18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patriotyczne graffiti

Hauer88 • 2013-06-29, 15:12
Tak wiem wandalizm, kibole i faszyści...



_R...........s_

2013-06-29, 15:17
5:41 swastyka, 14/88, celtyk, c18? To ma być k***a patriotyzm? Mam nadzieje że tylko przez głupi przypadek ten obrazek trafił do tego filmiku.

Hauer88

2013-06-29, 15:26
RottenFetus napisał/a:

5:41 swastyka, 14/88, celtyk, c18? To ma być k***a patriotyzm? Mam nadzieje że tylko przez głupi przypadek ten obrazek trafił do tego filmiku.




Autor filmu piszę iż graffiti nie pochodzi tylko i wyłącznie z Polski, akurat to konkretne jest z Serbii.

clon

2013-06-29, 17:02
Za Rete zawsze piwo.

troxet

2013-06-29, 18:02
Niektóre naprawdę zajebiste, szacun dla autorów.

Pan_Generał

2013-06-29, 18:05
Hauer88, za ch*jowy login nie ma piwa.

clf111

2013-06-29, 18:22
Grafiti patriotyczne... spuściłem się 4 razy.

darkmord

2013-06-29, 18:32
Poda ktoś nazwę drugiej nutki ? będę wdzięczny !

NieUmiem

2013-06-29, 18:37
Nie patriotyczne a nacjonalistyczne. W polsce nie ma patriotyzmu, jest nacjonalizm i faszyzm. smutne. Wasz wielki bóg pan dmowski był kim? FASZYSTĄ! Oprócz tego szowinistą i antysemitą. ja rozumiem wielkie przywiązanie do ojczyzny...bla bla bla. Grafitti jest aktem wandalizmu a czy wandalizm pomaga państwu? Wszelakie vlepy w autobusach, tagi na ulicach, hipokryci... Pozdrawiam zacofanych polskich biedaków. Czy przy pielęgnowaniu swojego kraju wyrzuciłeś kiedyś kiepa na ziemie? HI-PO-KRY-CI!


Pozdrawiam Lewak.

Crewloor

2013-06-29, 18:37
Prawie dostałem epilepsji oglądając intro...

di...........os

2013-06-29, 18:40
Za pół roku skończy się moda na ptriotys (jak w zwyczaju mówić mają orędownicy idei patriotycznych zrodzonych na kanwie kibicowstwa piłkarskiego)... Jak wtedy będziesz się czuł autorze tego filmiku? Naprawdę uważasz, że patriotyzm znaczy tyle, ile siły mogą mieć okrzyki w stylu: "raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę!"? Ten motłoch kibicowski nie myśli o angażowaniu się aktywnym w akcje społeczne, a o wykrzykiwaniu swoich hasełek, wyszukiwaniu zdrajców i manifestowaniu wszędzie swojej polskości (jakby Polak w Polsce zapomniał jakich kolorów flagę ma Polska...). Kochasz ojczyznę, pamiętasz o ofiarach boju o Polskę? Nie musisz odwalać pozerki - ten, co najgłośniej krzyczy, że wierzy w Boga, w istocie jeno przekonuje swoje otoczenie, że wierzy w Boga. Wiary nie da się zobiektywizować bez przekłamań w symbolach czy słowach.

mazin

2013-06-29, 18:42
Idiota, który Dmowskiego nazywa faszystą, czerpie "wiedzę" z programów Kuby Wojewódzkiego. Ale nick "NieUmiem" wszystko tłumaczy.
Jesteś głupszy od najgłupszego wyborcy Palikota.

Mew1

2013-06-29, 19:19
Gdzie w realiach kibiców jest patriotyzm? Krzyczą, że Polacy, ale jak legionista dorwie poloniste to napie**alać się będą równo. Gdzie tu patriotyzm? tak jak dionizodoros napisał: pozerka. To nie jest nasz styl, to amerykański: na każdym kroku podkreślać przywiązanie do flagi. Uważam, że prawdziwy Polak nie musi się obnosić ze swoim przywiązaniem do flagi (a właściwie godła polskiego). Wydaje mi się, że wystarczy, że czuję się Polakiem, znam naszą historię i bronię naszej tradycji i kultury, aby czuć się patriotą.

tranzystor

2013-06-29, 19:31
Jestem zagorzałym patriotą (ale nie pie**olonym narodowcem itp), ale to nie ma nic wspólnego z patriotyzmem. To denna polityka.


kroplowa

2013-06-29, 19:36
Oh jak ta lewica potrafi ładnie wszystko zgeneralizować.. Kibic to nie kibole. Każdy fan piłki nożnej wg. lewych to faszysta wiadomo. Jak to jest z np. kibicami siatkówki? Wczoraj oglądałem mecz Polska - Argentyna, było tyle symboli Polski, faszyści z nich, co? Tam gdzie jest lewica, logiki brak.

dionizodoroso jakich akcjach społecznych masz jeszcze na myśli? Bo rozumiem, że wspominanie o historii to dla Ciebie jest nic, żeby nie powiedzieć wstyd, albo obrzydzenie. Pewnie masz na myśli jakieś parady z ramienia Ruchu Palikota? Wstyd i hańba!