18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Para w Londynie

WhiteBaran • 2014-08-21, 21:05
Idzie dwóch angielskich polismanów po parku w Londynie.
Nagle patrzą, a na ławce baraszkuje sobie para.
Jeden zastanawia się na głos z drugim - kurczę, ten Londyn taki multinarodowy... Jak tu zagadać. Myślą sobie - Szwedzi to to nie są, bo by w burdelu byli. Anglicy też nie, bo za bardzo się wstydzą. Niemcy nie, bo oni to tylko po ciemku... To pewnie Polacy! Zagaduje więc:
- Polish?
- Teraz dupca, polić byda potem.

qbswwa

2014-08-21, 21:31
tylko hanys się uśmiechnie. Normalny biały człowiek (nie z kopalni) woli scrollować dalej. Piwa brak. Idź kopać wyngiel, bo mi zimno w domu.

cholonek

2014-08-21, 21:59
@up

Gdzie ty k***a mieszkasz, że masz zimno w domu. Sierpień jest!

klubber

2014-08-21, 22:09
@qbswwa jak już to wUngiel gorolu! jak nic z sosnowca jesteś...
że niby w ksywce WWA, przy czym Sosnowiec to najdalej wysunięta na południe dzielnica Warszawki, więc zgadzałoby się

Ba...........co

2014-08-21, 22:27
Z brodą po pas, ale dobre.

Koperek

2014-08-22, 00:43
Może ktoś mi pokrótce wyjaśnić o co chodzi z tą całą spiną między hanysami, a góralami/ślązakami(?)? Czasami mam wrażenie, że południe to takie państwo w państwie.

Boldek

2014-08-22, 00:56
@Koperek hanysy to ślązaki, nie górale. górale są w górach, więc mylisz ich z gorolami, z warszawy. Tak właściwie to nie mam pojęcia dlaczego zamiast zająć sie obrazaniem kozojebcow, żydów i innego ścierwa na sadisticu to zamiast tego uzytkownicy tej strony wolą jechać po sobie nawzajem za miejsce zamieszkania, wyngiel czy ślonsko godka :(

kawałchuja88

2014-08-22, 00:59
Koperek napisał/a:

Może ktoś mi pokrótce wyjaśnić o co chodzi z tą całą spiną między hanysami, a góralami/ślązakami(?)? Czasami mam wrażenie, że południe to takie państwo w państwie.



Hanysy czyli niemcy mają problem z każdym kto nie jest z ich okolic czyli gorolami nie góralami i to wszystko, do tego chcą autonomii w co raczej nikt nie powinien wierzyć ponieważ pod hasłem autonomia hanysy chcą przyłączyć śląsk do niemiec bo inaczej by się nie stało jakby rzeczywiście udało by im się uzyskać autonomię.Pokrótce większość z nich to zdrajcy narodu Polskiego.

panchamityle

2014-08-22, 01:08
@up
Ale ty musisz być upośledzony, jak Koperek Cie posłucha to tak jakby żyda prosił o radę w sprawie kredytu..

Aneta18

2014-08-22, 02:18
Do hanysow.:




Wypie**alac podcygany.

Koperek napisał/a:

Może ktoś mi pokrótce wyjaśnić o co chodzi z tą całą spiną między hanysami, a góralami/ślązakami(?)? Czasami mam wrażenie, że południe to takie państwo w państwie.



To nie jest spina. Po prostu polacy maja dosc waserdojczow, ktorych stara ciagnela ch*ja esesmanom za paszport, zeby hanysy mogly pojechac do holandi ponapie**alac hansowi gownem w tulipany i przy okazji narobic nam wstydu. Jestes cwe*u gorszy od cygana. Cygana nie wezmie do buzi za paszport, zdechnij podcyganie oddaj przysluge bialemu czlowieki z honorem.

To...........sX

2014-08-22, 02:25
Czyli Ślonzok. Takiego ch*ja nie ma takiej narodowości :D

keremere22

2014-08-22, 09:41
Koperek napisał/a:

Może ktoś mi pokrótce wyjaśnić o co chodzi z tą całą spiną między Ślązakami a resztą Polski? Czasami mam wrażenie, że południe to takie państwo w państwie.



Najkrócej pisząc, brak wzajemnego szacunku przez wiele lat, Ślązacy mają to i owo ale głównie do Warszawiaków za brak wdzięczności za odbudowanie Warszawy po wojnie, za wywożenie Ślązaków do syberyjskich kopalń i gułagów, okradanie Śląska z różnych dóbr, głównie pomniki, rzeźby które 'znikały' w nieznanych okolicznościach a potem nagle odnajdowały się jakimś zoo w Wa-wie.
Natomiast co mają Warszawiacy do Ślązaków? Głównie Niemieckie pochodzenie Śląska/Ślązaków, gwara której nie rozumieją, patologie których tu nie brak z tym że to zależy od miasta, w jednych jest tego trochę w innych już nie ma.
Hmm, to chyba wszystko. Wojenki Śląsko-Polskie internetowych napinaczy nie są warte uwagi, jedni będą pie**olić swoje drudzy swoje itp.

kawałch*ja88 napisał/a:


Hanysy czyli niemcy mają problem z każdym kto nie jest z ich okolic czyli gorolami nie góralami i to wszystko, do tego chcą autonomii w co raczej nikt nie powinien wierzyć ponieważ pod hasłem autonomia hanysy chcą przyłączyć śląsk do niemiec bo inaczej by się nie stało jakby rzeczywiście udało by im się uzyskać autonomię.Pokrótce większość z nich to zdrajcy narodu Polskiego.



Chyba nigdy tu nie byłeś albo naoglądałeś się filmików na jutubie z udziałem naj***nych hanysów rozpie**alających przystanek autobusowy.
Co do autonomii, no ja pie**ole :homer: śmieszy mnie fakt, że WARSZAWIACY, którzy przeżyli okupację, nie mają nic przeciwko autonomii a najwięcej do powiedzenia mają 20sto parolatki (ch*j że sam mam 18 lat).

Anacomioni

2014-08-22, 10:40
qbswwa napisał/a:

tylko hanys się uśmiechnie. Normalny biały człowiek (nie z kopalni) woli scrollować dalej. Piwa brak. Idź kopać wyngiel, bo mi zimno w domu.



Racja, dawno nie było hejtów na górników i hanysów.

Może teraz to będzie w modzie wraz z żydami, ciapatymi, kozojebcami, cebulakami, fekalnoskórymi itp.

Rozumiem upokarzania tych poza narodowościa Polska, ale naśmiewanie sie z własnych rodaków jako cebulaki i z hanysów bo pracują pod ziemia?

No no, brawo.

Sonal

2014-08-22, 10:57
Jako mieszkaniec od chyba wszystkich pokoleń śląska - nijak mi ta odzywka do nas nie pasuje.
Od dzieciństwa ślonzoki kerych znom - to "kurzą", a nie "polą" cygarety.
Ta odzywka bardziej mi pasuje do jakigoś czystego gorola ze wsi.

KociBolec

2014-08-22, 11:18
@qbswwa Jak Ci zimno to poszukaj grubszego kartonu biedaku.