18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Wojciech Cejrowski o prezerwatywach

Brewy • 2013-04-17, 21:19
Fragment z jednego z odcinków "WC Kwadrans", programu Wojciecha Cejrowskiego nadawanego w TVP1 w latach 1994-1996 :)

!Timon

2013-04-18, 13:16
Z tymi porami w prezerwatywie to troszkę bzdura. Są ale z racji tego, że prezerwatywa składa się z kilku warstw lateksu nie ma szans na przejście plemników czy wirusów.
Skuteczność prezerwatywy wynosi poniżej 100% w zabezpieczaniu przeciwko HIV ponieważ może się zsunąć, pęknąć, może z niej nasienie wyciec, czy mając skaleczenia i otarcia które nie będąc zabezpieczone gumką stanowią wrota infekcji.

kniga84

2013-04-18, 13:29
Nie ma nic gorszego niż być radykalnym katolikiem , dać mu władze to ludzi by kamieniował lub palił na stosie.

Gngpower

2013-04-18, 13:35
Cytat:

Niewielu pewnie wie skąd się wzięła ksywa zaczerpnięta z kultowej piosenki - Pan Cejrowski miał niemiły zwyczaj upijania się na oficjalnych imprezach a potem zapraszania do tanca co ładniejszych kobiet (sugerując, że jest znakomitym tancerzem i ponoć w czaczy nie ma sobie równych w III RP) a potem, zapominając o mocno katolickich ideach moralnych i korzystając z bliskości z partnerką w tym rodzaju tańca - obłapiania jej po pupie. Skończyła się ta idylla nagle i niespodziewanie gdy wstawiony Cejrowski zaprosił do tanca a potem zastosował swój słynnych chwyt taneczny na (wtedy mocno małoletniej) córce pewnego znanego i wpływowego polityka, co w momencie spowodowało wyrzucenie go na długie lata z publicznej telewizji i długotrwałą banicję, która zakończyła się dopiero po przemianach politycznych w kraju.



Usunęli go bo nie był poprawny politycznie a ty pie**olisz...

mazin

2013-04-18, 13:56
A jakie to przemiany polityczne miały miejsce w tym kraju po 1992 r? Bo Cejrowski w telewizji pojawił się właśnie wtedy. Poza tym, że mamy w zasadzie sinusoidę prawica/lewica przełamaną przez PO w ostatnich wyborach, to nie było żadnej zmiany. Kaczor pomachał szabelką, ale Cejrowski wrócił do telewizji przed Kaczorami, więc o jakich przemianach piszesz?

McMenel

2013-04-18, 14:02
Gngpower napisał/a:



Usunęli go bo nie był poprawny politycznie a ty pie**olisz...


Tia.... Jasne zważywszy że po zakończeniu WC Kwadransa inny naczelny oszołom Janek P wleciał do TVP i rozpoczął swą krucjatę. Co najciekawsze WC kwadrans miał się dobrze za czasów SLD w TVP. Jeszcze ciekawszym problemem jest ten iż panu Cejrowskiemu nie śmierdzą pieniądze od komunistów z TVN... Ba jemu nie śmierdzą żadne pieniądze wystarczy przyjrzeć się jego biografii.

Loaloa

2013-04-18, 14:20
No nie wierzę, to chyba pierwszy materiał z Cejrowskim bez włażenia mu w dupę. Miło, że zaczynacie przezierać na oczy, lepiej późno niż wcale.

Prof._Kot_Budd

2013-04-18, 14:22
up@ bo pieniądze w ogóle nie śmierdzą, jeśli nie zarabiasz dupą.

McMenel

2013-04-18, 14:33
Prof._Kot_Budd napisał/a:

up@ bo pieniądze w ogóle nie śmierdzą, jeśli nie zarabiasz dupą.


Wnioskując po wypowiedziach Cejrowskiego powinny mu śmierdzieć wszak on jest katolikiem pełną gębą i do tego prawicowcem.
I szczerze najbardziej śmierdzą pieniądze zarabiane w polityce. Do prostytutek nic nie mam i nigdy nie będę miał. Porządny zawód który powinien być jednym z fundamentów społeczeństwa. Świat byłby o wiele przyjemniejszy gdyby każdy sobie mógł za niewielką cenę zmniejszyć napięcie seksualne.

Ranger

2013-04-18, 14:48
Tak jak się zgadzam często z Cejrowskim(mimo, że jestem ateistą) tak tutaj, co chwilę tylko waliłem facepalma...
Są pory w prezerwatywach to fakt, ale przez nałożenie kilku warstw lateksu te pory są zmniejszone lub w ogóle wyeliminowane. Poza tym nawet gdyby były i wirus HIV penetrowałby je z zamkniętymi oczami to wszystko zależy od ilości tego wirusa.
Przecież wirus HIV znajduje się również w ślinie zarażonego, a nikt nie broni wymieniania całowania się z nimi. Żeby zarazić się wirusem HIV przez ślinę trzeba by wypić jej 5 litrów.

