18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

trytodie

2023-11-05, 08:17
leonidkacap napisał/a:

jak ja nie nawidze tego zj***nego narodu a Putin ti c**a że nie potrafi rozjebac tego gówna


Nie wiem skąd piszesz, ale miej się na baczności, twój prezydent nie toleruje takich poglądów

Siriuz

2023-11-05, 11:34
majeńka napisał/a:

Propaganda w Kacapstanie jest skierowana głównie na już zindoktrynowane masy i jest dla nas trudna do zrozumienia, zawiera tezy że np. na Ukrainie są sami naziści.



No i to jest właśnie propaganda zachodu. Płacą Ci za pisanie takich głupot?
Na Ukrainie żyją normalni ludzie w większości. Naziole są wykorzystywani jako dźwignia anty rosyjska na potrzeby czystek etnicznych i terroryzowania ludności cywilnej. Najlepszy przykład to ugrupowanie terrorystyczne Azov, które po umocnieniu rządu marionetkowego zostało wcielone do armii ukraińskiej. Na Ukrainie obecnie panuje zbrodniczy rząd totalitarny, który jest kryty przez zdemoralizowane k***ie z zachodu bo chwilowo to sprzyja ich interesom. A Ty k***a, przez zwoją naiwność bierzesz w tym udział.

Janko

2023-11-05, 12:41
j***ny k***iszcze widać że tylko dupy umie dawać

Rak.Odbytu

2023-11-05, 13:08
majeńka napisał/a:

W przeciwieństwie do wielu tutaj, Siriuz głupi nie jest. Problemem jest to że za pisanie ewidentnych bzdur mu płacą.
Tym razem ostro pojechał bo to co pisze stoi w sprzeczności z datami które u nas nawet każdy tłuk pamięta (966, 1000, 1025), ale za bardzo wyjścia nie miał bo taką linię każą mu trzymać.


Pozory mylą. On tylko udaje mądrego, maskuje się grafomanią i podawaniem linków z dupy, które akurat pasują do jego tezy i powielaniem opinii tzw. "niezależnych" dziennikarzy z alternatywnych (czytaj: ruskich) źródeł. To nawet nie są jego własne poglądy, on bezmyślnie łyka z netu wszystko, co mu się podoba, a później raczy nas swoimi mądrościami. Niektórzy twierdzą, że to dzieciak, a ja myślę, że dorosły życiowy nieudacznik o mentalności nastolatka, który w życiu nic nie osiągnął, już nie osiągnie i tylko tutaj czuje się kimś. Pogardzany w realu, ale przekonany o własnej wyjątkowości i przenikliwości, że niby cały świat wokół to zmanipulowani debile, a on jeden z nielicznych zna Prawdę. Oczywiście, ruską, bo to bardzo cool mieć poglądy inne niż większość. Ale to zwyczajny tłuk, jak wielu innych.

Siriuz

2023-11-05, 13:37
erutlev napisał/a:

Pozory mylą. On tylko udaje mądrego, maskuje się grafomanią i podawaniem linków z dupy, które akurat pasują do jego tezy i powielaniem opinii tzw. "niezależnych" dziennikarzy z alternatywnych (czytaj: ruskich) źródeł. To nawet nie są jego własne poglądy, on bezmyślnie łyka z netu wszystko, co mu się podoba, a później raczy nas swoimi mądrościami. Niektórzy twierdzą, że to dzieciak, a ja myślę, że dorosły życiowy nieudacznik o mentalności nastolatka, który w życiu nic nie osiągnął, już nie osiągnie i tylko tutaj czuje się kimś. Pogardzany w realu, ale przekonany o własnej wyjątkowości i przenikliwości, że niby cały świat wokół to zmanipulowani debile, a on jeden z nielicznych zna Prawdę. Oczywiście, ruską, bo to bardzo cool mieć poglądy inne niż większość. Ale to zwyczajny tłuk, jak wielu innych.



Wiesz co odróżnia debili od mądrych? Mądrzy przewidują prawidłowo wydarzenia, a debile chowają głowę w piasek i wymyślają kolejne teorie tłumaczące dlaczego znowu nie mieli racji.

Rak.Odbytu

2023-11-05, 13:42
Siriuz napisał/a:

Wiesz co odróżnia debili od mądrych? Mądrzy przewidują prawidłowo wydarzenia, a debile chowają głowę w piasek i wymyślają kolejne teorie tłumaczące dlaczego znowu nie mieli racji.


