18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Para w Londynie

WhiteBaran • 2014-08-21, 21:05
Idzie dwóch angielskich polismanów po parku w Londynie.
Nagle patrzą, a na ławce baraszkuje sobie para.
Jeden zastanawia się na głos z drugim - kurczę, ten Londyn taki multinarodowy... Jak tu zagadać. Myślą sobie - Szwedzi to to nie są, bo by w burdelu byli. Anglicy też nie, bo za bardzo się wstydzą. Niemcy nie, bo oni to tylko po ciemku... To pewnie Polacy! Zagaduje więc:
- Polish?
- Teraz dupca, polić byda potem.

quaresma123

2014-08-22, 11:51
Spinacie się jak baranie jaja, kawał udany, a te docinki do hanysów i do goroli itp to moim zdaniem objawy bycie cebulakiem żeby najeżdżać swój na swojego (z kraju).

Sosnowiec_jest_be

2014-08-22, 12:38
widzę, że wreszcie jakiś temat dla mnie. Można się wypowiedzieć o tych baranach z Sosnowca i słoikach z Warszawy i okolic. Wjazd na Ślązaków za to że mamy troche inne tradycje i różniący się język. Ale warszawskie psy nie pamiętają, że odbyły się trzy powstania w tych rejonach, wszystkie wygrane. Tak samo walczono za Polskę jak i u Was. Jesteście zerami bo jak zwykle to PolaczekSłoiczek zaczyna gównoburze o nic. sp***alaj na drzewo, się dowartościować, bo Twoim jedynym osiągnieciem jest to, że twój stary spuścił sie Twojej starej w Warszawie i dlatego mogłeś się tam urodzić. Ale nawet to nie jest Twoją zasługą. k***iorzu.

te...........ra

2014-08-22, 16:35
Znam 70-latka 100% Ślązaka który twierdzi że najpierw jest Polakiem a potem Ślązakiem,
co do całej autonomi to stwierdza-
że ta cała banda,zostaje zawsze pomijana przy korycie i z stąd pomysł.
Najlepsze to że większość z nich ma papiery niemieckie.

Catacombe

2014-08-22, 16:39
kawałch*ja88 napisał/a:



Hanysy czyli niemcy mają problem z każdym kto nie jest z ich okolic czyli gorolami nie góralami i to wszystko, do tego chcą autonomii w co raczej nikt nie powinien wierzyć ponieważ pod hasłem autonomia hanysy chcą przyłączyć śląsk do niemiec bo inaczej by się nie stało jakby rzeczywiście udało by im się uzyskać autonomię.Pokrótce większość z nich to zdrajcy narodu Polskiego.



A swastyka w twojej nazwie miejscowości nie jest zdradą narodu? Narodu który przed 70 latami musiał z tą swastyką się napie**alać?

bimbol

2014-08-22, 18:29
Przynajmniej nie stoimy pod ambasadą, żeby dostać wizę do USA, Kanady czy Australii jak ciule, żeby móc kawałek świata zwiedzić.

kawałchuja88

2014-08-22, 18:42
Sosnowiec_jest_be napisał/a:

widzę, że wreszcie jakiś temat dla mnie. Można się wypowiedzieć o tych baranach z Sosnowca i słoikach z Warszawy i okolic. Wjazd na Ślązaków za to że mamy troche inne tradycje i różniący się język. Ale warszawskie psy nie pamiętają, że odbyły się trzy powstania w tych rejonach, wszystkie wygrane. Tak samo walczono za Polskę jak i u Was. Jesteście zerami bo jak zwykle to PolaczekSłoiczek zaczyna gównoburze o nic. sp***alaj na drzewo, się dowartościować, bo Twoim jedynym osiągnieciem jest to, że twój stary spuścił sie Twojej starej w Warszawie i dlatego mogłeś się tam urodzić. Ale nawet to nie jest Twoją zasługą. k***iorzu.



Wielki szacun za wszystkie powstania śląskie i za wasz hart ducha i chęć do napie**alania wroga, tylko nie jedna myśl nie daje mi spokoju dlaczego większość Ślązaków w tych czasach tak bardzo marzy o autonomii albo o przyłączenie do niemiec, z niemcami przecież wasi dziadowie się napie**alali nie raz.Przecież wasi przodkowie zapłacili najwyższą cenę za orła w koronie.

Catacombe napisał/a:



A swastyka w twojej nazwie miejscowości nie jest zdradą narodu? Narodu który przed 70 latami musiał z tą swastyką się napie**alać?



