18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parkourowiec i jego sztuczka

Cryo • 2014-06-04, 23:33
Dobrze dla stawów, że wylądował na miękkim

dram09

2014-06-05, 13:35
Gharotief napisał/a:

Idiota na filmiku, biednego psa tak skrzywdzil, bezmyslny, specjalnie psa skatowal.



Tak k***a, stateczniki j***niec ma i w powietrzu podczas bezwładności nakierował się na psa który wbiegł mu pod nogi.

Ja pie**ole, ludzie, gdzie oni Was hodują.

:homer:

Porky

2014-06-05, 14:13
@dram09

Wiedziałem, że jakiś debil się znajdzie taki jak Ty :krejzi:

cashpoint

2014-06-05, 14:14
niby nie zrobił tego specjalnie ale nie mogę słuchać tego pisku bo od razu przypomina mi się jak bedąc małym brzdącem jakaś panna przejechała mi psa z którym byłem na spacerze,szmata złamała mu 3 łapy,tłumaczyła się tym,że "zagapiłam się",na szczęśćie psiak żyje i ma się dobrze choć jest już starym dziadkiem :D ot taka historyja :D

pablo264

2014-06-05, 14:19
bardziej by mi się podobało jakby jakiś murzyn mu tam na czterech łapach wbiegł no ale pies wykazał się szczególną głupotą więc zasłużył

Thorradin

2014-06-05, 15:37
Ale z was ch*je, jak by zaraz po tym podpalił jakiegoś kota to byście mu k***a medal dali :P

Jak by kota podpalil to byście mu k***a medal dali :P Obrońcy praw psów

Senegha12

2014-06-05, 16:13
Wiecie, będę z wami szczery (ale pewnie macie wyj***ne na to i pewnie ktoś też napiszę, że ma wyj***ne, żeby mu jakieś kolejne lamusy dały piwka).

O ile zabicie człowieka (obojętnie której rasy) mnie nie tknie, bo jesteśmy tą głupią plagą na Ziemi, którą powinna dawno rozj***ć jakaś super atomowa bomba, działająca tylko na ludzi. Ale k***a jak ktoś mi tknie psa/dowolne inne zwierzę to ja po prostu mogę taką osobę zaj***ć kamieniem. Bo psy też nie do końca są świadome tak jak człowiek. A my jesteśmy godną plagą do rozj***nia. Dziękuje, Cya, idioci dający piwo.

Ku...........is

2014-06-05, 16:36
@up
Mam wyj***ne na to co piszesz. - mission acomplished

De...........tt

2014-06-05, 16:51
Piski w slow modzie upiorne jak sk***ysyn.

wrobel242424

2014-06-05, 16:57
Senegha12, to idź się zabij i przestań być plagą naszej Ziemi

Kopalny

2014-06-05, 20:42
ale śmiszna piszczałka

to_tylko_on

2014-06-05, 20:57
Nic temu psu nie jest, nie panikujcie.

Psych0lka

2014-06-05, 21:09
Legon napisał/a:


zamknij dupe bo smierdzi taka rada ktora przyda ci sie w zyciu , poza tym jestem mily wiec ci wytlumacze czyja wina , oczywiscie ze wlasciciela, gdzie smycz ? wiecej powinnas domyslec sie sama, pod warunkiem ze nie jestes ograniczona, dam Ci przyklad , jakby pies szedl obok wlasciciela i nie zapie**alal to by ziomeczek nie skakal




Słuchaj (czytaj), przychlaście, wyraźne jest napisane, że nie mam nic do "bohatera" filmiku, bo widać, że chłopak nie zauważył psiaka. Postarzać o co mi chodziło nie będę, bo jak nie jesteś ograniczony, to przeczytasz wszystkie komentarze i się dowiesz czyje bachory chciałabym zrównać z ziemią.
Jeśli chodzi o słownictwo, to to było pieszczotliwe określenie. Czytaj ze zrozumieniem na przyszłość, to taka rada, która przyda Ci się w życiu.

zip0

2014-06-05, 22:47
Lewa przednia łapa chrup. A wyglądało na czaszkę. Cóż...