18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patriotyczne graffiti

Hauer88 • 2013-06-29, 15:12
Tak wiem wandalizm, kibole i faszyści...



ujemuje

2013-06-29, 19:37
@mazin
Pewnie slyszales slynny tekscik Dmowskiego. "Gdybyśmy byli podobni do dzisiejszych Włoch, gdybyśmy mieli taką organizację jak faszyzm, gdybyśmy wreszcie mieli Mussoliniego, największego niewątpliwie człowieka w dzisiejszej Europie, niczego więcej nie byłoby nam potrzeba"
Faszysta nie byl ale bardzo lubil te zj***na doktryne.

Aqualinespirit

2013-06-29, 19:40
NieUmiem napisał/a:

[...]
Pozdrawiam Lewak.



Nie przejmuj się. Diagnoza choroby jest pierwszym krokiem w kierunku uzdrowienia. Najważniejsze, że wiesz, na co się leczyć. :badyl:

tranzystor

2013-06-29, 19:41
darkmord napisał/a:

Poda ktoś nazwę drugiej nutki ? będę wdzięczny !



Trzeba było oglądać do końca.
Rete - Pamiętam.

dagins

2013-06-29, 19:46

ujemuje

2013-06-29, 19:57
@dagins
Racje gada gosciu ale wytlumacz mi jedno. Czemu ludzie ktorzy potepiaja ten filmik za to ze pokazuje oznaczen nazistowskie
od razu zostaja pojechani? Podobnie Dmowski, ktory jak wspomnialem wyzej bardzo jaral sie faszystami. Czemu wszyscy nazwyaja krytykow lewakami, komunistami itp?
Moim zdaniem prawdziwi patrioci nie wrzucaliby filmow z takimi elementami. Dmowski jeszcze ujdze ale jest delikatnie mowiac kontrowersyjnym patriota :)

Loaloa

2013-06-29, 19:58
No to teraz fapać do pie**olenia Pietrzaka. Jego kabarety zmarły śmiercią naturalną, więc się dziadzio przerzucił na politykę. Niektóre obrazki nawet niezłe pod względem artystycznym i miło nawiązujące do rocznicy odzyskania niepodległości. Co z tego, skoro nie brakło również kibolskich bazgrołów i nachalnej polityki. Niech mi ktoś z sadolowego prawactwa wytłumaczy co do bycia patriotą ma hołdowania jakiejś ch*jowej drużynie piłki kopanej i bazgranie prymitywnych haseł po murach?

dagins

2013-06-29, 20:46
ujemuje,
Bo patrioci dzielą się na dwie grupy - na dobrych i na złych.

extremetube

2013-06-29, 20:54
co to za muzyka w tle, podrzućcie proszę

di...........os

2013-06-29, 21:24
kroplowa napisał/a:

Oh jak ta lewica potrafi ładnie wszystko zgeneralizować.. Kibic to nie kibole. Każdy fan piłki nożnej wg. lewych to faszysta wiadomo. Jak to jest z np. kibicami siatkówki? Wczoraj oglądałem mecz Polska - Argentyna, było tyle symboli Polski, faszyści z nich, co? Tam gdzie jest lewica, logiki brak.



Logiki brak tam, gdzie zacietrzewiały przedstawiciel danej ideologii na siłę próbuje udowadniać w toku argumentacyjnym swoją prawdę. A argumentować najłatwiej modyfikując znaczenie czy charakter faktów lub samych słów. "Lewak" ci nie powiedział: "jeśli trzymasz w ręku flagę narodową, znaczy, że jesteś faszystą". "Lewak" ci powiedział: "jeśli flagą chcesz zasłaniać skrajnie konserwatywny zespół poglądów, znaczy, żeś faszysta".
kroplowa napisał/a:


dionizodoroso jakich akcjach społecznych masz jeszcze na myśli? Bo rozumiem, że wspominanie o historii to dla Ciebie jest nic, żeby nie powiedzieć wstyd, albo obrzydzenie. Pewnie masz na myśli jakieś parady z ramienia Ruchu Palikota? Wstyd i hańba!