No, pochwal się jakie to wydarzenia prawidłowo przewidziałeś. Zajęcie Odessy? Upadek Kijowa?

darek1234

2023-11-05, 17:04
majeńka napisał/a:

W roku 1023 kraj mieliśmy już całkiem prężny. Wojskowo także: napadliśmy wtedy np. na Ruś (czyli Ukrainę) i wstawiliśmy im Świętopełka na wielkiego księcia. Takie standardowe niesnaski pomiędzy państwami.
Polska istniała, Ruś istniała, zaś na powstanie Kacapstanu trzeba było jeszcze prawie cztery wieki czekać.



Mam odmienne zdanie, znam jego komentarze i zachowuje się jak typowa baba - bez urazy - która zmienia argumentację w zależności jaki hormon uderzy w mózg. Erutlev napisał, że Siriuz ma mentalność p*zdy, tzn. nastolatka. Tak też może być, ale jeśli pisze na zamówienie, jak podajesz, to już powinien w pierdlu dupy dawać polskiej inteligencji z kropkami przy oczach

Siriuz

2023-11-05, 17:38
erutlev napisał/a:

No, pochwal się jakie to wydarzenia prawidłowo przewidziałeś. Zajęcie Odessy? Upadek Kijowa?



Od samego początku wojny mówiłem, że celem Putina jest nie dopuszczenie do poszerzenia NATO o terytorium Ukrainy i że osiągnie ten cel. To ze uroiłeś sobie jakieś ich imperialistyczne zapędy i że w 3 dni zdobędą Kijów to już miej pretensje do swoich propagandowych mediów. Liczyłem jednak, że odjebią Zelenskiego i ta wojna skończy się dużo szybciej.

Rak.Odbytu

2023-11-05, 18:03
Siriuz napisał/a:

Od samego początku wojny mówiłem, że celem Putina jest nie dopuszczenie do poszerzenia NATO o terytorium Ukrainy i że osiągnie ten cel. To ze uroiłeś sobie jakieś ich imperialistyczne zapędy i że w 3 dni zdobędą Kijów to już miej pretensje do swoich propagandowych mediów. Liczyłem jednak, że odjebią Zelenskiego i ta wojna skończy się dużo szybciej.


Taaa, dobrze pamiętam jak się dziwiłeś, że odpuścili i nie zajęli Kijowa. Przecież był na wyciągnięcie ręki, czyż nie? A twoje wyp***y o nalotach dywanowych, których dobry car Putin łaskawie oszczędził Ukraińcom były gdzieś na pograniczu absurdalnej komedii i urojeń schizofrenika.

Siriuz

2023-11-05, 18:32
erutlev napisał/a:

Taaa, dobrze pamiętam jak się dziwiłeś, że odpuścili i nie zajęli Kijowa. Przecież był na wyciągnięcie ręki, czyż nie? A twoje wyp***y o nalotach dywanowych, których dobry car Putin łaskawie oszczędził Ukraińcom były gdzieś na pograniczu absurdalnej komedii i urojeń schizofrenika.



Chyba coś Ci się popie**oliło. To ja zadaje pytanie takim tłukom jak Ty - dlaczego Rosja nie zburzyła miast ostrzałem i bombami tylko używają drogiej i precyzyjnej broni? Dla porównania można popatrzeć na to co robi teraz Izrael. Tak samo pytałem Was tłuki o to dlaczego nie weszli do Kijowa skoro go otoczyli z każdej strony już w pierwszych dniach wojny? Ja to potrafię wyjaśnić, ale ciekaw byłem jaką Wy macie teorie na ten temat. Obrońcy Zelenskiego to przeważnie lewackie bezmózgi, którym trudno jest logicznie wiązać fakty i sufrują na falach emocji wywołanych przez propagandowe media. W ostatniej fazie przepoczwarzania się w lewacką glizdę zaczynacie przyklejać się do jezdni albo polewacie budynki farbą.

Rak.Odbytu

2023-11-05, 20:08
Siriuz napisał/a:

Chyba coś Ci się popie**oliło. To ja zadaje pytanie takim tłukom jak Ty - dlaczego Rosja nie zburzyła miast ostrzałem i bombami tylko używają drogiej i precyzyjnej broni? Dla porównania można popatrzeć na to co robi teraz Izrael. Tak samo pytałem Was tłuki o to dlaczego nie weszli do Kijowa skoro go otoczyli z każdej strony już w pierwszych dniach wojny? Ja to potrafię wyjaśnić, ale ciekaw byłem jaką Wy macie teorie na ten temat.


