18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Wojciech Cejrowski o prezerwatywach

Brewy • 2013-04-17, 21:19
Fragment z jednego z odcinków "WC Kwadrans", programu Wojciecha Cejrowskiego nadawanego w TVP1 w latach 1994-1996 :)

bloodwar

2013-04-17, 21:25
Nie lewica nie liberał ani nawet faszysta - kowboj czacza to normalnie komunista :-)

Niewielu pewnie wie skąd się wzięła ksywa zaczerpnięta z kultowej piosenki - Pan Cejrowski miał niemiły zwyczaj upijania się na oficjalnych imprezach a potem zapraszania do tanca co ładniejszych kobiet (sugerując, że jest znakomitym tancerzem i ponoć w czaczy nie ma sobie równych w III RP) a potem, zapominając o mocno katolickich ideach moralnych i korzystając z bliskości z partnerką w tym rodzaju tańca - obłapiania jej po pupie. Skończyła się ta idylla nagle i niespodziewanie gdy wstawiony Cejrowski zaprosił do tanca a potem zastosował swój słynnych chwyt taneczny na (wtedy mocno małoletniej) córce pewnego znanego i wpływowego polityka, co w momencie spowodowało wyrzucenie go na długie lata z publicznej telewizji i długotrwałą banicję, która zakończyła się dopiero po przemianach politycznych w kraju.

Koniec Świata

2013-04-17, 21:28
@up

Jak to typowy talib katolicki, najgłośniej moralizuje, a w dupie dwa ch*je.

Shatter

2013-04-17, 21:31
Zima idzie a ja w starych adidasach już miałem dziurę taką, że można było 2 palce wsadzić więc po miesiącu wyrzeczeń dzięki którym zaoszczędziłem pieniądze, poszedłem wczoraj do galerii handlowej kupić sobie porządne buty na zimę. W sklepie CCC znalazłem pic rel. Solidne wykonanie, przystępna cena, modny wygląd- nie zastanawiałem się długo. Wróciłem z butami do domu, pochodziłem w nich po pokoju, poprzeglądałem się w lustrze i czułem dobrze. Jeszcze je solidnie zaimpregnowałem, żeby nie przepuszczały wody i się nie niszczyły.

Dzisiaj poszedłem w swoich nowych butach na uniwersytet. Czułem się dzięki nim bardziej pewny siebie, jak siedziałem na korytarzu to nogi wyciągałem daleko, żeby ludzie lepiej widzieli jakie mam eleganckie buty.

Po zajęciach czekam na przystanku na Krakowskim Przedmieściu na autobus a tu z kawiarni wychodzi znany podróżnik katolicki Wojciech Cejrowski. Elegancko ubrany a nie w jakąś tam koszulę hawajską, z egzotycznych motywów to miał tylko w ręce taki kubeczek na yerba mate.

Popatrzył się na mnie, na moje buty i podchodzi i zagaduje, czy te buty to są te z CCC za 139,00zł.

Ja mu zadowolony mówię, że tak panie Wojtku, te same dokładnie, i że miło, że pan zauważył.

Cejrowski na to powiedział tylko

Śmieć

Mi szczęka opadła i nie wiem o co chodzi. Cejrowski pyta, którego wyrazu nie rozumiem "śmieć" czy "śmieć". No to ja mówię, że obydwa rozumiem tylko nie wiem dlaczego tak mówi. Cejrowski mówi, że dlatego, że tylko śmieć może nosić takie !@!$owe, biedackie buty. Że on do dzikich krajów jeździł i tam ONZ i Czerwony Krzyż takie buty przysyłał dla biednych ludzi za darmo i nawet oni nie chcieli w nich chodzić tylko wyrzucali. I że nawet było specjalne posiedzenie komisji UNICEF, że nie wolno głodnym dzieciom takich gównianych butów dawać, więc tam przestali wysyłać tylko do sklepów do Polski.

Ludzie na przystanku śmiechają pod nosami i się patrzą na moje buty, ja już gula w gardle i staram się jakoś jeden za drugim schować ale to nic nie daje. Ale jednak pomyślałem, że nie dam sobą pomiatać nawet znanemu człowiekowi i krzyczę na Wojciecha, że on sam przecież boso przez świat chodzi więc nie ma prawa się do moich butów przyp#%%!##ać.

Cejrowski w śmiech i mówi, że boso to on chodzi w eleganckich krajach zagranicznych a nie w Polsce gdzie co 5 metrów można w psie gówno wejść albo jakąś strzykawkę z HIV, i że po Polsce to on chodzi w porządnych butach i pokazuje mi swoje buty z jakimiś frendzlami, paskami, dolce&gabana i że nawet taki guzik mają, że jak go lawina przysypie w tych butach to on ten guzik naciska i go wtedy można znaleźć pod śniegiem.

Ja nie daję za wygraną i krzyczę, że przecież on jest człowiekiem wierzącym gorliwie i że Pan Jezus chodził boso albo w jakichś rozpadających się sandałach więc dlaczego on mnie obraża. Cejrowski na to, że z tymi sandałami Jezusa to lewacka propaganda II Soboru Watykańskiego i Jezus obuwie dobierał bardzo starannie, i jakby teraz zszedł na ziemię znowu i mnie w takich butach zobaczył to by mi w mordę przyp@!#$$!ił.

Ja cały czerwony, nie wiem co powiedzieć, ludzie ryczą ze śmiechu a Wojtek Cejrowski mówi, żebym się zachował jak biały człowiek honoru i te buty zdejmował i wypie**olił. No to ściągam te buty, cały już zaryczany bo tak mi było ich szkoda i odkładam do kosza na śmieci na przystanku delikatnie, bo je chciałem wyjąć jak Cejrowski pójdzie.

Stoję na śniegu w samych skarpetkach, nogi aż pieką od zimna, autobus powoli nadjeżdża, chciałem szybko buty złapać i wskoczyć do środka ale jak się rzuciłem do śmietnika to Wojciech mi zagrodził drogę i powiedział, żebym miał trochę godności. Wsiadłem bosy do autobusu, przejechałem jeden przystanek, wysiadłem i biegiem lecę spowrotem buty zabrać. Grzebię w śmietniku, wszystko wyrzucam z niego ale butów nie ma. Pytam ludzi co stali na przystanku, czy butów ktoś ze śmietnika nie zabrał a oni mówią, że tak, że znany podróżnik Wojciech Cejrowski tutaj był i wziął buty i powiedział, że jedzie na ryzykowną wyprawę do Nepalu i w sam raz będzie miał buty eleganckie i niezawodne.

A ja będę całą zimę zapie**alał w starych adidasach.

innyczlowiek

2013-04-17, 21:37
@bloodwar
Wszystko fajnie, ale skąd masz takie info? Osobiście to wszystko widziałeś i stwierdzasz fakt czy tylko klepiesz to co ktoś, kiedyś, gdzieś powiedział bo nie lubi Cejrowskiego bądź zazdrości mu 'fejmu'? Ma pewnie wady jak każdy (katol) ale gada przeważnie z sensem, pisze ciekawe książki, ma charyzmę - dorobił się na tym. Autorytetem moralnym jest nie jest dla mnie ale wódki chętnie bym się z nim napił i długo pogadał (albo posłuchał co ma ciekawego do powiedzenia).
Poza tym piszesz 'miał zwyczaj' czyli domniemywam że już dawno z tego wyrósł i raczej tego nie robi.

Aha, za Wojtka zawsze piwko ;)

@Shatter

A nie klaskali na przystanku? Daj namiary na dilera...

bloodwar

2013-04-17, 21:41
@innyczłowiek - tak mówiła cała "warszafka" o nim, tak "sportretował" go Kazik Staszewski w swojej piosence więc uważam, że musi być w tym ziarno prawdy. Gdybyś w połowie lat 90tych wszedł na imprezę i zapytał "jest pan Cejrowski?" każdy by się pytał "kto, k***a?". A jakbyś zapytał "jest Kowboj Czacza" to od razu każdy by go wskazał palcem :-) Takie pseudonimy nie biorą się z kosmosu. Dostał też sądowy wyrok za obrażanie ojca dziewczynki w 1999 więc na pewno miał z nim na pieńku - z jakiej przyczyny? A "miał zwyczaj" bo po takiej wpadce chyba poszedł po rozum do głowy - poza tym teraz jest internet, paparazzi i taka durna hipokryzja pseudo-katolickiego wojownika o moralność który poza kamerami obłapia mężatki i małoletnie dziewczyny by nie przeszła. No i może wyhasał się w małżeństwie (choć dostał "rozwód" kościelny z Pawlikowską z powodu nieskonsumowania małżeństwa, więc chyba raczej nie...).

Radysh

2013-04-17, 21:49
innyczlowiek napisał/a:

@bloodwar
Wszystko fajnie, ale skąd masz takie info? Osobiście to wszystko widziałeś i stwierdzasz fakt czy tylko klepiesz to co ktoś, kiedyś, gdzieś powiedział bo nie lubi Cejrowskiego bądź zazdrości mu 'fejmu'? Ma pewnie wady jak każdy (katol) ale gada przeważnie z sensem, pisze ciekawe książki, ma charyzmę - dorobił się na tym. Autorytetem moralnym jest nie jest dla mnie ale wódki chętnie bym się z nim napił i długo pogadał (albo posłuchał co ma ciekawego do powiedzenia).
Poza tym piszesz 'miał zwyczaj' czyli domniemywam że już dawno z tego wyrósł i raczej tego nie robi.

Aha, za Wojtka zawsze piwko ;)

@Shatter

A nie klaskali na przystanku? Daj namiary na dilera...



Myślisz, że za co między innymi, żona kopnęła go w dupę?
Gorszej, obłudnej k***y od Cejrowskiego to. nomen omen, ze świecą szukać.

Koniec Świata

2013-04-17, 22:04
@up

Nie trzeba wcale sięgać tak daleko w przeszłość, żeby zobaczyć jaki to hipokryta. Mówi, że TVN to komuna, ale jak "Wojciech Cejrowski Boso" jest emitowany w TVN Style to kasa mu nie śmierdzi. Chyba Kazik miał rację...

pacyfista

2013-04-17, 22:12
Pan wojtek z lat młodości jest przykładem na to, że można wyglądać jak pedał, mieć głos jak pedał, ruchy jak pedał i nie być pedałem.

McMenel

2013-04-17, 22:25
Widać że inteligencji to indywiduum nie ma. Cóż nawet nie będę tłumaczył na czym ta jego głupota w tym clipie polega. Średnio inteligenta małpa by tok rozumowania tego ćwierćinteligenta wyśmiała.
P.S. Hipokryzja tego debila jest ogromna zarzuca mediom propagandę kiedy sam ją bezczelnie stosuje.

raper900

2013-04-17, 22:30
Ciekawe czy jakby był ateistą to też by miał tylu przeciwników.

McMenel

2013-04-17, 22:39
raper900 napisał/a:

Ciekawe czy jakby był ateistą to też by miał tylu przeciwników.


Jakby jako ateista pierniczył takie głupoty to nadal bym uważał go za debila i hipokrytę. Co ma wiara/brak wiary do inteligencji i poziomu kultury??

Zarammoth

2013-04-18, 12:50
A ten kretyn wie, że plemnik jak i wirus HIV przenoszony jest w cieczy oraz co to jest napięcie powierzchniowe? No i skoro prezerwatywa ma pory i plemnik może przejść to dlaczego kościół zabrania jej stosowania skoro ciąża i tak będzie?

@Bloodwar: Tak dokładnie leciało: "Nie prawica, nie liberał ani żaden faszysta, kowboj Cza Cza to normalny komunista"

No i prawda, że jest jest oszołomem (mimo, że jako podróżnika szanuję). I co teraz z automatu "szalom", jestem żydem? Taką prymitywną linię obrony pan C. sobie ustanowił, że kto nie popiera jego ciemnych poglądów to żyd? Żałosne.

Bembols

2013-04-18, 13:15
Sk***ysyn z niego w gadce, zachowaniu i wyglądzie, ale program się w telewizji fajnie ogląda ;)
Zresztą większa cześć kraju to polaczkowie tacy jak on, więc nie rozumiem obłudy i zgorszenia w rozmowach na jego temat. Bloodwar wcześniej napisał ciekawą opowieść - jeśli tak zrobił majster Wojciech C. to na pewno zrobił to z zazdrości i większość z Was nieświadomie przynajmniej raz w życiu postąpiła w podobny sposób.
Wojtek podj***ł buty jak inteligentny złodziej :D Wyk***ił ścieme i nikt mu nie udowodni, że komuś podpie**olił buty, bo je znalazł w śmietniku :)