18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paradoksy Bliźniąt Syjamskich

Un...........ly • 2014-03-14, 16:31
Siema sadole mam pytanie czy bliźnięta syjamskie gdy wchodzą do tramwaju płacą za jeden bilet czy za dwa bilety ?, albo gdy pracują w call center to czy dostają jedną wypłatę czy dwie wypłaty ? Tak samo gdy znokautujemy jedną głowę to czy druga pozostaje w pełni świadoma ?





rafic100

2014-03-15, 23:15
a jak macasz cycki , to która macasz ?

qhasz

2014-03-15, 23:18
r*chał by tą po lewej

aveRAGE

2014-03-15, 23:39
@Unfriendly Umiesz pisać po polsku czy nie umiesz? Przed znakiem zapytania stawia się spację czy nie? Po znaku zapytania stawa się przecinek czy nie? Chodziłeś w szkole na język polski czy żeś sp***alał? Ssiesz czarne ku*asy czy wolisz arabskie? Nie szanujesz polskiego języka to sp***alaj na zagraniczny portal, barani łbie.

Un...........ly

2014-03-15, 23:54
aveRAGE napisał/a:

@Unfriendly Umiesz pisać po polsku czy nie umiesz? Przed znakiem zapytania stawia się spację czy nie? Po znaku zapytania stawa się przecinek czy nie? Chodziłeś w szkole na język polski czy żeś sp***alał? Ssiesz czarne ku*asy czy wolisz arabskie? Nie szanujesz polskiego języka to sp***alaj na zagraniczny portal, barani łbie.



Chyba masz jakiś ku*asiany fetysz, tyle o nich gadasz że chyba masz chęć na jakąś czarną pałkę czy tam kozojebna...

Jak już chcesz tak mocno wiedzieć w szkole miałem niemiecki i angielski, polskiego w domu sie nauczyłem...

polski robaku :kaleka:

Kemys

2014-03-16, 00:08
Unfriendly,
Jak widać jednak nie najlepiej... A za nazwanie swojego rodaka "polski robaku" ch*j Ci w dupe.

Sigonek

2014-03-16, 00:14
Macie link do wiadomego filmiku z nimi w roli głównej ?

Sick_Stick

2014-03-16, 00:49
Kemys napisał/a:

Unfriendly,
Jak widać jednak nie najlepiej... A za nazwanie swojego rodaka "polski robaku" ch*j Ci w dupe.



Jak tak to się wszyscy wyzywają, jak tak to za wyzywanie ch*j w dupala.
Chorągiewki, chorągiewki


PS. Jak możesz życzyć rodakowi takich niefajnych akcji?

jbone

2014-03-16, 09:14
dajcie jakieś nagie fotki takich bliźniąt :)

pietraas

2014-03-16, 10:01
Ciekawe czy dzielą się np. podczas picia alkoholu, że jedna pije a druga rzyga :roll:

florek9179

2014-03-16, 10:04
Dla tych co kojarzą z Doty albo Warcrafta 3 ^^


jo...........49

2014-03-16, 10:09
Pewnie córki trzygłowego rycerza z Monty Pythona :-D

to...........tt

2014-03-16, 11:56
A co, jeśli jedna jest leworęczna, a druga praworęczna?
Albo jedna ma astmę, a druga nie. Poza tym, zawsze byłem ciekaw, co by było, gdyby jedna miała chłopaka, a druga nie. Pewnie podczas stosunku musiałaby zamykać oczy. Jeszcze jedno, czy istnieje możliwość, że jedna śpi, a druga nie, albo czy jedna może być senna, a druga nie.

Taki mindfuck, że ja pie**ole.

blizzarder

2014-03-16, 21:20
Czesc z was zadaje calkiem powazne i ciekawe pytania. Ja zastanawiam sie co by bylo gdyby jedna z nich chciala popelnic samobojstwo. Ja chyba wolalbym nie zyc niz zyc w ten sposob. Co sie w takiej sytuacji dzieje? Jedna strzela sobie w glowe, a druga chodzi z martwa siostra czy tez umiera na skutek wykrwawienia? A co z kontrola drugiej czesci ciala, gdyby nawet lekarzom udalo sie zatamowac krwotok. Gdyby jedna przyjela duza ilosc srodkow nasennych i popila alkoholem albo zwyczajnie przyjela trucizne, oczywiste jest, ze obie by umarly. Wyobrazcie sobie, ze nigdy nie moga isc spac wtedy kiedy chca. Jedna chce posiedziec 20 minut dluzej przy kompie, druga chce spac i trzeba isc na kompromis. Wydaje mi sie, ze to nie jest temat na sadistica. Smiac sie mozna z murzynow czy arabow, ale to jest autentyczna ludzka tragedia.

stalowyszczur

2014-03-16, 23:19
Seks z takim czymś musi być przynajmniej w pierwszej dziesiątce najdziwniejszych rzeczy do zrobienia we wszechświecie. Założe się, że nie mogą odpędzić się od propozycji od nawiększych pojebów na tej planecie.