18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paradoksy Bliźniąt Syjamskich

Un...........ly • 2014-03-14, 16:31
Siema sadole mam pytanie czy bliźnięta syjamskie gdy wchodzą do tramwaju płacą za jeden bilet czy za dwa bilety ?, albo gdy pracują w call center to czy dostają jedną wypłatę czy dwie wypłaty ? Tak samo gdy znokautujemy jedną głowę to czy druga pozostaje w pełni świadoma ?





Ek...........em

2014-03-14, 21:45
Mam inne pytania.

Czy jak zgwałci się jedną to druga beknie za współudział?
Jak w nią wchodzisz to która ma orgazm? Obie?
Żenisz się z jedną i masz w gratisie poligamię? Kościół to w ogóle uznaje?
Jak jedna się masturbuje to czy uprawia w ten sposób kazirodczą miłość z siostrą?


modyf

2014-03-14, 22:04
co dwie głowy to nie jedna.

cfaniack

2014-03-14, 23:29
zajebiscie i loda zrobi i samochodu przypilnuje

Kaef

2014-03-15, 00:39
Adrjan77 napisał/a:



i taka scenka mi przyszła do głowy:
- ejj, zesrałaś się
- no chyba ty

Było w Warcraft II u ogrów, w Twoim wieku powinieneś o tym wiedzieć.

siwens84

2014-03-15, 11:20
W tramwaju płacisz za miejsce - więc jeden bilet
W call center płacą osobie - więc dwie wypłaty
A druga głowa zostaje swiadoma bo knock out to nic innego jak odłączenie mózgu od reszty ciała.

podsad

2014-03-15, 11:44
A jak jest z łapkami? Prawa głowa "obsługuje" prawą a lewa lewą, czy k***a jak? Albo nogami? Jak jedna chce iść w prawo a druga w lewo?

Warcrimer

2014-03-15, 16:08
siwens84 napisał/a:

W tramwaju płacisz za miejsce - więc jeden bilet
W call center płacą osobie - więc dwie wypłaty
A druga głowa zostaje swiadoma bo knock out to nic innego jak odłączenie mózgu od reszty ciała.



Z tym tramwajem to nie sądzę. Czyli jak dla przykładu ja siedzę na miejscu siedzącym a dziewczyna na moich kolanach to możemy kupić jeden bilet? Zajmujemy wtedy przecież tylko jedno miejsce siedzące. A gdy nie będzie miejsc siedzących to trzeba kupić już dwa?

ProVVe

2014-03-15, 20:00
okpp2 napisał/a:

Gdzieś na sadolu było zdjęcie jak robią komuś loda :D





Fake fota to jest.. Sprawdzone. Nałożyli je na inną gościarę

bloodwar

2014-03-15, 20:00
Płaci się za osobę ale od biedy tą drugą "osobę" bez swojego ciała, jedynie z głową można uznać za nadbagaż, za nadbagaż jest tylko 20% dopłaty do biletu :-) Co do orgazmu to w wywiadzie w programie o nich mówiły, że wszystko (np. ukłucie, oparzenie) odczuwają obie głowy więc orgazm pewnie też, ale od razu na początku programu zastrzegły, że "na głupie pytania nie odpowiadamy" więc mówiły tylko o "grzecznej" stronie życia a to co najciekawsze, te wszystkie dziwne i chore dylematy które nas tak interesują - pominęły :-(

voidinfinity

2014-03-15, 20:44
Nie wiem jak w miarę normalnym kraju, ale w polakistanie zapłaciłyby za dwa bilety i dostały jedną wypłatę :-P

samolot1993

2014-03-15, 22:30
Ciekawe czy jak jedna pije, to druga też jest naj***na i jej się w głowie kręci :mrgreen:

HatakeIV

2014-03-15, 22:30
o ile dobrze pamiętam to każda z nich kontroluje jedną połowę ciała także jak jedną znokałtujesz to pewnie upadnie bo druga nie będzie kontrolowała przeciwnej połowy.

giabic

2014-03-15, 22:51
Ciekawa sytuacja by była, gdyby jedna kogoś zabiła na śmierć to czy mogli by ją (je ch*j wie) skazać na więzienie

Zarammoth

2014-03-15, 23:02
tadzik21 i Templariusz Mariusz. To jest fejk, niestety.