Sz...........jk

2013-04-18, 14:49
@McMenel

Wiesz kiedy u władzy było SLD? Pomyliłeś się o ładne kilka lat, ba sama partia powstała w 1999 roku. WC Kwadrans leciał kiedy TVP zarządzał Wiesław Walendziak... Za jego czasów były publikowane konserwatywne programy takie jak:
-„Puls dnia”
- „WC Kwadrans”
- „Fronda”
-„Kultura duchowa narodu”

Sam sobie odpowiedz dlaczego Cejrowski wtedy mógł mieć swój program w publicznej telewizji.

Gówno wiesz, a dużo mówisz.

McMenel

2013-04-18, 18:06
Abdulan napisał/a:

@McMenel

Wiesz kiedy u władzy było SLD? Pomyliłeś się o ładne kilka lat, ba sama partia powstała w 1999 roku. WC Kwadrans leciał kiedy TVP zarządzał Wiesław Walendziak... Za jego czasów były publikowane konserwatywne programy takie jak:
-„Puls dnia”
- „WC Kwadrans”
- „Fronda”
-„Kultura duchowa narodu”

Sam sobie odpowiedz dlaczego Cejrowski wtedy mógł mieć swój program w publicznej telewizji.

Gówno wiesz, a dużo mówisz.


Kod:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sojusz_Lewicy_Demokratycznej


W szczególności polecam fragment

Cytat:

W latach 1991–1999 SLD funkcjonował jako koalicja partii skupiona wokół SdRP. Pierwszym politykiem, który zaproponował przekształcenie koalicji SLD w partię polityczną, był Marek Borowski. Podczas kongresów SdRP w 1998 i 1999 pojawiły się postulaty przekształcenia SLD w partię polityczną.


Ale wiem wiem ja żyd lewak i debil. Tak samo jak PiS to całkiem nowa partia nie mająca wcale wcześniejszej historii. Utworzona przez ludzi którzy nigdy nie byli w polityce.
P.S. Ja też chcę aby moje długi umorzył mi minister...

An...........or

2013-04-18, 18:42
Widzę,że tu sami doktorzy medycyny, fachowcy i naukowcy którzy spędzili lata badając ten wirus a h*ja o nim wiedzą :)

@Renczer - smacznego :*

Sz...........jk

2013-04-18, 19:05
McMenel napisał/a:


Kod:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sojusz_Lewicy_Demokratycznej


W szczególności polecam fragment


Ale wiem wiem ja żyd lewak i debil. Tak samo jak PiS to całkiem nowa partia nie mająca wcale wcześniejszej historii. Utworzona przez ludzi którzy nigdy nie byli w polityce.
P.S. Ja też chcę aby moje długi umorzył mi minister...



To teraz zrób sobie analize tego jak wyglądał skład rządu do czasu AWS i kto przez okres emisji "WC Kwadrans" był najdłużej premierem. Postkomuchy rządziły, ale nie same. W TVP w tym czasie nie mieli żadnych większych wpływów, aż do czasu zmiany prezesa na koalicyjnego.

Przeczytaj swój pierwszy post odnoszący się do tego zagadnienia i zauważ, że napisałeś o komuchach w TVP. Cytuje:

Cytat:

Co najciekawsze WC kwadrans miał się dobrze za czasów SLD w TVP.



Jakiś czas po tym jak SdRP otrzymało własnego premiera i prezydenta, po przerwie z aferą i Oleksym, zmienił się w krótkim czasie prezes TVP (człowiek związany z PSL, czyli z koalicją rządową), a konserwatywne programy wyleciały na zbity pysk.

Nigdy nie powiedziałem, że jesteś lewakiem, Żydem czy debilem, te słowa wyszły z Twoich ust... Zwróciłem uwagę na to, że lewica przyczyniła się do wywalenia z anteny konserwatywnych programów (oczywiście stopniowo, nie chcąc utracić poparcia społeczeństwa), a nie jak Ty twierdziłeś, pozwalała im istnieć.

DuckDodgers

2013-04-18, 20:30
Klasyczny katol hipokryta, taka męska Pani Dulska, chociaż jego program Boso coś tam lubiłem oglądać.

alterego

2013-04-18, 21:54
Bloodwar
nadziejuję, że dobrze prawisz. Pasowało by do jego etykiety...


Shatter
Pachniesz mi kozejebcą... Pochlebcy Twojego żartu niech Ci pomogą kozy pasać itd