Ta swastyka jest dla jaj aby podk***ić tutejszych sadolowych lewaczków.

TenUon

2014-08-22, 21:01
hmmm to ja tez sie wypowiem . Jestem Hanysem i z polska nie chce miec nic wspolnego w koncu ktos musi kontynuowac rodzinna tradycje - rodzina w Wehrmachtcie i SS , dlugoletnie okradania Śląska przez ciuli z warszawki , wyniszczenie narodu , plany przeprowadzki mojej rodziny do obozu na zgodzie lub zabicie na miejscu tylko i wylacznie za pochodzenie , rozpetanie 3 wojen domowych i terazniejsi polscy najwieksi internetowi patrioci od ktorych rzygac mi sie chce i ten burdel co u was sie dzieje - brak porzadku i niczego . Nie mowie ze wszyscy jestescie banda klamcow i zlodzieji bo spotkalem paru goroli co byli spoko ( albo udawali - babcia zawsze mowila ze gorol to jak cygan i zyd w 1 ) . wgl jakim prawem Śląsk jest polski skoro sie zrzekliscie praw do niego za czasow Kazimierza Wielkiego ? i mam to gdzies , mowcie o mnie volksdojcz , zdrajca itp itd

kawałchuja88

2014-08-22, 22:29
TenUon napisał/a:

hmmm to ja tez sie wypowiem . Jestem Hanysem i z polska nie chce miec nic wspolnego w koncu ktos musi kontynuowac rodzinna tradycje - rodzina w Wehrmachtcie i SS , dlugoletnie okradania Śląska przez ciuli z warszawki , wyniszczenie narodu , plany przeprowadzki mojej rodziny do obozu na zgodzie lub zabicie na miejscu tylko i wylacznie za pochodzenie , rozpetanie 3 wojen domowych i terazniejsi polscy najwieksi internetowi patrioci od ktorych rzygac mi sie chce i ten burdel co u was sie dzieje - brak porzadku i niczego . Nie mowie ze wszyscy jestescie banda klamcow i zlodzieji bo spotkalem paru goroli co byli spoko ( albo udawali - babcia zawsze mowila ze gorol to jak cygan i zyd w 1 ) . wgl jakim prawem Śląsk jest polski skoro sie zrzekliscie praw do niego za czasow Kazimierza Wielkiego ? i mam to gdzies , mowcie o mnie volksdojcz , zdrajca itp itd



Przypuśćmy, że zyskali byście autonomię, niemcy od dawna ślinią się na słowo silesia więc pewnie złożyli by wam propozycje przyłączenia się do niemiec a wy byście ją z ucałowaniem dupy niemca przyjęli.Dał bym sobie rękę uciąć, że tak by się stało.W ogóle nie rozumiem dlaczego nagle odj***ło wam z tym brakiem jedności z narodem Polskim, wiem że nienawidzicie warszawiaków, ale warszawa to nie cała Polska, możecie kłaść ch*ja na warszawę i na warszawiaków ale co ma do tego cały naród? Zachowujecie się jak arabusy i cyganie, wywyższacie się i dzielicie ludzi na waszych i na goroli tak jak to robią właśnie arabusy i cyganie tylko oni słowo gorol zastępują swoimi odpowiednikami.Co do Kazimierza Wielkiego to nie nasza wina, nie było nas tam. Śląsk górny i dolny został założony przez Piastów a ród Piastów to ród prawdziwych Polaków i wątpię by byli zadowoleni z poczynań Kazimierza Wielkiego co do tych ziem.Wróciliście pod koronę orła i sami o to walczyliście w powstaniach a teraz chcecie zniweczyć wysiłki waszych dziadów.

Sosnowiec_jest_be

2014-08-22, 22:42
kawałch*ja88 napisał/a:



Wielki szacun za wszystkie powstania śląskie i za wasz hart ducha i chęć do napie**alania wroga, tylko nie jedna myśl nie daje mi spokoju dlaczego większość Ślązaków w tych czasach tak bardzo marzy o autonomii albo o przyłączenie do niemiec, z niemcami przecież wasi dziadowie się napie**alali nie raz.Przecież wasi przodkowie zapłacili najwyższą cenę za orła w koronie.



