18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parkour Lublin

KasztanMorderca • 2013-11-14, 17:35
Filmik zmontowany przez kolegę, członka Parkour Lublin i kilku innych mniejszych grup zajmujących się ulubionym sportem francuzów :samoboj: . Może mało sadolowe, ale chłopak robi to co kocha i jest w tym całkiem niezły :ok:
Może jak go ładnie poprosimy, to zgodzi się dla nas bardziej poobijać :lodowka:

sawbur

2013-11-15, 10:15
Niech mi jeszcze ktoś powie, że człowiek nie pochodzi od małpy...

boot212

2013-11-15, 11:30
Kremil napisał/a:

lublin, dziwne miasto dziwni ludzie sam SWAG ?

to wiem z lublina, jak nie hipster, to emo, jak nie emo to dziwnie ubrany ludek (rureczki) ale macie tych pedzi tam.



Owszem to już nie ten sam Lublin co kilka lat temu gdzie w nocy miało się szczęście jak się wpie**ol nie dostało ale i tak ma kto tam tych pedziów bić :mrgreen:

C'est Ca

2013-11-15, 11:52
Nie wiem, gdzie Wy chodzicie, jak tych pedałów tyle widzicie. Jakieś tajne spotkania? :D k***a, mieszkam 22 lata i widzę, może 2 razy w tygodniu jakiegoś pedała/zakolczykowanego brudasa(tudzież emo)/inny dziw, jak przechadzam się tu i tam ulicami miasta(k***a, jak to zabrzmiało dresiarsko haha). Także bez zbędnego pie**olenia, no :D

Bagman

2013-11-15, 17:47
do tego ruska co skacze po dachach to sie nie umywa. ten i jego najlepsza akcja(wg niego, bo sie cieszył bardziej niż po innych trikach) nawet by sie u ruska na filmiku nie znalazła.

cinu314

2013-11-15, 18:51
Ze smutkiem musze orzec ,że po za paroma ciekawymi side flipami nic tu nie ma...

sebix97

2013-11-15, 23:25
Fajne do czasu, aż nie odpie*doli gleby i kipnie, albo będzie warzywkiem...

Pozostawmy sport polegający na uciekaniu francuzom.

frodortv

2013-11-16, 18:23
Gelu jesteś coraz lepszy :D poprostu szacun dla Cb :) oczywiście piwko musi byc :)

Smaro

2013-11-20, 06:44
Widze ze chlopaki bawia sie we francuski narodowy sport...czyli spier...lanie