18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PATRIOTYZM. Czym dla mnie jest?

Dz...........ak • 2013-04-14, 14:40
Różni ludzie odpowiadają o własnym rozumieniu patriotyzmu.






Fafał

2013-04-15, 11:53
tip.top napisał/a:

Nie za dużo filmików w jednym poście?


NIE

132qwe

2013-04-15, 12:01
Bardzo dobry i wartościowy post :D WIELKIE PIWO!!

ma...........19

2013-04-15, 12:29
może tam wypowiadają się same lewaki j***ne a ja nie chciałbym ich oglądać więc dobrze by było dodać jakiś krótki opis do każdego filmiku.

Dz...........ak

2013-04-15, 12:58
GustaV napisał/a:

Obrazek Proste.



Wszystko można przedstawić w taki sposób:


HeadHunter88

2013-04-15, 13:16
bardzo w porządku !!! 10/10 dzięki za wstawkę

cys23

2013-04-15, 13:33
Patrioci to niestety gatunek wymierający...

Bladess

2013-04-15, 13:50
Nie oddam życia za kraj który od zawsze w dupę kopał.

arget

2013-04-15, 14:26
spróbujcie włączyć je wszystkie naraz =]
ładny schiz :mrgreen:

Morgennes

2013-04-15, 14:33
Mówienie o patriotyzmie w tym kraju i w tych czasach to jakiś żart. Jak dla mnie to pusty frazes. Mam szanować i kochać swój kraj za to, że życie w nim doprowadza do upodlenia? Za to, że rodak rodaka wykończy jak konia po westernie? Gdyby doszło do sytuacji że trzeba by było bronić tego kraju to mam 100% pewności że w takim wypadku moja dupa zmaterializuje się jak najdalej od tego miejsca bo nie mam zamiaru zdychać za to żeby potem być na powrót traktowany jak dojna krowa.

dagins

2013-04-15, 16:05
Polska, jako państwo (III RP), jest wyniszczona przez korupcję i biurokrację, która przyszła z zachodu. Obowiązkiem dobrego obywatela jest stopniowe zwalczenie tego ustroju (demokracji, socjalizmu), wyburzenie go, a na jego miejscu postawienie nowego, silniejszego.

@Morgennes
"Mam szanować i kochać swój kraj za to, że życie w nim doprowadza do upodlenia?"
- Kogo prowadzi, tego prowadzi. Jeżeli ktoś jest absolwentem europeistyki, ,,wulkanoznawstwa", czy jakiejś innej akademii Jedi, to rzeczywiście życie w tym kraju może być podłe.

"Gdyby doszło do sytuacji że trzeba by było bronić tego kraju to mam 100% pewności że w takim wypadku moja dupa zmaterializuje się jak najdalej od tego miejsca"
- To jest akurat pozytywne zjawisko. Niech wszyscy słabi stąd wyjadą, a silni pozostaną. Taka selekcja naturalna.

“Ask not what your country can do for you; ask what you can do for your country.”

Extraordinary_Gentleman

2013-04-15, 16:27
Suty_dziobaka napisał/a:



Wszystko można przedstawić w taki sposób:

Obrazek



Fajnie. Interesowało mnie bardziej okienko "nowoczesny patriotyzm" z racji na tytuł tematu, ale nie miałem jak tego obciąć.

Swoją drogą. Widać czym zajmują się ludzie w tym kraju, Interesuje ich bardziej "zła" jak mniemam UE, Biedroń, Grodzka i jakiś szczerbaty arab.
Zamiast poważnych problemów tego kraju jak służba zdrowia, reforma systemu emerytalnego, uproszczenie procedur biurokratycznych i urzędowych, system edukacji.

Mimo wszystko, ciekawe że prawica została na tym obrazku taka sama jak w oryginale. Wiele do zaoferowania.

Poza tym nie wiem jak:
- płacenie podatków,
- sprzątanie po psie,
- chodzenie na głosowania,
- dbanie o energię i segregację śmieci,
- kasowanie biletów w komunikacji zbiorowej,
- wspieranie polskiej kultury

Kojarzy się ze skrajną lewicą?
Ale ok, każdy ma prawo mieć swoje zdanie.

kondziovsky

2013-04-15, 16:38
tak gwoli ścisłości: laska z drugiego filmiku - j***łbymiwywszyscyteż.

rksrobert

2013-04-15, 16:42
Bladess napisał/a:

Nie oddam życia za kraj który od zawsze w dupę kopał.


To nie kraj kopie Cie w dupę lecz rząd. Nasz Kraj jest wspaniały, pod względem wielu czynników np. przyroda, historia, kultura, kuchnia, a nawet i ludzie na swój własny sposób.

Dz...........ak

2013-04-15, 18:08
kondziovsky,
Ładna i niegłupia. Nieczęste połączenie. ;)