Ta swastyka jest dla jaj aby podk***ić tutejszych sadolowych lewaczków.



kto powiedz kto? większość prawdziwych ślązaków pluje na niemców. do niemców tylko lgną patafiany z opola i kilku podmiastowych wsi. prawdziwy ślązak nigdy na niemca nie spojrzy z szacunkiem. proszę Cię.

kawałchuja88

2014-08-22, 22:47
Sosnowiec_jest_be napisał/a:



kto powiedz kto? większość prawdziwych ślązaków pluje na niemców. do niemców tylko lgną patafiany z opola i kilku podmiastowych wsi. prawdziwy ślązak nigdy na niemca nie spojrzy z szacunkiem. proszę Cię.



Dobrze wiedzieć aczkolwiek w Chorzowie jest bardzo duża pro niemieckość i dość widoczne nastroje antypolskie z tego co wiem.

TenUon

2014-08-23, 01:48
tzw "Powstania" to była wojna domowa wywyolana na Ślasku przez polakow , jak to zostal zalozony przez piastow ? masz ty jakies pojecie ? wczesniej byly tu plemiona germanskie a nawet jeszcze wczesniej celtowie

Jak to załozony przez Piastow ? wczesniej byl zamieszkany przez germanow a nawet celtow ... Piastowie ród prawdziwych Polakow ? byli strasznie wymieszani z innymi narodami i byli wladcami to wszystko . w sumie wtedy nieznano pojecia narod wiec nie wiem o czym my gadamy tutaj

kawałchuja88

2014-08-23, 02:27
TenUon napisał/a:

tzw "Powstania" to była wojna domowa wywyolana na Ślasku przez polakow , jak to zostal zalozony przez piastow ? masz ty jakies pojecie ? wczesniej byly tu plemiona germanskie a nawet jeszcze wczesniej celtowie

Jak to załozony przez Piastow ? wczesniej byl zamieszkany przez germanow a nawet celtow ... Piastowie ród prawdziwych Polakow ? byli strasznie wymieszani z innymi narodami i byli wladcami to wszystko . w sumie wtedy nieznano pojecia narod wiec nie wiem o czym my gadamy tutaj



Chodziło mi o to, że to Piastowie stworzyli Polskę jako naród wiadomo, że byli wymieszani z innymi narodami tak jak każdy w tamtych latach.Piastowie to potomkowie dawnej Lechii tej która opierała się silnych ataków ze strony Imperium Rzymskiego.Śląsk jako śląsk istniał od zawsze, ale pierwsi, którzy go unarodowili i przyłączyli do Polski byli Piastowie.Zauważ, że ogólnie teraz dzielimy europę na wschód i zachód, zachód europy to są te państwa które niegdyś zostały podbite przez Rzymian natomiast wschód to są te narody którym udało się przetrwać ataki Imperium Rzymskiego a Polska jest tą granicą wraz ze Śląskiem.Polska nie będzie Polską bez Śląska tak jak bez Kresów, ale od terenów ważniejsi są ludzie tak czy inaczej w naszym bogatym historycznie kraju pie**oli się niesamowicie wśród społeczeństwa.Zbyt wiele podziałów i niezgody a Śląsk bez Polski będzie niemiecki innej możliwości niema, żadna autonomiczność nie jest możliwa, nie w tych czasach.Śląsk był częścią Lechii potem był częścią Polski a przez krótki okres był częścią niemiec z powodu niezgody i ciężkiej sytuacji narodowej w kraju.Nigdy śląsk nie będzie istniał bez Polski nie wiem czemu wy tego nie widzicie, obraziliście się jak dzieci na warszawkę zj***ną kosztem całego narodu, po wojnie drugiej nie było i niema obecnie prawdziwej Polski, w całym kraju aż wrze od wk***ienia na dawnego okupanta, który dziś i tak knebluje nam usta i robi co chce w najlepsze.

wordzik1996

2014-08-23, 10:34
Hanysy przinajmij dupczom a gorole wolom walić konia przed piecym

TenUon

2014-08-23, 15:50
Dawniej jak nie byl polski byl tez czeski , potem austriacki dopiero potem po wojnach miedzy prusami a austria stal sie niemiecki. zanim stal sie polski byl wczesniej czeski . Wiec jak widac bedzie istnial bez polski i zawsze istnial . A Śląsk kiedy był polski ?zalozmy ze od mieszka do rozbicia dzielnicowego a potem az do konca 2 wojny swiatowej lezal poza polska . Czyli polska nie byla polska od 1138r az do konca 2 wojny swiatowej , ciekawe ;d