02-22, 22:08
Polnischefuhrer napisał/a:

Widać że historia to jednak niczego nas nie nauczyła ,zawsze gdy komuś pomagamy to to się na nas mści.
Pomagaliśmy Francuzom i Brytyjczykom a oni nas olali gdy rzesza na nas napadła , pomogliśmy Austriakom wypędzić kebabów a oni na nas napadli , wysyłaliśmy nasze wojska do Afganistanu a Amerykanie mają nas w dupie i nawet głupich wiz nie chcą dać (zaś oni do nas mogą przylatywać bez wiz) i robią tarcze antyrakietowe by bronić nie nasze a swoje państwo. Dlaczego nie możemy być neutralni i mieć wszystkich w dupie oraz zająć się własnymi problemami a nie problemami innych ?



Jak się ma miękkie serce, to trzeba mieć też twardą dupę.

Polnischefuhrer

2014-02-22, 22:14
dorodnykurczak napisał/a:

a po co amerykanie mieli byc dac polakom wizy, zeby robili syf ? przeciez dobrze wiesz, ze tak by bylo. ch*ju

Bo nasi "politycy" nie znają się na polityce i niewiedzą że trzeba stawiać pewne warunki np." my wam pomożemy pod warunkiem ,że wy zrobicie to i to" ponieważ w polityce nie ma miejsca na "przyjaźń"

Rubaszny

2014-02-22, 22:17
Polnischefuhrer napisał/a:

Widać że historia to jednak niczego nas nie nauczyła ,zawsze gdy komuś pomagamy to to się na nas mści.
Pomagaliśmy Francuzom i Brytyjczykom a oni nas olali gdy rzesza na nas napadła , pomogliśmy Austriakom wypędzić kebabów a oni na nas napadli , wysyłaliśmy nasze wojska do Afganistanu a Amerykanie mają nas w dupie i nawet głupich wiz nie chcą dać (zaś oni do nas mogą przylatywać bez wiz) i robią tarcze antyrakietowe by bronić nie nasze a swoje państwo. Dlaczego nie możemy być neutralni i mieć wszystkich w dupie oraz zająć się własnymi problemami a nie problemami innych ?



Pięknie to napisałeś

Polnischefuhrer

2014-02-22, 22:21
BrainSeeker napisał/a:

to może jeszcze im granice otwórzmy, żeby więcej bydła niż jest tu wpadło, a najlepiej to oddajmy im nasz kraj bo są w potrzebie, przemianujmy RP na ukrainę bo oni tacy biedni...

Obrazek


Oni by nam takiego wała a nie pomogli ,więc czemu my mamy im pomagać ? Niech sobie sami radzą ze swoim burdelem w państwie. Ale jak wiadomo lewacy muszą się wszędzie wpieprzać. Wiecie co będzie za para lat ? Jak my będziemy oczekiwali od nich pomocy to oni nam powiedzą że my nigdy im pomocy nie udzieliliśmy ,ba nawet powiedzą że ci Ukraińcy którzy zginęli to była wina Polaków bo nie zdążyliśmy ich uratować ,a nasz premier z prezydentem będą ich przepraszać na kolanach i składać kondolencje

15243

2014-02-22, 22:25
Freedom_69 napisał/a:

Jestem za neutralnością Polski ale do k***y nędzy, na sadolu każdy taki 'antytefałen' i wogóle jacy to mądrzejsi od głupiej ciżby która daje się sterować mediom itd., a wcale tacy nie jesteście. Waśnie polsko-ukraińskie są jak najlepsze dla rządzących. Tak właściwie co Wam Ci ukraińcy zrobili hmm? Pewnie zaraz zakrzykniecie że 'hurrr durrr Wołyń hurrr bandy upa durrr' Owszem była to zbrodnia, ale przepraszam bardzo wtedy była wojna. Jedwabne mogło się zdarzyć i jest ok, ale za Wołyń to nienawiść aż po grób? A czy poza tym KOP-y nie grabiły i nie paliły ukraińskich wsi na początku '39? A czy przypadkiem nie mieliśmy ekscesu z Kozakami? Nie lepiej byłoby chociaż raz do k***y nędzy zapomnieć o przeszłości i zacząć budować lepsze jutro, bo jak narazie rysuje się niesamowicie ch*jowo? Szczególnie, że potrafimy obrzucać błotem wszystkich dookoła,ale samych się mamy za świętych.



Jasne, najlepiej zapomnijmy kto na nas napadł w 39, kto przez 123 lata trzymał nas w niewoli, kto zniszczył naszą gospodarkę po 45, kto był sprawcą ludobójstwa w obozach i w Wołyniu... PRzecież to takie nie istotne ,a najlepiej włożyć to między bajki, bo to mnie nie dotknęło.



Ashylen

2014-02-22, 22:51
Tak tak, a anime i manga to pedalstwo i ch*j :rofl: