18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patologia Zachodu

nano50 • 2017-11-28, 15:41
Ostatnio był na głównej film o zostawieniu torby nieznajomym przez zwykłą blondynkę oraz przedstawicielkę islamu i tak mi się przypomniało zażenowanie, które ogarnęło mnie po przeczytaniu komentarzy pod tym filmikiem na temat braku szacunku do kobiet.


Już nie wspominając o widocznej naturze kobiety z filmiku, której jęzor na widok TT spadł do samej ziemi. :roll:
Co się dzieje z tym zachodem? :samoboj:

KlinikaAborcyjna

2017-11-28, 19:28
Jakby tu napisać aby nie urazić osobników o bardzo ciemnych odcieniach. Nie dla psa kiełbasa k***a! :kawa:

elfis

2017-11-28, 19:59
nawet nie oglądam,
,,bo ta zwykła blondynka,,
ma murzyńską dupę, k***a, ale obleśną
chyba że ktoś lubi, to przełknie,getry,farbowane włosy,sadło, celulit, srakę

już Anioł mnie mniej obrzydza, ze swoimi filmikami

reefah

2017-11-28, 20:19
Slinią sie bo fajna locha a u nich to rzadkosc. Kumpel tez jak zjezdza z UK to k***a wariuje na widok lasek w PL...

BrianGriffin

2017-11-28, 20:44
Wstyd by mi było z takim tłuszczem do internetu :-/

nano50

2017-11-28, 21:19
Więcej komentarzy niż piw. Tylko moje tematy są do tego zdolne. :piwo:

Polnischefuhrer

2017-11-28, 23:18
j***ne brudasy, sam oczywiście bym się obrócił i spojrzał, ale za takie klepanie powinni dostać w ryj. No ale chyba taka mentalność, bo w Polsce gdybym obcą kobietę złapał za tyłek to bym przez tydzień chodził z jej dłonią odbitą na swojej twarzy

Tafariel

2017-11-29, 00:27
Jak nie abdul to węgiel brunatny zaczepia :homer: To już nie jest kraj białych ludzi tylko kolonia trzeciego świata.

Lyck

2017-11-29, 00:44
k***a niech gosc z wielkim ch*jem założy rajtuzy i zobaczymy czy dupy nie beda sie ogladały za nim, do tego dajmy im 1000 razy wiecej testosteronu i ewolucje na "łowce" to by mu jeszcze opie**oliły na ulicy z połykiem.

wchodzeztyłu

2017-11-29, 00:56
Też zawsze chętnie zerkne na fajny tyłek

pawel15822

2017-11-29, 02:01
A jak by to wyglądało u nas, w jakimś większym mieście gdzie w centrum można również spotkać dużo fajnych dupeczek?
Goście przechodziliby obok i oblukiwali ukradkiem, ewentualnie rzucali bardziej obślinione spojrzenia i tyle (być może znalazłby się ktoś kto próbowałby zagadać, a być może nie). I tym właśnie różni się cywilizacja od pokaźnej części ulic Londynu.

Crapshit

2017-11-29, 05:04
Ogólnie dupę ma brzydką....

grac3k

2017-11-29, 06:06
Czytam te wasze komentarze i widzę że k***a każdy użytkownik sadistic r*cha z was modelki tak? 8-)
Pewnie częściej na ekranie niż na żywo :metalhead:

Sonal

2017-11-29, 08:58
Jestem w ogromnym szoku po przeczytaniu większości Waszych komentarzy.
Co Wy musicie mieć w domu za zapuszczone świnie - że podoba Wam się taka gruba krowa jak na filmiku?
Przecież jej ciało jest obrzydliwe..... fuuuuuujjjjj!
Tym wszystkim, którym się ona podoba - współczuję Wam waszych partnerek - ale sami je wybieraliście lub dopuściliście by się tak zapuściły, że laska o wadze 1/6 Fiata126p Wam się w ogóle może podobać.

PS. Chyba, że jesteś feedersami.... Nie feedersami gardzę tak samo jak pedofilami.

tarcer123

2017-11-29, 09:27
To że laska jest kształtna, ładna to nie znaczy że musi świecić dupą na lewo i prawo.

I nie każdemu musi się podobać bo każdy ma inny gust. Mi się akurat podoba bo ja lubię kobiety kształtne.