18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parady w Niemczech kiedyś i dzisiaj

phrontch • 2019-02-24, 18:10
Takie małe porównanie




Halman

2019-02-24, 18:16
co by nie mówić o ówczesnych niemcach, przepraszam faszystach to k***a mundury mieli piękne...

traf

2019-02-24, 18:33
HAL9000/2 napisał/a:

co by nie mówić o ówczesnych niemcach, przepraszam faszystach to k***a mundury mieli piękne...



Hugo Boss projektował dla SS :) a tak wogóle to mnie cieszy że niemniaszki się staczają,jeszcze tylko niech gospodarczo zaczną padać i mamy jednego odwiecznego wroga mniej na liście :)

pierre.epi

2019-02-24, 19:10
Hitler się w grobie przewraca...

bleblebator1

2019-02-24, 19:47
pierre.epi napisał/a:

Hitler się w grobie przewraca...



I prąd wytwarza do zasilania elektrycznego dildo

aaaaaaaaaaaaaa

2019-02-24, 20:04
Coby nie mówić, teraz jest bardziej kolorowo. Wtedy brunatnie, teraz tęczowo...
Spokojnie, ciapaki tam porządek zaprowadzą. Niemcy będą wreszcie czyste rasowo. Sami muslimy. ;)

McQurwa

2019-02-24, 20:55
Mundurki się nie zmieniły


yeahbunnycoolphone

2019-02-24, 21:01
Jakby taka kolorowa armia szła na nas w 39-tym to by bez żadnego wystrzalu nas podbili w 1 dzien bo obroncy pogranicza by sie postali ze śmiechu...

Posrali...

Mors_Nigra

2019-02-24, 21:22
I jedno i drugie gówno warte, tyle, że to pierwsze miało przynajmniej wartość estetyczną (muzyka, mundury, synchronizowany marsz etc.). A tak na marginesie szkoda mi tych homosiów którzy dali się zblazować lewactwu... sporo jest zwykłych homosiów którzy z lewacką degrengoladą nie chcą mieć nic wspólnego, tak samo jak każdy myślący człowiek, ale łatwo części z nich dać się zmanipulować, obiecują im akceptację (fałszywą) itd. Potem taki chodzi na parady myśląc, że walczy o lepsze jutro, nie wiedząc, że walczy o swoją zagładę będąc instrumentalnie wykorzystany.

picek444

2019-02-24, 23:27
Mówcie co chcecie, ale mnie zajebiście uspokaja, biorąc pod uwagę kondycję naszego państwa z regipsu, ta radykalna zmiana zainteresowań na zachodnim brzegu Odry

mamurra

2019-02-24, 23:35
picek444 napisał/a:

Mówcie co chcecie, ale mnie zajebiście uspokaja, biorąc pod uwagę kondycję naszego państwa z regipsu, ta radykalna zmiana zainteresowań na zachodnim brzegu Odry



Obawiam się, że kondycja Republiki Weimarskiej była też nieszczególna. A po paru latach zrobili całej Europie jesień średniowiecza. Więc nie byłbym taki spokojny.

HAL9000/2 napisał/a:

co by nie mówić o ówczesnych niemcach, przepraszam faszystach to k***a mundury mieli piękne...



Ja jakoś wolę pod względem estetyki polskie wz. 1936. Mimo że ich Hugo Boss nie projektował.

mam_racje

2019-02-25, 00:45
Racja, mamurra...

Co do picka444 "radykalnej zmiany zainteresowań na zachodnim brzegu Odry"... mnie to jednak... może nie uspokaja ale też nie martwi, dlaczego:
w myśl "dziel i rządź", lepiej aby na zachodzie był inny wróg niż na wschodzie... a tak, to neomarksizm będzie Nas miał w kleszczach :(
bolszewia neomarksistowska (lewactwo) ma we Francji najdalej wysunięty przyczółek na zachodzie Europy...

mamurra

2019-02-25, 01:01
Wydaje mi się, że za Republiki Weimarskiej skłonności do podobnych zainteresowań też występowały. Może nie w tak drastycznej postaci. Tylko że Szkopy wydają się mieć tendencje do popadania ze skrajności w skrajność: przed 1933 "Willkommen, bienvenue, welcome", potem zwrot o 180 stopni i już "Heili, heilo, heila". Potem znowu zwrot i od tamtej pory "Wacht auf, Verdammte dieser Erde".

Dzisiejszy ich lewacki świr jest na tle hitleryzmu i II wojny oraz panującej wtedy ideologii "rasy panów". Wtedy Żydów, Murzynów i pederastów itp. tępili do gołej ziemi, w efekcie teraz noszą ich na rękach. Tylko patrzeć, jak znowu zrobią zwrot, i z równą zajadłością zagonią do obozów wszystkich homo, islamo, judeo i kto tam jeszcze podleci pod rękę, puszczą ich z dymem, a potem ruszą nowym ładem cywilizować Europę po raz trzeci. I pewnie zrobią to nagle, tak że nie zdążymy się zdziwić (a co dopiero przygotować do wojny).

nowynick

2019-02-25, 08:11
mamurra napisał/a:

Wydaje mi się, że za Republiki Weimarskiej skłonności do podobnych zainteresowań też występowały. Może nie w tak drastycznej postaci. Tylko że Szkopy wydają się mieć tendencje do popadania ze skrajności w skrajność: przed 1933 "Willkommen, bienvenue, welcome", potem zwrot o 180 stopni i już "Heili, heilo, heila". Potem znowu zwrot i od tamtej pory "Wacht auf, Verdammte dieser Erde".
Dzisiejszy ich lewacki świr jest na tle hitleryzmu i II wojny oraz panującej wtedy ideologii "rasy panów". Wtedy Żydów, Murzynów i pederastów itp. tępili do gołej ziemi, w efekcie teraz noszą ich na rękach. Tylko patrzeć, jak znowu zrobią zwrot, i z równą zajadłością zagonią do obozów wszystkich homo, islamo, judeo i kto tam jeszcze podleci pod rękę, puszczą ich z dymem, a potem ruszą nowym ładem cywilizować Europę po raz trzeci. I pewnie zrobią to nagle, tak że nie zdążymy się zdziwić (a co dopiero przygotować do wojny).



Wydaje Ci się? Przecież połowa (co najmniej) góry SA/SS to byli geje, to fakt historyczny. Już nie będę tu ideologizjował, że to choroba psychiczna, ale to byli ludzie skłonni wymordować miliony kobiet i dzieci. Świadczy samo o sobie...

Veetoo

2019-02-25, 09:35
traf napisał/a:

Hugo Boss projektował dla SS a tak wogóle to mnie cieszy że niemniaszki się staczają,jeszcze tylko niech gospodarczo zaczną padać i mamy jednego odwiecznego wroga mniej na liście



To nie takie proste... Jesteśmy cholernie powiązani z gospodarką niemiec. Przykładowo - firma w której pracuję prawie połowę swojej produkcji eksportuje do niemiec.