18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan z bmw.

petera88 • 2013-11-29, 23:04
Drodzy Sadole wiem jak bardzo nienawidzicie TVN lecz natrafiłem na ciekawe info w sprawie tego oto filmiku :

http://www.sadistic.pl/wymuszenie-pierwszenstwa-vt244101.htm?highlight=bmw+wymuszenie

Mianowicie Policja ma zamiar mu dobrać mu się do dupy.






Swoją drogą i tak pewnie ch*ja mu zrobią :mrgreen:

[ Komentarz dodany przez: RutQ: 2013-11-30, 04:01 ]
Uprasza się o pobieranie filmów z zewnętrznych stron i wrzucanie ich na serwer portalu sadistic.pl :hitler:

Pajoresko

2013-11-30, 19:36
karkry123 napisał/a:

"obraził pan teraz urzędnika państwowego"
i co k***a? świętą krową jest czy ki ch*j?
gdzie jest k***a wolność słowa w tym zaj***nym rosjostanie?! już nawet nie można powiedzieć co się o kimś myśli. za niedługo otworzyć gęby nie będzie można bo wszyscy tacy k***a delikatni!!!!!
Facet miał rację że pojechał po egzaminatorze bo jeżdżą jak p*zdy i tylko korki się robią.

a facet łysolowi bmw dobrze zrobił, brawo :P



ty pewnie zapierdzielałeś 150 przez miasto na egzaminie... bicz pls..

immikofreako

2013-11-30, 22:03
necrofallus8 napisał/a:

Typowe buraki z BMW, ale w końcu to skrót od:
Bolid Młodego Wieśniaka
Brak Mózgu Właściciela


a ciebie dalej dupsko boli ze kogos stac na bete? to do roboty albo do szkoly tlumoku I tez bedziesz mial

Zarammoth

2013-11-30, 23:26
@immikofreako: Ja się śmieję, bo mnie stać na coś lepszego niż "beta" :D

Ru...........tQ

2013-12-01, 15:28
skubany napisał/a:

[ Komentarz dodany przez: RutQ: 2013-11-30, 04:01 ]
Uprasza się o pobieranie filmów z zewnętrznych stron i wrzucanie ich na serwer portalu sadistic.pl :hitler:


Jakoś k***a nie było problemów, gdy wstawialiście pedałów z YouTuba typu, no .. k***a, ten grubas z piątku, pyta, abstrach*je i ten taki lamus w okularkach i kapeluszu.



Miałem na myśli ściąganie filmów ze stron, których nie obsługuje nasz serwer. (np. strony TVP, TVN i inne temu podobne)
YouTube jest obsługiwany więc po kiego ch*ja warczysz?
Po drugie napisałem "uprasza się", a nie "ściągajcie filmy i wrzucajcie je na serwer"

:facepalm3:

Do tego dochodzą również prawa autorskie, przez które usuwane są filmy z YT i mało kto ma dostęp do jakiejś kopii tego materiału i trzeba temat po prostu wyj***ć, ale o tym nie pomyślałeś, bo po co. ;)

Jestem Wojtkiem

2013-12-01, 20:46
zabawnie, ze to tak duuzoo ludzi obejrzalo... slawny w polsce :D
Gorsze dla niego, ze nazwiska pewnie latwo znalesc w necie :lol: