18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pambuk - stworzyciel Internetów i WiFi

voidinfinity • 2017-08-23, 18:47
Z nudów wchodzę na interię, przewijam na komenty zobaczyć co tam się za rakcontent odpie**ala i widzę to.



Bezpieczniki po tej akcji będę musiał chyba drutować :krejzi:

link

TB303

2017-08-23, 18:48
Dawaj link, bo chce sobie przeglądnąć odpowiedzi :amused:

voidinfinity

2017-08-23, 18:50
@up Proszę bardzo - dodałem pod tematem.

pi...........ja

2017-08-23, 19:27
Kto ma tam pocztę, ten już przywykł do ułomów komentujących polityką wszystko. najlepsi są ci, którzy płacą sms-ami za wyróżnienie komentarza.

Pa...........ć

2017-08-23, 20:37
pietras_ja napisał/a:

Kto ma tam pocztę, ten już przywykł do ułomów komentujących polityką wszystko. najlepsi są ci, którzy płacą sms-ami za wyróżnienie komentarza.



Ciekawe jak wygląda życie takich ludzi

qwerty1234567890

2017-08-23, 21:06
Dziwicie się, jacy odbiorcy taki serwis. Jakiś czas temu była na zetce późnym wieczorem audycja, co lubisz robić, gdy ludzie nie widzą. Pomijam trzepanie konia, ale wpuścili ludzi na antenę i słyszę, dzwoni kobieta, że ona chciała się podzielić swoim szczęściem, bo coś tam i pie**oli. Prowadzący chcieli ją naprowadzać, ale dali sobie spokój i szybko zakończyli. Później dzwoni jakiś facet też nie na temat. Zadzwoniła również laska i zaczęła pie**olić, że facet ją zdradza, ale jej wypowiedź zero ładu i składu. Z bełkotu wychodziło, że on nie wie, że ona wie, ale on nie wie. Poziom audycji i pie**olnięcia umysłowego słuchaczy był tak wielki, że wyłączyłem radio i cały korek przesiedziałem przy szumie nawiewu. Uważam iż portale typu onet, wp czy interia to ch*jnia na czym świat stoi. Żerują na jebniętych i jeszcze to ich

Cytat:

Nie ma wolności mediów bez oglądalności reklam



ch*j im w dupę, jak im brakuje kasy niech się przebranżowią na akwizytorów albo idą do budowlanki czy marketu układać towar.
Do tego dochodzą klikbajty, fejknjusy i coś w co kiedyś nie mogłem uwierzyć, płatni trolle.

Ko...........ro

2017-08-23, 23:18
zauważyłem że większość sadoli przegląda interie

Policeman

2017-08-23, 23:41
qwerty1234567890 napisał/a:

Dziwicie się, jacy odbiorcy taki serwis. Jakiś czas temu była na zetce późnym wieczorem audycja, co lubisz robić, gdy ludzie nie widzą. Pomijam trzepanie konia, ale wpuścili ludzi na antenę i słyszę, dzwoni kobieta, że ona chciała się podzielić swoim szczęściem, bo coś tam i pie**oli. Prowadzący chcieli ją naprowadzać, ale dali sobie spokój i szybko zakończyli. Później dzwoni jakiś facet też nie na temat. Zadzwoniła również laska i zaczęła pie**olić, że facet ją zdradza, ale jej wypowiedź zero ładu i składu. Z bełkotu wychodziło, że on nie wie, że ona wie, ale on nie wie. Poziom audycji i pie**olnięcia umysłowego słuchaczy był tak wielki, że wyłączyłem radio i cały korek przesiedziałem przy szumie nawiewu. Uważam iż portale typu onet, wp czy interia to ch*jnia na czym świat stoi. Żerują na jebniętych i jeszcze to ich



ch*j im w dupę, jak im brakuje kasy niech się przebranżowią na akwizytorów albo idą do budowlanki czy marketu układać towar.
Do tego dochodzą klikbajty, fejknjusy i coś w co kiedyś nie mogłem uwierzyć, płatni trolle.



co ty pie**olisz?

sezamkowyRozpierdol

2017-08-23, 23:43
Wystarczy, że populacja ludzkości zmniejszy się o połowę i od razu będzie mniej nawału debilizmów :lol: Co jeden to k***a lepszy, pie**oli głupoty

mateusos

2017-08-24, 00:02
Ale ch*je sie zdziwily 500+ w godzine:) :mrgreen:

czarnykun

2017-08-24, 01:57
biskup24 komentarzem strzela, panbuk światłowody nosi.

DzidaZawodnik

2017-08-24, 02:06
Może ktoś wytłumaczyć o ch*j tu chodzi?!

voidinfinity

2017-08-24, 09:45
DzidaZawodnik napisał/a:

Może ktoś wytłumaczyć o ch*j tu chodzi?!



Chyba nie warto :roll:

mam_racje

2017-08-24, 09:55
@up
Przyznałeś, że nie było tego warto wrzucać/czytać. Racja.

P.S. Inteligentni ludzie się nie nudzą, ty się nudzisz i wtedy czytasz posty na interii... żeby się dowartościować?!
Jestem w szoku!