18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan z bmw.

petera88 • 2013-11-29, 23:04
Drodzy Sadole wiem jak bardzo nienawidzicie TVN lecz natrafiłem na ciekawe info w sprawie tego oto filmiku :

http://www.sadistic.pl/wymuszenie-pierwszenstwa-vt244101.htm?highlight=bmw+wymuszenie

Mianowicie Policja ma zamiar mu dobrać mu się do dupy.






Swoją drogą i tak pewnie ch*ja mu zrobią :mrgreen:

[ Komentarz dodany przez: RutQ: 2013-11-30, 04:01 ]
Uprasza się o pobieranie filmów z zewnętrznych stron i wrzucanie ich na serwer portalu sadistic.pl :hitler:

Ha...........ng

2013-11-30, 12:13
@Plecionkarz, dopóki nie można ustalić gdzie zdjęcie zostało zrobione, to nie można nikogo oskarżyć o posiadanie marich*jany. Bo trzeba mieć 100% pewności, że zdjęcie zostało zrobione w Polsce i to przez osobę posiadająca profil.

ellsworth

2013-11-30, 12:19
Hacerking napisał/a:

@Plecionkarz, dopóki nie można ustalić gdzie zdjęcie zostało zrobione, to nie można nikogo oskarżyć o posiadanie marich*jany. Bo trzeba mieć 100% pewności, że zdjęcie zostało zrobione w Polsce i to przez osobę posiadająca profil.


Biorąc pod uwagę, że tacy ludzie (?) raczej nie cykają tych zdjęć aparatami, tylko srajfonami, można bardzo łatwo na podstawie daty powstania zdjęcia i przekaźników do których logował się telefon ustalić miejsce.

petera88

2013-11-30, 12:21
ellsworth napisał/a:


Biorąc pod uwagę, że tacy ludzie (?) raczej nie cykają tych zdjęć aparatami, tylko srajfonami, można bardzo łatwo na podstawie daty powstania zdjęcia i przekaźników do których logował się telefon ustalić miejsce.



No i co? za dużo z tym roboty nikomu nie będzie się chciało robić dochodzenia za sztuke palenia. Nie w Polsce

karkry123

2013-11-30, 12:38
"obraził pan teraz urzędnika państwowego"
i co k***a? świętą krową jest czy ki ch*j?
gdzie jest k***a wolność słowa w tym zaj***nym rosjostanie?! już nawet nie można powiedzieć co się o kimś myśli. za niedługo otworzyć gęby nie będzie można bo wszyscy tacy k***a delikatni!!!!!
Facet miał rację że pojechał po egzaminatorze bo jeżdżą jak p*zdy i tylko korki się robią.

a facet łysolowi bmw dobrze zrobił, brawo :P

krt

2013-11-30, 12:41
Duże brawa dla pana.

zbyszko z lublina

2013-11-30, 12:47
dawać nr tego auta i zniszczyć chama, nauczyć ch*ja!

Schizo

2013-11-30, 12:51
Myślę, że już po wezwaniu przez policje wyciągnął odpowiednie wnioski.
Wyciągnie też sporo kasy z kieszeni. Brawo dla autora filmiku.

Karboksylator

2013-11-30, 13:14
a zauważyliście, że to policja filmik znalazła, znaczy, że inwigiluje ten portal:)
piszcie dalej różne komentarze, to się do Was też odezwą :)

b0kjk0

2013-11-30, 13:21
@pacholl
@karkry123
Zgadza się, urzędnik państwowy to z punktu widzenia naszego pięknego prawa trochę nadczłowiek, w czasie wykonywania obowiązków prawo chroni go bardziej niż zwykłych ludzi. Obrażenie urzędnika państwowego jest przestępstwem (Art. 226 KK). A w tej sytuacji moim zdaniem matołem jest ten gościu, bo egzaminator nie uczy tylko egzaminuje.

Co do pierwszego nagrania - bardzo dobrze! Sam raz prawie zginąłem przez idiotę który zaczął się ze mną ścigać jak go wyprzedzałem. Trochę szkoda że jak podjąłem decyzję o zepchnięciu go z drogi by uciec przed tirem z naprzeciwka, zdążył wyhamować. (kombi + długa przyczepa na łódź - łącznie z 15m, może więcej. Nie zdążyłbym wyhamować i zjechać za niego, pobocza nie było by puścić tira środkiem, a gdybym zjechał przy tej prędkości z drogi to by nie było co zbierać)

Bila

2013-11-30, 13:25

dozek

2013-11-30, 13:32
Co do zdjęć, niektóre smartfony umieszczają w zdjęciach ukryte dane takie jak położenie gps, model telefonu, ustawienia matrycy itp http://pl.wikipedia.org/wiki/Exif

Lordzik92

2013-11-30, 16:04
Co do tych fotek z trawa itp. to policja czasami wykorzystuje zdjecia i wpisy z facebooka, nawet jako material dowodowy. A jesli nie to zbieraja tego typu informacje, by potem je wykorzystac. Dlatego nie dziwi mnie ze policja bez trudu lapie debili, gdzie uzyskanie informacji na ich temat to kwestia kilku klikniec w miedzynarodowa baze danych zwana FB... Ludzie krzycza o inwigilacji, a sami udostepniaja o sobie wszystko,a takie informacje sa chetnie zbierane przez wszystkich potencjalnych lowcow plebsu...

petera88

2013-11-30, 16:08
Lordzik92 napisał/a:

Co do tych fotek z trawa itp. to policja czasami wykorzystuje zdjecia i wpisy z facebooka, nawet jako material dowodowy. A jesli nie to zbieraja tego typu informacje, by potem je wykorzystac. Dlatego nie dziwi mnie ze policja bez trudu lapie debili, gdzie uzyskanie informacji na ich temat to kwestia kilku klikniec w miedzynarodowa baze danych zwana FB... Ludzie krzycza o inwigilacji, a sami udostepniaja o sobie wszystko,a takie informacje sa chetnie zbierane przez wszystkich potencjalnych lowcow plebsu...



Dokładnie i dlatego też mimo iż mam konto na FB to nie udostępniam tam żadnych zdjęć. uzywam go do kontaktów z ludźmi.

An...........5C

2013-11-30, 16:13
Jeżdże tą drogą praktycznie codziennie i nie jest to pierwsze takie zdarzenie. Można się tam łatwo pomylić. Nie zmienia to faktu że ch*jowi burakowi z bmw należy się solidne klepanie w dupsko za bycie debilem.