Wspominanie historii nie jest czymś przynoszącym chwałę. W końcu wspominasz tych (czyli implicite wychwalasz), którzy działali, nie wspominali o historii. Gloryfikując postaci historyczne nie gloryfikujesz siebie, a tych "działających", tych, którzy przyczyniali się do tego, czemu nadajesz w historii wartość.
Jak więc można podziwiać działających, jednocześnie samemu będąc biernym wspominaczem dawnych czasów?! Akcją społeczną niech będzie pomoc POLAKOM (bo chyba jesteście patriotami przez to, że kochacie Polaków. W końcu w tym patriotyzmie na pewno nie chodzi o terytorium, bowiem zapewne nie widzieliście nawet 5 % całego obszaru Polski. Chyba, że chodzi wam o jakąś ideę o nazwie <<POLSKA>> - to jednak nie istnieje w świecie faktów fizycznych); tym, którzy mieli pecha, tym którym potknęła się noga... Niech będzie społeczna pomoc w utrzymaniu porządku - malowanie płotów, strzyżenie trawników, przeciwdziałanie złodziejstwu.


Jednak, manipulatorze, nigdy bym nie wpadł na podobnie durną myśl, że wspominanie historii może komukolwiek przynosić ujmę - nie myślę jedynie w kategoriach czarne-białe... Historia może nauczyć pewnych wzorców - to się przydaje jednak głównie tym, co swojej woli nie potrafią zidentyfikować.

tranzystor

2013-06-29, 22:32
extremetube napisał/a:

co to za muzyka w tle, podrzućcie proszę



No k***a, kolejny oszołom, który zamiast obejrzeć materiał do końca postawi piwo za tytuł.

Slawekqs

2013-06-29, 23:17
nie spoko ja lewakiem ale rozumiem ze ci ludzi cos łączy i potrzeba współpracy mozna wszystko poknac razem bez pogladów i ideologi to trudne ale mozliwe ... :) taki smakich ... ;)

Kardio_Error

2013-06-29, 23:28
ogromny wylew lewackich tępaków

di...........os

2013-06-30, 00:01
Slawekqs napisał/a:

nie spoko ja lewakiem ale rozumiem ze ci ludzi cos łączy i potrzeba współpracy mozna wszystko poknac razem bez pogladów i ideologi to trudne ale mozliwe ... :) taki smakich ... ;)




Nawalony czy uczy się dopiero polskiego?

Hauer88

2013-06-30, 10:34
NieUmiem napisał/a:

Nie patriotyczne a nacjonalistyczne. W polsce nie ma patriotyzmu, jest nacjonalizm i faszyzm. smutne. Wasz wielki bóg pan dmowski był kim? FASZYSTĄ! Oprócz tego szowinistą i antysemitą. ja rozumiem wielkie przywiązanie do ojczyzny...bla bla bla. Grafitti jest aktem wandalizmu a czy wandalizm pomaga państwu? Wszelakie vlepy w autobusach, tagi na ulicach, hipokryci... Pozdrawiam zacofanych polskich biedaków. Czy przy pielęgnowaniu swojego kraju wyrzuciłeś kiedyś kiepa na ziemie? HI-PO-KRY-CI!


Pozdrawiam Lewak.



Nacjonalizm to po primo patriotyzm, a po duo walka za swój naród. Faszyzmu w Polsce nigdy nie było, a Dmowski był narodowym demokratą - no ale oczywiście tacy jak Ty w samej miłości do ojczyzny dostrzegają faszyzm.

Żydzi od setek lat nie działali na dobro Polski, mimo że tutaj znaleźli schronienie przed pogromami w całej Europie - wiedział to za swoich czasów nawet Jan Matejko.

Akt wandalizmu to sobie z kolegą możesz odbyć.