Ja też potrafię wyjaśnić, to oczywiste i dla myślącego człowieka bardzo proste: Nie weszli, bo NIE MOGLI. Za to do Mariupola i Bachmutu weszli i zrównali je z ziemią, bo mogli. Tyle i tylko tyle mogło to papierowe imperium. Że już nie wspomnę o puczu Prigożyna, który obnażył jak wewnętrznie kruchy jest to system. Ale ty nawet nie potrafisz sobie tego wyobrazić. Albo nie chcesz, bo cały twój sens życia poszedłby się j***ć.

Siriuz

2023-11-05, 21:50
erutlev napisał/a:

Ja też potrafię wyjaśnić, to oczywiste i dla myślącego człowieka bardzo proste: Nie weszli, bo NIE MOGLI. Za to do Mariupola i Bachmutu weszli i zrównali je z ziemią, bo mogli. Tyle i tylko tyle mogło to papierowe imperium. Że już nie wspomnę o puczu Prigożyna, który obnażył jak wewnętrznie kruchy jest to system. Ale ty nawet nie potrafisz sobie tego wyobrazić. Albo nie chcesz, bo cały twój sens życia poszedłby się j***ć.



Skoro nie mogli wejść to dlaczego zwyczajnie nie zaczekali? Mogli odciąć miasto od dostaw i spokojnie czekać. Dlaczego tego nie zrobili? Zresztą ostrzelać miasto chyba mogli? Czy też im coś tego zabraniało? Do Mariupola weszli bo miasto było w znacznym stopniu ewakuowane. W Bachmucie prawdopodobnie też, ale tej części historii nie znam. Zrównane z ziemią bo najemnicy Zeleńskiego fortyfikowali się w budynkach cywilnych. Prigozyn skolei to już w mity obrósł... według propagandy zachodu miał przygotowywać napad na Polskę z Białorusi :)

Rak.Odbytu

2023-11-05, 22:26
Siriuz napisał/a:

Skoro nie mogli wejść to dlaczego zwyczajnie nie zaczekali? Mogli odciąć miasto od dostaw i spokojnie czekać. Dlaczego tego nie zrobili? Zresztą ostrzelać miasto chyba mogli? Czy też im coś tego zabraniało? Do Mariupola weszli bo miasto było w znacznym stopniu ewakuowane. W Bachmucie prawdopodobnie też, ale tej części historii nie znam. Zrównane z ziemią bo najemnicy Zeleńskiego fortyfikowali się w budynkach cywilnych. Prigozyn skolei to już w mity obrósł... według propagandy zachodu miał przygotowywać napad na Polskę z Białorusi


Już nie pie**ol, że masz taką krótką pamięć i zapomniałeś, że Ukraińcy do ich rozciągniętych i unieruchomionych z braku paliwa konwojów strzelali jak do kaczek. Jeszcze trochę to nie byłoby czym wjeżdżać, ani czego wycofać. I żreć też nie mieli co, bo żołnierze dostali za mało prowiantu i gdyby nie opie**alali sklepów to pomarliby z głodu. Kolejny sygnał, że operacja miała być krótka.
A w Mariupolu do samego końca byli cywile, którym ruscy zakazali przemieszczać się poza własną ulicę, o czym przypadkiem można było usłyszeć nawet u tego "niezależnego" ruskiego trola Patricka Lancastera co się swego czasu lansował na Jutubie. Twierdzisz, że kłamał? A ten teatr albo szpital położniczy to niby były cele wojskowe? Tak, tak, wiem. Zaraz znowu rzygniesz, że to wina nazistów Zełenskiego bo mieli czelność się bronić albo jakieś brednie o tajnym sztabie Azowców w podziemiach. A przecież Ukraińcy mogli się od razu poddać, paść na twarz i ucałować buty swych rosyjskich panów. Wiesz co, najlepiej jedź na Ukrainę i im to wytłumacz. Może tam docenią twą mądrość, skoro tu rzucasz perły przed wieprze.
Może jednak być i tak, że wrócisz w plastikowym worku, ale czego się nie robi dla Wielkiej Rosji! Może Putin da ci pośmiertnie Order Lenina, wreszcie będziesz coś znaczyć.

neo001

2023-11-05, 22:42
Ach ten smród upadlińców i fajnopolaczków. Ile jeszcze upadlinu pociągnie przed podpisaniem "ugody" z kacapami? Kraj który był w ruinie na długo przed wojną, obecnie w trakcie wyniszczającej wojny na swoim terytorium ma być mocarstwem gospodarczym? Chyba nikt normalny już nie wierzy w zwycięstwo tej hołoty z kijowa? Pytanie tylko jak się zachód dogada z kacapami w sprawie upadlinki :lol: