18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patologia Zachodu

nano50 • 2017-11-28, 15:41
Ostatnio był na głównej film o zostawieniu torby nieznajomym przez zwykłą blondynkę oraz przedstawicielkę islamu i tak mi się przypomniało zażenowanie, które ogarnęło mnie po przeczytaniu komentarzy pod tym filmikiem na temat braku szacunku do kobiet.


Już nie wspominając o widocznej naturze kobiety z filmiku, której jęzor na widok TT spadł do samej ziemi. :roll:
Co się dzieje z tym zachodem? :samoboj:

indianer6666

2017-11-29, 09:45
Diggerx napisał/a:

Od razu widać, że to polka.



słowaczka

eva ivanova na instagramie obczaj

Wiewór

2017-11-29, 10:37
jbone napisał/a:



dobra ciuliczku -pogadajmy. odróżniasz leginsy od grubych rajstop w których chodzą kobiety zimą?to te co chodzą zima to według ciebie też chodzą w majtkach i trzeba je wyj***ć?jesteś pie**olonym dewiantem i musisz się leczyć masz złe skojarzenia.



Dla mnie to jest jeden ch*j bo ja się nie znam na damskich ciuchach ale widzę, że ty jesteś ekspertem. Ja ciuch z baby ściągam a nie wkładam.
Malujesz się szminką mamy, chodzisz w jej szpilkach i staniku po domu przed lustrem?

PanAndrzej666

2017-11-29, 14:19
są różne gusta , ale podejść to kobiety i zapytać czy mogę dotknąć Twojej dupy to trzeba być j***nym murzynem

Wiewór

2017-11-29, 14:38
PanAndrzej666 napisał/a:

podejść to kobiety i zapytać czy mogę dotknąć Twojej dupy to trzeba być j***nym murzynem


Na ich standardy to jest gentleman starej daty.

katrzyk3

2017-11-30, 18:16
sraczka spoko ale to nie jest 10/10. panowie...