18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paradoksy gównianego multikulti

fryca88 • 2012-11-20, 09:38
Carl Gustaf Mannerheim to dla Finów postać większa, niż dla Polaków Piłsudski. Były generał armii rosyjskiej, potem naczelny dowódca wojsk fińskich, de facto ojciec niepodległości kraju, jego jedyny marszałek, regent, a później także prezydent. Umiejętnie manewrował pomiędzy ZSRR, a III Rzeszą. W plebiscycie sprzed kilku lat został przez rodaków uznany za najważniejszego Fina w historii. W najnowszej odsłonie Mannerheimomanii, fińska telewizja publiczna YLE nakręciła o marszałku film biograficzny. Który z miejsca wywołał skandal. Bo wszystkie role grają czarni, a dialogi rozgrywają się w kiswahili. A czasem też po angielsku. Po fińsku nie pada ani słowo.



Za niedługo do nas też to dojdzie...Piłsudskiego będzie grał Gwala Dende, albo Numbo Njone, wszystko utrzymane w stylu Nollywood, żeby było kurewsko poprawnie politycznie. My im oddamy Wałęsę (nawet z chęcią) niech gra Zulusa Czakę

Nihil

2012-11-20, 10:08
Dobrze, że chociaż te mohery coś robią i multi-kulti tu nie zawita, za 20 lat jak pozdychaja to inna sprawa...

jackhammer

2012-11-20, 10:26
nie bój sie za 20 lat to ja będe moherem tylko jeszcze bardziej pojebnym bo wychowanym na sadistic.pl :P

Butter

2012-11-20, 10:39
hahha to już finczyków im zabrakło?

gnom11

2012-11-20, 10:50
@up:hahha to już finczyków im zabrakło? ...do ksiazek polskaczku....

jolmen13

2012-11-20, 11:31
Kto wpada na takie durne pomysły? ;/

DarthV

2012-11-20, 12:01
jackhammer napisał/a:

nie bój sie za 20 lat to ja będe moherem tylko jeszcze bardziej pojebnym bo wychowanym na sadistic.pl :P


Co będziemy rozpie**alać? Jakiś pomysł?

Uechtacz

2012-11-20, 12:12
Ja pie**olę, niezła abstrakcja. Chcieli zmieścić się w budżecie i zrobić film za skrzynkę "Finlandii"?
Ale podejrzewam że i tak lepiej to wyszło niż "Bitwa pod Wiedniem".

Tutaj chyba całość: http://youtu.be/84jLEho_M1Q


Bewup

2012-11-20, 12:42
dopiero będzie zamieszanie jak murzyn kiedyś hitlera zagra :D

dirty_pig

2012-11-20, 14:34
to sie po prostu nazywa rasizm

Galin

2012-11-20, 15:23
Po pierwsze to było.pl a po drugie to przecież nie jest na prawdę. To znaczy jest, ale ktoś sobie zrobił bekę i tyle. No dajcie spokój, to jest zbyt głupie aby w to wierzyć i się tym przejmować. Pozdro!

fryca88

2012-11-20, 15:39
@Galin

Jak było podaj linka, bo zgodnie z regulaminem, za pie**olenie głupot dostaniesz warna, co do drugiej części wywodu, to tego filmu nie robiono "dla beki", choć cała idea filmu przypomina mi "Sens życia według Monty Pythona"

YLE ( Finland's national public-broadcasting company) has released a trailer for the
movie "The Marshal of Finland", where a Kenyan actor does the role for Mannerheim.

Funded by the Finnish Broadcasting Company the movie brings you an outsider's perspective to the Marshal Mannerheims life. The film has been carried out mainly by Kenyans. Directed by Gilbert Lukalian. Marshal Mannerheim acted by Telley
Savalas Otieno (Kenya). Movie producer Erkko Lyytinen says that for Finland it's nationally very important thing that this first Mannerheim film will be completed.



http://www.imdb.com/title/tt2190421/

http://www.suomenmarsalkka.fi/

ss666

2012-11-20, 16:03
Jestem rasistą,
i jestem z tego dumny :)

Taboretto

2012-11-20, 16:08
Ja jebe ta poprawność polityczna powoli przechodzi w absurd...