18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

HariDee

2013-10-18, 20:06
Wypuscic kobiete z kuchni..

zonk

2013-10-18, 20:11
Borsukkk napisał/a:

pie**olicie jak potłuczeni. Ciśniecie tylko na te banki i "chwilówki", ale że ludzie są debilami to już nie. Do ch*ja ciężkiego trudno jest przeczytać umowę, trudno jest sobie wyliczyć odsetki? Nie dziwcie się, że takie sytuacje mają miejsce skoro ludzie to banda niemyślących kretynów. Podejrzewam, że gdyby 90% osób biorących pożyczki liczyłoby odsetki to te "chwilówki" zniknęły by w przeciągu paru lat.


Niestety sporo takich umów jest napisanych tak, że aby ją zrozumieć trzeba mieć ukończone jakieś studia prawnicze.

A wracają do tematu, to ta pseudokomorniczka zajęła nawet rowerek od dzieciaka który przyjechał na nim w odwiedziny. To już jej się musiało we łbie poj***ć.

go...........ek

2013-10-18, 20:22
i dobrze tak małym ch*jom..

ti...........ax

2013-10-18, 20:25
macie link do tej aukcji?

an...........81

2013-10-18, 20:33
na stronce już zapowiedziała licytację...... teraz pewnie odwoła. Myślę że czas narobić i rosiać w necie memy z jej udziałem.


maksym_gorki

2013-10-18, 20:38
@up
"rowerek trójkołowy DZIECINNY", dziecinny, pani Komornik?

Apakalolo

2013-10-18, 20:54
Mówcie co chcecie. Mam to w dupie, ale wg mnie każdy kto stara się o stanowisko urzędnika państwowego powinien przejść testy psychologiczne. Tych ze skłonnościami do sadyzmu, nadmiernej agresji i brakiem empatii powinno się eliminować na starcie!

Niech te k***y komorniki zajmą się tymi co r*chają państwo na grubą kasę, a nie doprowadzają do ruiny szarego obywatela... Co to k***a jest? Statystyki sobie podnoszą? Urząd czyt. komornik, znów jest praworządny i po raz kolejny zniszczył życie przeciętnej rodzinie... ch*j z tym jak żyli! Mogli i chlać i bumelować, ale jeśli wiązali koniec z końcem i JAKOŚ się starali, pracowali legalnie. To nie k***a! Trza uj***ć!

Nie ma sie co starać, trzeba kombinować... A tej k***ie życzę, żeby zabrakło jej kasy kiedyś i taka sama k***a przyszła do niej i zabrała ostatnią kromkę suchego chleba...

Valkiria_

2013-10-18, 20:59
Nigdy w życiu nie byłam za PiSem. Nigdy w życiu nie byłam prawicowcem.
Ba. Byłam lewackim ścierwem głosującym na światłego Donalda. I wiecie co? Mam ochotę się pochlastać z tego tytułu.
W Dniu Świra jest taka scena jak politycy różnych ugrupowań wyrywają sobie flagę z godłem Polski wrzeszcząc "Mnie!!! Mnie należy się więcej!", "Nie! To ja chcę mieć najwięcej". Aż w końcu rozdzierają tą flagę i spada na ulicę kilka kropel krwi z rozdartego orła.
Nosz k***a ludzie, czy to nie jest prawdziwe? Co oni wszyscy zrobili z naszym krajem? NĘDZA.
Nie wstyd mi, że jestem Polką. Wstyd mi, że żyję w kraju którym rządzi banda patafianów, eksploatująca nasz naród w imię własnego wygodnictwa.
Wchodzę na pudla i czytam k***a że premierowa małżonka się wozi służbowym samochodem na tenisa.
A zwykły człowiek nie może znaleźć pracy na etacie i umowie o pracę za najniższą krajową.
WSTYD

SidByk

2013-10-18, 21:00
"Myślę że czas narobić i rosiać w necie memy z jej udziałem. " Jestem za!

herschel

2013-10-18, 21:14
Taaak... odnosnie pudla najnowsza okladka jakiegos tam brukowca z zona Donalda to sama kwintesencja zycia w tym kraju:/

St...........el

2013-10-18, 21:58
rowerki albo kocyk

grudy

2013-10-18, 23:31
Komornik nie wyskoczył jak diabełek z pudełka, bez uprzedzenia, do niewinnych. Państwo rodzice sami musieli coś sobie nasrać i nie załatwić tego sensownie.

A a te "6 rowerków, hulajnogę i huśtawkę" jakoś było?

Radium

2013-10-19, 01:00
Trzeba być kretynem, aby sądzić, że komornik sobie sam wybiera dłużnika do, którego udaje się przeprowadzić egzekucję z majątku. Komornik dostaje tytuł wykonawczy i zabiera się do pracy. Ciekawe jak wy będąc wierzycielami odpuścilibyście swoją kasę.

Cwaniaczki robią nagonkę i liczą na to, że łatwo się wybronią. Winę ponoszą tutaj rodzice. To oni odebrali dzieciom te zabawki.

KrzysztofFejk

2013-10-19, 01:01
Ciekawe dlaczego nie zmodernizują instytucji komornika na wzór zachodni, gdzie komornik nie wypie*dala ludzi od tak na ulicę i nie wyprzedaje ich całego majątku, tylko szuka rozwiązania jak im pomóc rozwiązać te problemy finansowe. Np. ogarnąć jakąś dodatkową pracę czy cokolwiek innego. No ale w sumie tak jest chyba łatwiej.

psiwytrysk

2013-10-19, 09:09
Nigdy nie żałuj dłużników. Jedna francowata k***a, która wisi mi kasę i ma zasądzoną egzekucję komorniczą. postępuje w podobny sposób co ta "biedna pani z telewizji, której dzieciom zabawki zabrali".