18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Panie policjantki na ćwiczeniach

GeorgeHarvey1 • 2024-02-06, 12:47

Żeński SWAT z Chile

~Angel

2024-02-06, 12:52
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Panie policjantki na ćwiczeniach



To wygląda na jakieś zawody a nie ćwiczenia

pytolsky

2024-02-06, 13:01
W razie draki wolałbym chyba, żeby przestępcy mnie zaj***li niż żeby ktoś wysłał mi na pomoc kobiety.

bercisko

2024-02-06, 13:04
Jedna zdała test na żonę. Nie puściła się :-)

Siriuz

2024-02-06, 13:07
Będą miały jeszcze pretensje, że nie zarabiają tyle co faceci na tym samym stanowisku.

dżonyłojlker

2024-02-06, 13:21
Angel napisał/a:

To wygląda na jakieś zawody a nie ćwiczenia



Tak. Czterodniowe zawody jednostek specjalnych policji organizowane w Dubaju.

"BĄDŹ ŚWIADKIEM
RYWALIZACJI ŚWIATOWEJ ELITY"

"S.W.A.T. (Special Weapons and Tactics). To jednostki świetnie wyszkolonych funkcjonariuszy policji do zadań specjalnych (m.in. zwalczanie terroryzmu, ochrona VIP-ów, odbijanie zakładników)"

Weźcie pod uwagę, że to najlepsze z najlepszych, elita.

Takafura, chyba ciebie jakaś baba projektowała :lol: Właśnie o to tam chodziło, by współpracowały i odrobinę ruszyły bańką, a nie o bezmyślny zjazd w dół.

Takafura

2024-02-06, 13:22
Tyrolka w sumie okazała się pułapką. Coś mi sie wydaje że kobieta ją projektowała bo to pierwsza na świecie tyrolka bez różnic poziomów na starcie i mecie...

flejtuch

2024-02-06, 13:39
To ja już wolę żeby mnie dasilvy nożem łeb ucięli niż te baby miały mnie ratować. I tak śmierć pewna tylko baba jak zwykle coś odpie**oli.

~Angel

2024-02-06, 13:40
motylekwbrzuchu napisał/a:

Tak. Czterodniowe zawody jednostek specjalnych policji organizowane w Dubaju.



Ufff... to dobrze, że potwierdziłeś moje domysły.

Jak zawody a nie ćwiczenia to oznacza, że są w pełni przygotowane :rofl:

M800

2024-02-06, 13:55
Rozumiem takie zawody gdyby biegały topless albo w bikini. A tak po ch*j takie gówno organizować i jeszcze k***a transmitować co gorsza.

SkoPio1

2024-02-06, 14:12
Takafura napisał/a:

Coś mi sie wydaje że kobieta ją projektowała bo to pierwsza na świecie tyrolka bez różnic poziomów na starcie i mecie...



Czyli prawidłowa na ćwiczeniach/zawodach.
Widocznie projektował ją ktoś, kto się zna na specyfice zawodu.

Gdyby to były POKAZY, to miałbyś rację.

juderaus

2024-02-06, 14:29
Oddziały policyjne SZMAT.

Nome

2024-02-06, 14:29
pewnie Panowie ich wybierali i wybrali "slaufy" i myślały, że to będą zawody z ciągnięcia... a tu przed ciągnięciem trzeba się było pogimnastykować

Wojownik12

2024-02-06, 14:43
kiedyś na tvn puszczali zmagania miast, podobny kabaret :mrgreen:

Nazhir

2024-02-06, 15:12
Takafura napisał/a:

Tyrolka w sumie okazała się pułapką. Coś mi sie wydaje że kobieta ją projektowała bo to pierwsza na świecie tyrolka bez różnic poziomów na starcie i mecie...



tyrolka była normalna. Dvpska dała ta gruba na przedzie, bo nie odbiła się i błyskawicznie ją wyhamowało. A jak ją wyhamowało, to następne również. Jakoś tam się poprzepychały i ostatcznie grubą wepchnęły na drugą stronę, same zaś utknęły.

Potem zaczęła się panika, bo zamiast puścić się i rozpocząć próbę od początku na spokojnie, to wisiały bezmyślnie czekając na cud.