18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patologiczna sąsiadka

Macx83wwww • 2020-11-24, 21:03
,,Bo wszyscy Amerykanie to jedna rodzina, oprócz tego sąsiada sk***ysyna..."


ps...........h2

2020-11-25, 09:20
Halmana matka naćpała się trochę alfy i odpie**ala

zapomniałem Halman nie ma matki bo rozjechałem mu ją motocyklem :)

Policeman

2020-11-25, 11:34
Wiecie co, ta kobieta może tą drugą nagrać i zgłosić policji. Jakaś stara k***a na cracku rozpie**ala auto jej męża, nagra to i zadzwoni na policję. Policja przyjedzie, zapakują ją, ona pewnie trafi co najwyżej na odwyk, ch*ja z niej ściągną, może dostanie jakiś wyrok, może nie, jak stwierdzą u niej chorobę psychiczną to nie. Mąż wróci do domu, zobaczy 2-3 elementy do poprawek blacharskich, koszt strzelam [jak u nas w tych z ASO] min. z 700$, a jak wymiana to z 1500$ [auto np. w leasing i musi to zrobić]. No i co?

Gdyby jednak spotkał się z taką sytuacją facet, zak***iłby tej babie, miałby rozprawę, nasrane w papierach. "Pobił chorą psychicznie kobietę".

Prawo jest wszędzie tak poj***ne, że zawsze niemal faworyzuje pojebów, ćpunów, pijaków, u nas to już kosmicznie faworyzuje bandytów. Uczciwy człowiek musi się zastanowić co zrobić i jak to zrobić, a wie, że i tak zawsze straci. Takie zero nie ma nic do stracenia, ma wszystko w dupie.

Gdyby tak poj***na k***a wiedziała, że za taką akcję trafi do obozu pracy, gdzie nie tylko będzie musiała odpracować szkody, ale i oddać 2x tyle za szkody moralne, przy minimalnym wyżywieniu i spartańskich warunkach + bat nad dupą, to by mniej chętnie robiła takie akcje. Obojętnie od jej fobii, chorób. To samo u nas. Gdyby za każde dewastacje, bandytyzm, poza karą więzienia były ciężkie roboty, każdy stałby się jakby mniej uciążliwy.


AdamBrown

2020-11-25, 19:41
Tam troche wyzej widziałem taki filmik wszyscy się roztkliwiali nasd córka którą Ojciec tłukł pasem.
To tu macie taką córkę, której Ojciec nie tłukł pasem. :D

sauerps

2020-11-25, 21:26
mygyry napisał/a:

Przynajmniej ma spore szanse, że policja w czasie interwencji załatwi sprawę za jednym podejściem a u nas możesz dzwonić na policję, bo naj***ne sąsiad Janusz odpie**ala jakieś szopki to przyjadą jak wytrzeźwieje, bo inaczej strach



W dupie byłeś, gówno widziałeś a się wypowiadasz.

Manii

2020-11-26, 02:22
robsonx79 napisał/a:

No nie, bo filmików z Polski to nie ma wcale. Co drugi uczony, albo miłośnik opery.



Widze ze sedno komentarza przelecialo nad twoim pustym lbem.