18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PATRIOTYZM. Czym dla mnie jest?

Dz...........ak • 2013-04-14, 14:40
Różni ludzie odpowiadają o własnym rozumieniu patriotyzmu.






K-...........an

2013-04-15, 19:14
"ojczyzna" to jest tylko jakiś wyrwany przez wąską grupę władców kawałek ziemi z podległymi im wiernie ogłupionymi szarakami, tak na prawdę to wszyscy jesteśmy ludźmi i nie powinno być granic, religii i podziału na klasy

pacyfista

2013-04-15, 20:22
rksrobert napisał/a:


To nie kraj kopie Cie w dupę lecz rząd. Nasz Kraj jest wspaniały, pod względem wielu czynników np. przyroda, historia, kultura, kuchnia, a nawet i ludzie na swój własny sposób.



Nie. Rząd ktoś wybrał, mianowicie większość obywateli. Pracodawcy wykorzystują pracowników, wszędzie oszustwa i korupcja. Kultura przestała istnieć, większość polskiej rozrywki to głupie zapychacze czasu w amerykańskim stylu. Wartościowych filmów już się u nas nie robi. Książek nie pisze. Teatrem zaczynają rządzić pedały. Edukacja osiągnęła żenujący poziom. Mentalność najmłodszego pokolenia 5 razy gorsza niż za czasów mojego dzieciństwa. Nie ma co się oszukiwać. Kilkuset durniów w sejmie nie zrobiłoby z ludzi szmat. Oni musieli się stać nimi z własnej woli, albo urodzić.

presscot

2013-04-15, 20:47
K-Paxian napisał/a:

"ojczyzna" to jest tylko jakiś wyrwany przez wąską grupę władców kawałek ziemi z podległymi im wiernie ogłupionymi szarakami, tak na prawdę to wszyscy jesteśmy ludźmi i nie powinno być granic, religii i podziału na klasy



I wszystko co nakażesz, królu. Tak czy siak komunę już mieliśmy i nie było kolorowo.

Koniec Świata

2013-04-15, 22:42
Wszędzie sami patrioci w gębie, tylko robić nie ma komu.


Moja opinia na temat walki za ojczyznę:

DEZERTER - "Dezerter"