18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patologiczna sąsiadka

Macx83wwww • 2020-11-24, 21:03
,,Bo wszyscy Amerykanie to jedna rodzina, oprócz tego sąsiada sk***ysyna..."


Rebeliant

2020-11-24, 21:06
Podręcznikowy przykład ludzkiego ścierwa. To nie jest cały film o ile dobrze pamiętam.

mygyry

2020-11-24, 21:36
Przynajmniej ma spore szanse, że policja w czasie interwencji załatwi sprawę za jednym podejściem a u nas możesz dzwonić na policję, bo naj***ne sąsiad Janusz odpie**ala jakieś szopki to przyjadą jak wytrzeźwieje, bo inaczej strach

fukoszima

2020-11-24, 22:38
kopa w dupe starej raszplie i po krzyku

bodzio9391

2020-11-24, 22:46
ktoś ma film z przyjazdu wilków bo ciekawie się zapowiada

cz...........ek

2020-11-24, 23:18
mygyry napisał/a:

Przynajmniej ma spore szanse, że policja w czasie interwencji załatwi sprawę za jednym podejściem a u nas możesz dzwonić na policję, bo naj***ne sąsiad Janusz odpie**ala jakieś szopki to przyjadą jak wytrzeźwieje, bo inaczej strach


Nie porównuj amerykańskiej psiarni do naszych asów. Tamci w razie czego posyłają przestępców do piachu jak komuś za bardzo odpie**ala, a nasi predzej by sobie w łeb strzelili. Nawet pacyfikowanie naj***nych Sebów i Karyn im nie idzie.

zbynekmaslanka

2020-11-24, 23:35
Rebeliant napisał/a:

Podręcznikowy przykład ludzkiego ścierwa. To nie jest cały film o ile dobrze pamiętam.



Nie wiem czy to ten przypadek ale czasami ludziom odpie**ala nie bez powodu.
I czasami są to drobne sprawy które urastają do wielkości Titanica ... wystarczy że powtarzają sie często.
Znałem kumpli ktorzy pokłócili sie o zwykły keczup.

Pralpunkt

2020-11-24, 23:55
Jak dla mnie to ona jest do utylizacji, zagraża społeczeństwu

sirmlcs

2020-11-25, 00:10
słychać czy psuje murzynom auto, więc mieszane uczucia

Rebeliant

2020-11-25, 00:13
zbynekmaslanka napisał/a:

Nie wiem czy to ten przypadek ale czasami ludziom odpie**ala nie bez powodu.
I czasami są to drobne sprawy które urastają do wielkości Titanica ... wystarczy że powtarzają sie często.
Znałem kumpli ktorzy pokłócili sie o zwykły keczup.



I tym się różni światły człowiek od zezwierzęconego ludzkiego ścierwa, że potrafi zapanować nad impulsami, emocjami, w szczególności nad agresją. Dlatego właśnie uważam, że to podręcznikowy przykład ludzkiego ścierwa.

Musashi_Miyamoto

2020-11-25, 00:44
Codziennie polski Internet zalewają setki filmów obrazujących jak wygląda życie po za granicami polski a jednak wciąż istnieją Polacy którzy wstydzą się za Polskę... Weźcie ludzie polatajcie trochę po tym Świecie bo na razie największy wpływ na was to ma Hollywood i Ruska Propaganda a w rzeczywistości Polska stoi na bardzo dobrym poziomie.

Rebeliant

2020-11-25, 01:20
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Codziennie polski Internet zalewają setki filmów obrazujących jak wygląda życie po za granicami polski a jednak wciąż istnieją Polacy którzy wstydzą się za Polskę... Weźcie ludzie polatajcie trochę po tym Świecie bo na razie największy wpływ na was to ma Hollywood i Ruska Propaganda a w rzeczywistości Polska stoi na bardzo dobrym poziomie.



Głównie komuchy i różnorakie liberalne ścierwo się wstydzi.

Patriota nigdy, nie byłby człowiekiem żyjącym w zgodzie z własnymi przekonaniami i stałby się hipokrytą a nie patriotą.

robsonx79

2020-11-25, 01:33
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Codziennie polski Internet zalewają setki filmów obrazujących jak wygląda życie po za granicami polski a jednak wciąż istnieją Polacy którzy wstydzą się za Polskę... Weźcie ludzie polatajcie trochę po tym Świecie bo na razie największy wpływ na was to ma Hollywood i Ruska Propaganda a w rzeczywistości Polska stoi na bardzo dobrym poziomie.



No nie, bo filmików z Polski to nie ma wcale. Co drugi uczony, albo miłośnik opery.

plastic

2020-11-25, 05:21
typowa twarz, sposób myślenia oraz dykcja alkoholika.