18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Panie policjantki na ćwiczeniach

GeorgeHarvey1 • 2024-02-06, 12:47

Żeński SWAT z Chile

CzarnyAdolf

2024-02-06, 15:16
Ta radość w głosie gdy mówi "the first one got wet today"

Zbysław

2024-02-06, 15:17
Co basenowy tam wyławia po świniach?

Bart47

2024-02-06, 15:19
Takafura napisał/a:

Tyrolka w sumie okazała się pułapką. Coś mi sie wydaje że kobieta ją projektowała bo to pierwsza na świecie tyrolka bez różnic poziomów na starcie i mecie...



Przecież w końcu udało im się przejechać. Błędem było to, że chciały przejechać wszystkie naraz, co spowodowało zator, a lina ugięła się pod ciężarem i sprawiła, że rzeczywiście miały pod górkę, ale zawsze łatwo się mówi siedząc przed komputerem.

mazga50

2024-02-06, 16:00
pytolsky napisał/a:

W razie draki wolałbym chyba, żeby przestępcy mnie zaj***li niż żeby ktoś wysłał mi na pomoc kobiety.



Może lepiej, żeby odstrzelili te elitarne policjantki.

No cóż, babsztyle nie ogarnęły, że ważny jest rozpęd i że trzeba pojedynczo, bo inaczej lina się ugnie bardziej niż normalnie. A pod górkę się nie da. Już tą pierwszą prawie ściągnęły z podestu...

Zbysław napisał/a:

Co basenowy tam wyławia po świniach?



Broń i osprzęt.

Ha...........dy

2024-02-06, 16:35
A jeśli myślicie, że przecież każdemu się może zdarzyć, to pomyślcie raz jeszcze. Do tych zawodów najpewniej wytypowali NAJLEPSZE i najbardziej sprawne fizycznie funkcjonariuszki. 99% policjantek miało słabsze wyniki w testach sprawnościowych, a ów jeden procent najlepiej przygotowanych fizycznie i najsprawniejszych mamy na powyższym materiale wideo... :lol:

shoe5maker

2024-02-06, 17:10
Walka z przestępczością zorganizowaną nie ma kategorii jak w sporcie (Męska Damska) Tam wymagane są najsilniejsze jednostki. Je to można nasłać na przedszkolaków, a i tu mogą się zaplątać we własne nogi. Jak one w ogóle się dostały do jednostki specjalnej, znowu lewackie wydziwianie czy dobrze obciągały.

mesjans

2024-02-06, 17:14
Nie jednego gangusa zabiłby od śmiechu.

RobsoN

2024-02-06, 18:45
Zbysław napisał/a:

Co basenowy tam wyławia po świniach?



Języka się naucz bambusie :!:

Takafura

2024-02-06, 18:52
motylekwbrzuchu napisał/a:


, chyba ciebie jakaś baba projektowała Właśnie o to tam chodziło, by współpracowały i odrobinę ruszyły bańką, a nie o bezmyślny zjazd w dół.


Mimo wszystko projektowano nas wszystkich bardzo podobnie choć efekty końcowe są rózne ;)
Tak sobie myślę pod wpływem Twoich uwag że jeszcze bardziej by musiały ruszyć bańki gdyby miały pod ostro górę :mrgreen:

vladok

2024-02-06, 18:54
Tak się kończy samodzielne oddalanie od kuchni ;-)

smc

2024-02-06, 18:56
Mają za grube dupy. I tyle w temacie.

silwerbalk

2024-02-06, 19:32
Takafura napisał/a:

Tyrolka w sumie okazała się pułapką. Coś mi sie wydaje że kobieta ją projektowała bo to pierwsza na świecie tyrolka bez różnic poziomów na starcie i mecie...



Jakby zjeżdżały po kolei to by było dobrze ale nie w kupie siła no lina się zbytnio napieła (grawitacji nie oszukasz ) i zamiast choć jedna złapać się liny i jak małpka przechodzić to nie będą się trzymać tych tyrolek jak życia

:roll:

vengo

2024-02-06, 20:05
Pieprzoy patriarchat :D

MarS_80

2024-02-06, 20:21
Tym się różni kobieta od mężczyzny! Choćby nie wiem jaki pijar propagandowy, tego nie oszukasz...! :)

zn506

2024-02-06, 20:27
Bardzo słuszna koncepcja. W Europie maskuje się nieudolność kobiet - dając jedną do zespołu i chłopaki jakoś sobie radzą z tą kulą u nogi, muszą jej bronić, o nią dbać i pilnować, żeby się nie postrzeliła. I ogólnie wychodzi, że zespół kiepski. A zespoły kobiece pokazają jasno i wyraźnie w czym problem.