18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

RIXTnasadolu

2023-11-04, 20:28
pie**olone piździsko, skręca mnie na sam widok. Pierw sie k***y jebią, a potem nie potrafią normalnie dziecka wychować. k***ę na Haiti wyj***ć, niech ją nauczą życia w agresji, się szmacie odechce.

majeńka

2023-11-04, 20:28
Siriuz napisał/a:

No no, a Polski to w ogóle nie było 1000 lat temu, więc w jakiej pozycji to nas stawia?


W roku 1023 kraj mieliśmy już całkiem prężny. Wojskowo także: napadliśmy wtedy np. na Ruś (czyli Ukrainę) i wstawiliśmy im Świętopełka na wielkiego księcia. Takie standardowe niesnaski pomiędzy państwami.

Polska istniała, Ruś istniała, zaś na powstanie Kacapstanu trzeba było jeszcze prawie cztery wieki czekać.

CremeDeLa

2023-11-04, 20:37
RIXTnasadolu napisał/a:

pie**olone piździsko, skręca mnie na sam widok. Pierw sie k***y jebią, a potem nie potrafią normalnie dziecka wychować.



Spróbuj aborcji zakazać to marsze i awantury. Chcą bezkarnie się rżnąć a potem się skrobać. Jak już mają taką chcicę to niech w jelito się rżną. Proste.

darek1234

2023-11-04, 21:04
majeńka napisał/a:

W roku 1023 kraj mieliśmy już całkiem prężny. Wojskowo także: napadliśmy wtedy np. na Ruś (czyli Ukrainę) i wstawiliśmy im Świętopełka na wielkiego księcia. Takie standardowe niesnaski pomiędzy państwami.
Polska istniała, Ruś istniała, zaś na powstanie Kacapstanu trzeba było jeszcze prawie cztery wieki czekać.



Majeńka, nie tłumacz tłukowi, bo i tak nie uwierzy

kris1978

2023-11-04, 21:21
Może kaszojad był po stronie putina

majeńka

2023-11-04, 21:48
I tu zresztą Siriuz pokazuje że polakiem jednak nie jest, tego błędu żaden polak raczej nie zrobi. Od najwcześniejszej podstawówki mieliśmy wciskane daty chrzestu Mieszka (jako "chrzest Polski" mimo że tylko książę i garstka przydupasów się przechrzciła), wizytę Ottona który obiecał agentowi Bolkowi koronę, itp, itd.

A byle jaki kraj nie mógł się załapać na rangę królestwa, standardem dla nawet dużych krajów w Europie było księstwo.

Za to Siriuz podaje nam daty z historii Ukrainy myląc je z historią Kacapstanu, bo tak go w szkole nauczyli (historię Rusi podają jako historię łże-Rosji).

dżonyłojlker

2023-11-04, 22:33
majeńka napisał/a:

pokazuje że polakiem jednak nie jest, tego błędu żaden polak raczej nie zrobi



A ty kim jesteś?

Siriuz

2023-11-04, 22:44
420710247365 napisał/a:

Była, jako państwo Polan. Nie żebym się spodziewał że podobny ci małpolud z plemienia łażącego jeszcze 400 lat temu na czterech łapach powinien mieć o tym jakieś pojęcie.



Aha, tak, i może jeszcze Wielka Lechia obejmująca pół Europy i Azji?
https://ciekawostkihistoryczne.pl/2022/04/26/czy-polska-byla-polska/

Ale ch*j, żaden tłuk nie zrozumiał, że Putin nie ma problemu z Ukraińcami, ma problem z marionetkowym rządem na Ukrainie. Nie spodziewałem się niczego innego po tłukach odchowanych na propagandowych telewizjach.

trytodie

2023-11-04, 23:04
Kaszojadowi nic nie będzie, lekcja życia :mrgreen:

darek1234

2023-11-04, 23:08
majeńka napisał/a:

I tu zresztą Siriuz pokazuje że polakiem jednak nie jest, tego błędu żaden polak raczej nie zrobi. Od najwcześniejszej podstawówki mieliśmy wciskane daty chrzestu Mieszka (jako "chrzest Polski" mimo że tylko książę i garstka przydupasów się przechrzciła), wizytę Ottona który obiecał agentowi Bolkowi koronę, itp, itd.
A byle jaki kraj nie mógł się załapać na rangę królestwa, standardem dla nawet dużych krajów w Europie było księstwo.
Za to Siriuz podaje nam daty z historii Ukrainy myląc je z historią Kacapstanu, bo tak go w szkole nauczyli (historię Rusi podają jako historię łże-Rosji).



Siriuz to gówniarz, spójrz na argumentację. O motylku w dupie się nie wypowiadam, bo to kacapSSki cep

Dzik5150

2023-11-05, 00:07
dgfdfg napisał/a:

ale bym jej dupsko wylizał, nawet brudne, podniecają mnie takie niunie bijące dzieci



Administracja zapewne znowu mi usunie komentarze ale napiszę tak,śmieci to tylko śmierci a ci co biją dzieci to odpady radioaktywne. Jak chcesz to ja ci mogę nasrać na gębę jak lubisz

Siriuz napisał/a:

No no, a Polski to w ogóle nie było 1000 lat temu, więc w jakiej pozycji to nas stawia?



Idź się histori poucz.

Natiimar

2023-11-05, 03:13
A żeby ciebie k***o spotkał w ciemnym zaułku gang czarnych głodnych ku*asów, co cię na drugą stronę wymłucą ty p*zdo niemyta

majeńka

2023-11-05, 03:41
darek1234 napisał/a:

Siriuz to gówniarz, spójrz na argumentację. O motylku w dupie się nie wypowiadam, bo to kacapSSki cep


W przeciwieństwie do wielu tutaj, Siriuz głupi nie jest. Problemem jest to że za pisanie ewidentnych bzdur mu płacą.

Tym razem ostro pojechał bo to co pisze stoi w sprzeczności z datami które u nas nawet każdy tłuk pamięta (966, 1000, 1025), ale za bardzo wyjścia nie miał bo taką linię każą mu trzymać. Propaganda w Kacapstanie jest skierowana głównie na już zindoktrynowane masy i jest dla nas trudna do zrozumienia, zawiera tezy że np. na Ukrainie są sami naziści. Tyle że to słowo znaczy u nich co innego, w ich propagandzie już od 80 lat "nazista" = "ktoś będący przeciwko rozrostowi ich imperium".

PutinToSmiec

2023-11-05, 07:47
I tak właśnie wygląda wychowywanie dzieci jakby Konfederacja wygrała xd bic dzieci rodzic ma prawo xd :lol: